امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج دانشگاه آزاد 1390:ورودی 90 دانشگاه همدان در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
نتایج دانشگاه آزاد 1390:ورودی 90 دانشگاه همدان در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
قبولی همدان فقط در این تاپیک
بیشتر با هم آشنا شوید...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
mannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ghabollllllllllllllllllllll shodaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من هم قبول شدم!:blush:
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
    "The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۱:۱۳ صبح)SORYAS نوشته است: mannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ghabollllllllllllllllllllll shodaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm

دیشب چی گفتم
    این حرف شما قبل از آزمون:
    نقل‌قول: man khaili esters darm daram divone misham
    این حرف دیشبم:{جواب من}
    نقل‌قول: سلام مهندس خیلی ناراحت شدم سراسری نیوردید ولی من مطمئنم که آزاد قبول میشید اگه غیر اینه بگویید!
    براتون دعا میکنم و امیدوارم...
    اگه خدا بخواد همون میشه البته با زحمتهای خودت خوشحالم قبول شدید چون برای دولتی خیلی زحمت کشیدید.

پاسخ
    mannnn hammmmmmmmm ghabool shodam:)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      خوهشا درصدهای خود را در دانشگاه همدان بنویسید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۱:۱۳ صبح)SORYAS نوشته است: mannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ghabollllllllllllllllllllll shodaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm

تبریک و ارزوی موفقیت
      (۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۲:۰۹ عصر)deldar نوشته است: من هم قبول شدم!:blush:

تبریک و ارزوی موفقیت
      (۱۳۹۰-۶-۱۰، ۰۱:۰۲ عصر)raha نوشته است: mannnn hammmmmmmmm ghabool shodam:)

عرض تبریک و ارزوی موفقیت

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط SORYAS ، deldar

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,301 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,015 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,868 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,686 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,519 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,422 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,921 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 748 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 977 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,071 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان