امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام
پیام یکی از اعضا:

مهندس عزیز ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام.................
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۴۲ صبح)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا:

مهندس عزیز ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام.................

سلام
فایل پیوست دانلود کنید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mahsa.aezzi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری godonly. 16 7,794 ۱۳۹۴-۱۰-۲۷، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: omid623
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,483 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,413 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... raoof 451 73,034 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۱۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,862 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  مشاوره برنامه ریزی لازم هست بدونیم شهرهایی صنعتی در چه سالهایی بوجود آمده اند مثل صنعتی کرمانشاه و... alireza 1 1,264 ۱۳۹۳-۸-۱، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  پردیس البرز دانشگاه تهران و پردیس تربیت مدرس ؟ godonly. 6 3,794 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: khansa
  بعد انتخاب رشته ارشد امکان ویرایش هستش یانه؟ alireza 1 1,313 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  انتخاب رشته ارشد93 YouSef_YAS 88 22,872 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۴۱ صبح
آخرین ارسال: alireza
  پارسال رتبه های حدود 60 مرحله 2 رو چند درصد زدن که تهران قبول شدن؟ آمارش موجوده؟؟ alireza 0 1,227 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان