امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک... محاسبه سرانه های شهری
سلام دوستان..

در خصوص مدل و یا شیوه هایی برای تعیین میزان سرانه،یا میزان زمین مورد نیاز برای یک کاربری خاص(آموزشی-درمانی و ...) منبع لازم دارم. در زمینه سرانه فضای سبز مهندس بهرام سلطانی مدلی رو ارائه دادند یک همچین چیزی رو برای کاربری های دیگه می خوام..فارسی یا لاتین بودن منبع فرقی نداره..
ممنون
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
سلام
دقیق به خاطر ندارم اما مطمئنم در یکی از کتاب های شیعه نحوه محاسبه سرانه ها اومده بود. مثلا چندمتر سرانه برای هر دانش اموز به ازای بعد خانوار فرضا3.5 . در طرح های شهری هم ممکنه همچین محاسباتی رو بتونید پیدا کنید، مخصوصا طرح هایی که متولی اونها سازمان نوسازی باشه چون از سایر ارگان ها در این زمینه گویا میخواد جدیدتر عمل کنه و البته دقیقتر چون طرح هاش در مقیاس های خرد تری قرار داره (البته هر کار جدیدی هم خوب نیست! اما قابل تامل هست)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط rezvan87 ، alireza ، haydariyan
سلام دوستان وقتتون بخیر
خلاصه سرانه های شهری در مقیاس شهر و محله و ناحیه را کسی داره برای مرحله دوم کنکور لازم دارم ؛ممنونم. 63
آخرین ارسال های من :

آسمانی بیاندیشیم وزمینی عمل کنیم.
پاسخ
سلام این فایل جدول استاندارد سرانه هاست که سرانه های با رنگ قرمز رو خودم پیشنهاد دادم با استفاده از سه استاندارد شیعه و شورایعالی و زیاری
که برای بدست آوردن مساحت پیشنهادی هم از فرمول سرانه پیشنهادی ضرب در جمعیت پیشنهادی استفاده میکنیم
http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...arane-.doc

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کسی میدونه برای بدست آوردن نرخ رشد از فرمولی که رادیکال داره چطور باید عدد زیر رادیکالو بدون ماشین حساب پیدا کنیم؟

پاسخ
واقعا کسی نمیدونه؟؟؟؟ پس چطور حساب میکنید نرخ رشدو؟!

پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۹، ۱۰:۴۷ صبح)صبااا نوشته است: واقعا کسی نمیدونه؟؟؟؟ پس چطور حساب میکنید نرخ رشدو؟!
26 معمولا سوال این مدلی نمی دن.. یا این که عدد روند می دن... در غیر این صورت باید دستی حساب کنید دیگه
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک برای موضوع پایان نامه قاصدک 5 4,500 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
  فوری ! سلام کسی شعاع عملکرد کاربری های مختلف رو داره!!! javadrigi 4 5,519 ۱۳۹۴-۸-۱۱، ۱۲:۳۴ صبح
آخرین ارسال: Razgoli
  درخواست رایگان درخواست کمک درباره میدان انقلاب (فرصت ها و تهدید ها) shahrsazism 1 1,266 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  درخواااست کمک برای پروپوزال urban designer 2 1,691 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: U.D.SG
  درخواست رایگان کمک در مورد روش تحقیق:بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 4 2,955 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  درخواست رایگان روش تحقیق: بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 0 1,801 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۰۸:۱۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کمک در رابطه با پایان نامه بلند مرتبه سازی محمد یگانه 2 2,885 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  درخواست کمک فوق فوری!!!!!!پارک ملت مشهد targol.s 8 3,236 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۰۸:۳۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  کمک راجع به طیف لیکرت targol.s 0 1,580 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: targol.s
  استخدامی های شهرسازی shahrsazia 3 2,009 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: romisa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان