امتیاز موضوع:
  • 74 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درباره خودم -alireza
(۱۳۹۰-۱-۳۰، ۰۸:۳۸ عصر)archi65 نوشته است: واقعا شاهکار کردین،ای کاش مثل شما زیاد بشه تا شاید ما ها پیشرفت کنیم

ممنون نمی دونم چی بگم

من کوچک همه شما سروران هستم دوستتون دارم همیشه موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط محروم
خیلی ممنون از تمام زحماتتون
فامیلیه مدیر گروه ما هم دهقان ولی اسمشونو نمیدونم
مثل اینکه همه اونایی که فامیلیشون دهقان موفق و پر تلاشند;)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، محروم
سلام--مهندس خوشحالم--بهتون تبریک می گم
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
واقعا ازتون متشكريم آقاي مهندس
انشااله در تمام مراحل موفق باشيد.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، alireza ، محروم
    سلام مهندس علیرضا
    من دانشجوی ترم شش شهرسازی هستم و تقریبا تازه با سایت شما اشنا شدم و به نظرم واقعا بهترینه و به نوبه ی خودم از شما تشکر میکنم.
    آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۲۲، ۰۵:۵۶ عصر)elena نوشته است: سلام مهندس علیرضا
    من دانشجوی ترم شش شهرسازی هستم و تقریبا تازه با سایت شما اشنا شدم و به نظرم واقعا بهترینه و به نوبه ی خودم از شما تشکر میکنم.

سلام elena

بهتره شما خودتون را در این آدرس معرفی کنید تا ان شالله بقیه هم خودشون را معرفی نمایند.

با سپاس

پاسخ
     سپاس شده توسط محروم
    سلام ممنون از سایت فوق العادتون خیلی عالیه واقعا خسته نباشید امیدوارم بتونم در این خدمت متعالی با شما مشترک شم:rolleyes:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      هیچ چیز بهتر از قدردانی خستگی کار رو از تن دور نمیکنه

پس منم به سهم خودم ازتون سپاسگذارم

منم یاشاسین آذربایجان (چون تبریز درس خوندین)کلا ما آذری ها حتی پرنده هم از آسمان منطقه امون عبور کنه بهش سند میزنیم;) وقتی آذری ها طرفدارتون هستند دیگه غمتون نباشه
      زنده باد تراختور!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      میخواستم بینهایت ازتون به خاطر همه ی زحماتون تشکر کنم، مهندس علیرضا امیدوارم که همیشه تو همه ی کاراتون موفق باشین. نمیدونین چقدر خوندن سایتتون بهم آرامش میده، چون کارتون همیشه و همیشه فوق العاده هست.
      آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
      کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۰-۵-۳۱، ۰۳:۱۲ عصر)@ouror@ نوشته است: هیچ چیز بهتر از قدردانی خستگی کار رو از تن دور نمیکنه

پس منم به سهم خودم ازتون سپاسگذارم

منم یاشاسین آذربایجان (چون تبریز درس خوندین)کلا ما آذری ها حتی پرنده هم از آسمان منطقه امون عبور کنه بهش سند میزنیم;) وقتی آذری ها طرفدارتون هستند دیگه غمتون نباشه
      زنده باد تراختور!

ممنونم مهندس منم از شما تشکر میکنم که یدون هیچ چشمداشتی صادقانه به همه کمک میکنید و وقت با ارزشتون را برای دوستان میزارید.

(۱۳۹۰-۵-۳۱، ۰۸:۰۲ عصر)sharmin نوشته است: میخواستم بینهایت ازتون به خاطر همه ی زحماتون تشکر کنم، مهندس علیرضا امیدوارم که همیشه تو همه ی کاراتون موفق باشین. نمیدونین چقدر خوندن سایتتون بهم آرامش میده، چون کارتون همیشه و همیشه فوق العاده هست.

ممنون مهندس

من هنوز راضی نیستم و دارم تلاشم را میکنم که بهتر از اینها را تقدیم کنم{البته با وجود شماها،چون بدون شما سایت معنایی نداره}

من هر اتفاقی که کاربران عزیز را ناراضی نگه داره مثل سرعت سایت و یا سردر گمی در انجمن ها برای پیدا کردن موضوع دلخواهشان و...

ناراحتم میکنه و امیدوارم با کمک شما بتونیم بهترینها را تقدیم کنیم.

با سپاس

کوچکترین عضو سایت علیرضا

پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، sharmin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان