امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود لیست پی دی اف منابع ارشد طراحی شهری
Smile 
سلام این منابع ارشد طراحی شهری هست مهندسای عزیز امیدوارم استفاده کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   attachment.pdf (اندازه: 75.8 KB / تعداد دفعات دریافت: 725)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، nazaninrahimi ، arvik ، dely_sh ، JAVAD4050 ، nur ، maryam taban ، atelieahjam ، sepidam
(۱۳۹۰-۹-۱۳، ۱۱:۴۹ صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: سلام این منابع ارشد طراحی شهری هست مهندسای عزیز امیدوارم استفاده کنید
سلام
ممنون
میگم جمع آوریشم کار خودتونه؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
مرسی113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    امکانش هست منابع مرحله دوم کنکور طراجی شهری رو بگید ممنون میشم
    آخرین ارسال های من :

همیشـــــــــــــــــــــه دنبال افرادی که کمترین اهمیـــــــــــــــــــت را در زندگی به ما می دهند می دویم. چرا به این کار پایان ندهیم و اطرافمان را نگاه نکنیم تا ببینیم چه کسانی دنبال ما می دونـــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــد؟
      پاسخ
      سپاس از لطف شما
      کلی منبع ارشد طراحی پیدا کردم، نمیدونم تو 1 سال آینده میتونم همش رو مطالعه کنم؟! شروع کردم چند تا بود الان شده 100 تا!!! خدا به دادم برسه با این وضعیت حافظه ام، باید یه مدتم بشینم هر چی خوندم دوباره از اول مرور کنم که خودش 1 سال دیگه وقت میبره :)
      باز هم ممنون از لطفتون
      آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۳-۶، ۰۲:۲۶ عصر)maryam taban نوشته است: سپاس از لطف شما
      کلی منبع ارشد طراحی پیدا کردم، نمیدونم تو 1 سال آینده میتونم همش رو مطالعه کنم؟! شروع کردم چند تا بود الان شده 100 تا!!! خدا به دادم برسه با این وضعیت حافظه ام، باید یه مدتم بشینم هر چی خوندم دوباره از اول مرور کنم که خودش 1 سال دیگه وقت میبره :)
      باز هم ممنون از لطفتون

مهندس شماهم اشتباه منو تکرار نکن.اول کتابای مهم رو بخون و حتما مسلط.لازم نیست حتما هرچی منابع هست رو بخونی!.بعدش همزمان با کتابای بعدی اینایی رو هم که خوندی مرور کن

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        [خبر شهرسازی] کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان kasrak 2 1,250 ۱۳۹۶-۵-۱۴، ۰۴:۰۹ عصر
      آخرین ارسال: kasrak
        منابع فوق العاده مهم کارشناسی ارشد و دکترا(جدید) meysam rezaei 4 3,807 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۸ صبح
        منابع کنکور ارشد شهرسازی (برنامه‌ریزی و طراحی شهری) nima 14 19,625 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۴ صبح
        برای کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری حداقل اینا رو باید حتما بخونین... ALI XxX 1 2,702 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۰۱:۲۷ صبح
        دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی در 5 سال اخیر (طراحی و برنامه ریزی) Rozhan.Urbanism 1 1,746 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۱:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        درخواست رایگان منابع آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی-برنامه ریزی شهری haydariyan 1 2,088 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۹:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        درخواست رایگان آزمون عملی و تشریحی کارشناسی ارشد unit 1 2 2,702 ۱۳۹۳-۱۰-۱۸، ۰۱:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: unit 1
        جدیدترین منابع ارشدجغرافیا و برنامه ریزی شهری m.marziye 3 2,447 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۱:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: 9123533029
        منابع کنکور ارشد طراحی شهری برای سال 1391 reza1366 7 11,304 ۱۳۹۱-۲-۸، ۰۷:۴۹ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشخصات کلی،برنامه درسی وسرفصل دروس دوره ارشدودکترای طراحی شهری JAVAD4050 1 2,563 ۱۳۹۰-۷-۲۸، ۱۲:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: شیرکو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان