امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
سلام
به گزارش ایران شهرساز و به نقل از یکی از داوطلبین در تماس با مرکز آزمون دانشگاه آزاد کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550
up...

پاسخ
خسته نباشن واقعا102

خب قبلش یه ندایی میدادن که آماده کنیم خودمونو29

الان واسه کنکور سراسری که مرحله اولش سه ماه پیش بود بچه ها آمادگی مرحله دو ندارن چه برسه به آزاد17

با این حساب یعنی همه باید برن تهران کنکور بدن؟؟ که یه چیز غیرممکنه. اصلا خودشون تکلیفشون معلووومه با خودشون102
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
سلام یک سوال مگه برای آزاد کنکور تهرانه؟ من که مشهد انتخاب کردم هم باید برم تهران؟هیچی از دفترچش یادم نیست!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۱، ۱۱:۵۶ صبح)targol.s نوشته است: سلام یک سوال مگه برای آزاد کنکور تهرانه؟ من که مشهد انتخاب کردم هم باید برم تهران؟هیچی از دفترچش یادم نیست!!!!

پارسال که هر حوزه ای که خودت انتخاب میکردی همونجا میرفتی واسه کنکور. امسالم احتمال زیاد همینجوری باشه

فقط اینکه شایعه شده مرحله اول و دوم تو یه روز هستش ابهام ایجاد کرده.

پاسخ
سلام
واقعا این خبر واقعیت داره؟؟؟
تورو خدا اگه کسی میدونه حتما اطلاع بده بالاخره ما باید چیکار کنیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان کسی میدونه شیت های اسکیس پارسال که بافت بوده، افقی باید بسته میشد یا عمودی؟؟
کلن چقد فضا داشته شیت ها/؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۳-۱، ۱۱:۵۶ صبح)targol.s نوشته است: سلام یک سوال مگه برای آزاد کنکور تهرانه؟ من که مشهد انتخاب کردم هم باید برم تهران؟هیچی از دفترچش یادم نیست!!!!
    سلام
    هر کی شهر خودش امتحان میده
    فقط اسکیس سراسری تهران هستش
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    مرحله دوم و اول تو یه روز باشه بهتره .. نمیدونم چرا کارتاااااای ورود به جلسه نمیاد :(

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      مثل همیشه صحت خبرهای ایران شهرساز قبل از سازمان سنجش و دانشگاه آزاد
      ببینید
      http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,127 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,858 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,512 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,415 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,802 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,070 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان