امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان فایل با ارزش مبانی طراحی طی تاریخ تدریس شده استاد فرهمندیان
Smile 
سلام میخوام چندتا فایل که خلاصه چند کتابه و توسط استاد خوب دانشگاه آزاد قزوین به نام خانوم مهندس فرهمندیان تدریس میشه رو براتون بزارم از همینجا این نکترو یاداور میشم که اگه ایشون راضی نبودن این فایلا برداشته میشن.این قسمت هم براتون سیر تحول طراحی شهری در طی تاریخ رو آپ میکنم.نظرات یادتون نره:blush:

قیمت: 3,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، ahmad lotfi ، mahjoub86 ، haydariyan
عالی بود عزیزم مرسی.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
چیزی نیس واسه دانلود که مهندس

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۱، ۰۷:۱۸ عصر)avindar1367 نوشته است: چیزی نیس واسه دانلود که مهندس
سلام خانم مهندس فرهنمدیان با من تماس گرفت وقرار شد فایل با کپی رایت را برام ارسال کنه که هنوز ارسال نکرده و این فایل ها موجودند ولی قابل ارائه نیستند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کتاب اسکیس پیشرفته معماری ، کتاب کار در کلاس های اسکیس استاد پژمان شقاقی alireza 4 2,670 ۱۳۹۴-۳-۱۶، ۱۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلود فایل پاورپوینت تئوری شکل خوب شهر فرمتppt 0RKIDEH 6 12,290 ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۱۱:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  غیر رایگان خلاصه کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری با فرمت پاورپوینت محمد یگانه 2 2,987 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۲:۱۱ صبح
  غیر رایگان اصول و روشهای طراحی شهری و فضاهای مسکونی در ایران(ج دوم-طراحی دسترسی)-استاد توسلی Sahab 2 5,550 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۱۰:۰۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان