امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت شرکت شهرسازی
سلام دوستان
لطفا اگه کسی راجع به ثبت شرکت شهرسازی و قوانینش اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار ما هم قرار بدید؟:blush:
لطفا راجع به Grade بندی ها هم توضیح بدین !

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، kasrak
میتونید به سایت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مراجعه کنید اونجا راهنمای تشخیص صلاحیت مشاورو رتبه بندی موجود هست
اما اگه سوال اختصاصی تر در مورد اخذ رتبه مشاور میخواین بگین تا کمکتون کنم..موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، godonly. ، kasrak
(۱۳۹۰-۶-۶، ۰۸:۰۴ صبح)elham90 نوشته است: میتونید به سایت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مراجعه کنید اونجا راهنمای تشخیص صلاحیت مشاورو رتبه بندی موجود هست
اما اگه سوال اختصاصی تر در مورد اخذ رتبه مشاور میخواین بگین تا کمکتون کنم..موفق باشید

خیلی ممنون از کمکتون،من آیین نامه تشخیص صلاحیت مشاوران مطالعه کردم
یه سوالی دارم یعنی برای اینکه پایه 3 بگیریم نوشته سرگروه باید 7 سال سابقه کار داشته باشیم درسته؟
یعنی کسی که لیسانس شهرسازی تازه امسال می گیره باید بعد از اون 7 سال سابقه کار داشته باشه؟یا اگه کار در دوران دانشجویی باشه هم جزو سابقه کار حساب میشه؟
و اینکه سابقه کار شامل کار در کجا میشه؟حتما باید شرکت مشاور باشه؟یا مثلا شهرداری هم میشه؟
یه سوال دیگه اینکه من از بعضی ها شنیدم که میگن دوران دانشجوییتون به یک شرکت پول حق بیمه بدین تا براتون حق بیمه رد
کنن.......منظورشون اینه که بعدا این جزو سابقه کار ما به حساب میاد توی اون شرکت؟

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak

سلام
خوب تعداد سالها مهم هست اما به این تعداد سالها ضریب میخوره مثلا اگه مدیر عامل شرکت باشی ضریب 100درصد و تمام هفت سال کارتو قبول میکنن اگه طراح باشی 80 درصد و...منظورم از درصدا اینه که مثلا طراح 80درصد اینجور محاسبه میشه
*80 سال

7

=5.5 سال یعنی از این هفت سال فقط 5.5 سالتو قبول میکنن
همنطور بسته به نوع کاری ک داشتی ضریب بهت وارد میشه
سابقه کار مهم جایی هست که کار میکنی یعنی اون شرکت مرتبط با کارت باشه حالا شرکت یا مشاور
اگه کارمند شهرداری باشی که اصلا بهت رتبه نمیدن جون منع قانونی واسه کارمندای دولتی هست ک نمیتونن مدرکشونو مشاور بزارن رتبه بگیرن
حق بیمه بیشتر واسه بازنشستگیت هست
میتونه جز سابقه حساب بشه اما اگه نامه هم از شرکتی ک توش کار میکردی با ذکر سمت و تاریخو اینجور چیزا باشه هم قبول میکنن پس یا سابقه بیمه میتونی داشته باشی یا نامه از اون شرکت
بهت پیشنهاد میکنم هرجا کار میکنی اگه بیمه نکردنت نامه از اون شرکت یا مشاور داشته باشی با ذکر سمتت تو اون شرکت و تاریخ شروع و پایان کارت اونجا با امضا و مهر شرکت
چون خیلیا کار میکنن بیمشون نمیکنن
دانشجوام حساب نمیکنن باید فارغ التحصیل باشی
اینایی که کلی گفتم واسه اینه که شما مدرکتو بزاری مشاور رتبه بگیری
اما واسه حق امضات در نظام مهندسی
سه سال دقیقا سه سال باید از مدرکت بگذره چ سرکار بری چ نری تا بتونی در آزمون نظام مهندسی شرکت کنی و پایه 3 بگیری
امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم
موفق باشی

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، kasrak
(۱۳۹۰-۶-۸، ۰۹:۲۴ صبح)elham90 نوشته است: سلام
خوب تعداد سالها مهم هست اما به این تعداد سالها ضریب میخوره مثلا اگه مدیر عامل شرکت باشی ضریب 100درصد و تمام هفت سال کارتو قبول میکنن اگه طراح باشی 80 درصد و...منظورم از درصدا اینه که مثلا طراح 80درصد اینجور محاسبه میشه
*80 سال

7

=5.5 سال یعنی از این هفت سال فقط 5.5 سالتو قبول میکنن
همنطور بسته به نوع کاری ک داشتی ضریب بهت وارد میشه
سابقه کار مهم جایی هست که کار میکنی یعنی اون شرکت مرتبط با کارت باشه حالا شرکت یا مشاور
اگه کارمند شهرداری باشی که اصلا بهت رتبه نمیدن جون منع قانونی واسه کارمندای دولتی هست ک نمیتونن مدرکشونو مشاور بزارن رتبه بگیرن
حق بیمه بیشتر واسه بازنشستگیت هست
میتونه جز سابقه حساب بشه اما اگه نامه هم از شرکتی ک توش کار میکردی با ذکر سمت و تاریخو اینجور چیزا باشه هم قبول میکنن پس یا سابقه بیمه میتونی داشته باشی یا نامه از اون شرکت
بهت پیشنهاد میکنم هرجا کار میکنی اگه بیمه نکردنت نامه از اون شرکت یا مشاور داشته باشی با ذکر سمتت تو اون شرکت و تاریخ شروع و پایان کارت اونجا با امضا و مهر شرکت
چون خیلیا کار میکنن بیمشون نمیکنن
دانشجوام حساب نمیکنن باید فارغ التحصیل باشی
اینایی که کلی گفتم واسه اینه که شما مدرکتو بزاری مشاور رتبه بگیری
اما واسه حق امضات در نظام مهندسی
سه سال دقیقا سه سال باید از مدرکت بگذره چ سرکار بری چ نری تا بتونی در آزمون نظام مهندسی شرکت کنی و پایه 3 بگیری
امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم
موفق باشی

واقعا ممنون از اطلاعات بسیار خوبتون
امیدوارم همیشه موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,869 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,614 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 0 923 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۷ صبح
  تخفیف استثنایی تا 22 درصد در ثبت نام گروهی در ایستگاه پایانی اسکیس طراحی شهری alireza 0 834 ۱۳۹۵-۴-۱۰، ۰۵:۴۰ عصر
  آقا این سوال 37 طراحی!!! شرکت رییس شورای شهر در کمیسیون چگونه است! زده با حق رای عضئ alireza 18 4,473 ۱۳۹۳-۱۲-۱، ۰۲:۳۰ عصر
آخرین ارسال: elham akbari
  تخفیف8 تا 15درصدی ویژه اعضا>ثبت نام کلاس اسکیس طراحی شهری 94-پردیس کیمیافکر alireza 6 3,187 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۷:۴۷ عصر
  جواب سوالات تاریخ معماری و شهرسازی کنکور آزاد طراحی شهری 1392 alireza 1 2,419 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: سعادتی
  30>ثبت نام مرحله دوم برای کارگروه اسکیس طراحی شهری 1392 alireza 25 11,923 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۸:۲۱ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  4 سوال:جواب سوالات تحلیل فضاهای معماری و شهرسازی کنکور 93 طراحی شهری alireza 10 5,899 ۱۳۹۲-۱۱-۳۰، ۱۰:۲۱ صبح
آخرین ارسال: simaredfire
  آخرین خبر:تاریخ شهرو شهرسازی کنکور 93 گرایش طراحی شهری سخت بود alireza 6 3,245 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۸:۵۷ صبح
آخرین ارسال: a_farzaneh2009@yahoo.com

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان