امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آدرس جدید آپلود سنتر ایران شهرساز-از این لحظه از این آدرس استفا
[b]آدرس جدید آپلود سنتر ایران شهرساز-از این لحظه از این آدرس استفاده کنید:
http://up.iranshahrsaz.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۲-۴، ۰۸:۲۶ عصر)iransketch.ir/shahrsazi نوشته است: [b]آدرس جدید آپلود سنتر ایران شهرساز-از این لحظه از این آدرس استفا

با عرض سلام

ببخشید مهندس جان ، از کدام آدرس استفاده کنیم؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۵، ۰۲:۲۳ عصر)atelieahjam نوشته است:
(۱۳۹۳-۲-۴، ۰۸:۲۶ عصر)iransketch.ir/shahrsazi نوشته است: [b]آدرس جدید آپلود سنتر ایران شهرساز-از این لحظه از این آدرس استفا

با عرض سلام

ببخشید مهندس جان ، از کدام آدرس استفاده کنیم؟
http://up.iranshahrsaz.com
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام مهندس جان

روی هر منویی که کلیک می کنم عمل نمیکنه و وارد صفحه اشکال در هنگام بارگیری میشه و پیام زیر نشان داده میشه :

خطای کدگذاری محتوا

قادر به نمایش صفحه‌ای که تلاش می‌کنید از آن بازدید کنید نیست زیرا از روشس نامعتبر یا پشتیبانی نشده برای فشرده‌سازی اطلاعات استفاده می‌کند.

لطفاً با صاحبان وب‌گاه تماس بگیرید تا آنها را در جریان این مشکل قرار دهید.

همه شون همین شکلیه ، فقط صفحه اصلی درست کار میکنه ، اما در آپلودسنتر قبلی اینطوری نیست.

با تشکر

پاسخ
آیا آپلودسنتر قبلی با این آپلودسنتر جدید فرقی هم با هم دارند ؟

آیا ما امکان استفاده از همان آپلود سنتر قبلی را داریم ، چون تعدادی فایل در آن محل ذخیره داریم ؟

در صورت استفاده همگانی اعضا از آپلودسنتر جدید ، در نوار تولبار سایت که روی مرورگر خود نصب داریم آپلودسنتر جدید جای آپلودسنتر قبلی را خواهد گرفت؟

با تشکر

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۵، ۰۳:۲۴ عصر)atelieahjam نوشته است: سلام مهندس جان

روی هر منویی که کلیک می کنم عمل نمیکنه و وارد صفحه اشکال در هنگام بارگیری میشه و پیام زیر نشان داده میشه :

خطای کدگذاری محتوا

قادر به نمایش صفحه‌ای که تلاش می‌کنید از آن بازدید کنید نیست زیرا از روشس نامعتبر یا پشتیبانی نشده برای فشرده‌سازی اطلاعات استفاده می‌کند.

لطفاً با صاحبان وب‌گاه تماس بگیرید تا آنها را در جریان این مشکل قرار دهید.

همه شون همین شکلیه ، فقط صفحه اصلی درست کار میکنه ، اما در آپلودسنتر قبلی اینطوری نیست.

با تشکر
سلام بابت گزارش مهمتان تشکر میکنم
همه مشکلات حل شدند لطفا بررسی کنید.

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۵، ۰۳:۵۶ عصر)atelieahjam نوشته است: آیا آپلودسنتر قبلی با این آپلودسنتر جدید فرقی هم با هم دارند ؟

آیا ما امکان استفاده از همان آپلود سنتر قبلی را داریم ، چون تعدادی فایل در آن محل ذخیره داریم ؟

در صورت استفاده همگانی اعضا از آپلودسنتر جدید ، در نوار تولبار سایت که روی مرورگر خود نصب داریم آپلودسنتر جدید جای آپلودسنتر قبلی را خواهد گرفت؟

با تشکر
1- خیر
2- مشکلی برای فایلهای قبلی پیش نمی آید و میتوانید مجددا هم استفاده کنید ولی برای اینکه رنک سایت ایران شهرساز بهتر شود بهتر است از این آپلود سنتر استفاده کنید.
3- جایگزین شد.

پاسخ
با سلام و تشکر از شما جناب آقای مهندس دهقان گرامی

با رفع شدن مشکلاتش براحتی ثبت نام کردم ، موفق باشید

توصیه می کنم سایر دوستان محترم ما نیز ثبت نام کنند و از امکاناتی که جناب مهندس دهقان گرامی برای ما در نظر گرفتند استفاده نمایند.

با تشکر از همگی

پاسخ
UP...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتیجه گیری از نتایج و نحوه ی تصحیح کردن سال قبل iransketch.ir/shahrsazi 0 778 ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۰۵:۴۳ صبح
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 717 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۳:۲۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 1,033 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۸:۲۹ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 819 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۲:۲۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 678 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۱:۵۰ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 568 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۱:۴۱ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 708 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۱:۱۹ صبح
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 636 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۷:۱۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 748 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۱:۱۰ عصر
  کرکسیون آزمون رایگان دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اسدی alireza 0 730 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۹:۲۷ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان