امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در برگه پیش نویس جواب دادم
سلام
من بعد از آزمون متوجه شدم که در برگه پیش نویس جواب دادم خیلی نگرانم :(
اون صفحه ها رو هم نگاه می کنن ؟؟؟ :(((((((
برای شما همچین مشکلی تا به حال پیش نیومده؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
کسی این مشکل واسش پیش نیومده

پاسخ
صفحه پیش نویس همونایی بودن که توشون نوشته بودن در این صفحه چیزی ننویسید ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
متاسفانه نباید تو اون صفحه هایی که نوشته چیزی ننویسید چیزی بنویسید... رو برگه اینو نوشته بود؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
برگه پیش نویس سه برگه آخر دفترچه بود.اگر برگه یی رو که اشتباه رسم کردید جدا کرده باشید مشکلی پیش نمیاد و بررسیش میکنن.یکی از دوستان من پارسال که اتفاقا درصد بالایی هم تو اسکیس زده بود یکی از برگه های اصلیش رو خراب کرده بود و بجاش توی برگه ی پیش نویس جواب داده بود و نهایتا برگه ی خراب شده رو جدا کرده بود.اگر اینجوری باشه مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید
آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۳-۴-۲، ۰۹:۰۰ عصر)'foroogh.r' نوشته است: متاسفانه نباید تو اون صفحه هایی که نوشته چیزی ننویسید چیزی بنویسید... رو برگه اینو نوشته بود؟؟

نه من تو اون برگه ها جواب ندادم تو 3 تا برگه ی آخر که نوشته بود پیشنویس جواب دادم

پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۲، ۰۹:۰۰ عصر)'shb**' نوشته است: برگه پیش نویس سه برگه آخر دفترچه بود.اگر برگه یی رو که اشتباه رسم کردید جدا کرده باشید مشکلی پیش نمیاد و بررسیش میکنن.یکی از دوستان من پارسال که اتفاقا درصد بالایی هم تو اسکیس زده بود یکی از برگه های اصلیش رو خراب کرده بود و بجاش توی برگه ی پیش نویس جواب داده بود و نهایتا برگه ی خراب شده رو جدا کرده بود.اگر اینجوری باشه مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید

متاسفانه من برگه اصلی جدا نکردم 
اصلا رو برگه اصلی هم ننوشتم به پیشنویس مراجعه کنند :(

پاسخ
سلام
من چیزی که یادمه دفتر چه رو که باز میکردیم سمت راستش نوشته بود در این صفحه چیزی ننویسید و سمت چپشم باید جواب میدادیم،با پیش نویسم کاری نداشتم فقط میدونم صفحات سمت چپ رو جواب دادم!!!بعدم تو خود سوال نوشاه بود هر سوال در قالب یک شیت،پس مشخصه که سه تا صفحه a3 باید جواب داده باشیم و بعید می دونم بخوان به پاسخ دادن شما تو پیش نویس گیر بدن!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,366 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,011 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
      شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان