امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه کارگاه رسم فنی

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

جزوه مقدمات رسم فنی و نقشه کشی شامل : آشنایی با مقدمات و ابزار، رسم تصاویر اشیا، رسم نمای روبرو، راست و تصویر از بالا و رسم نمای مجهول
جزوه برگرفته از ترسیم فنی هنرستان ها و براساس سرفصل مقدمات ترسیم در درس هندسه مناظر رشته شهرسازی است

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، iUrbanism ، alireza ، Neda.N ، m.marziye ، dementor
سلام تشکر مهندس لطفا توضیح مختصری در مورد فایل دهید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، atelieahjam
با عرض سلام خدمت مهندس Urbanist گرامی

بخاطر بیرون بودن لینک فایل این فایل را بدون خریدن دانلود کردم و الان لینکش در حالت خرید هستش ، بنابراین قیمتش را بدهکار هستم ، لطفا اگر درخواست دریافت فایل از بخش فروشگاهی اینجانب را دارید بفرمائید تا لینکش رو در اختیارتان بگذارم و یا خیر بفرمائید تا مبلغش را پرداخت کنم.

با تشکر و موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۱۲، ۰۹:۰۹ عصر)atelieahjam نوشته است: با عرض سلام خدمت مهندس Urbanist گرامی

بخاطر بیرون بودن لینک فایل این فایل را بدون خریدن دانلود کردم و الان لینکش در حالت خرید هستش ، بنابراین قیمتش را بدهکار هستم ، لطفا اگر درخواست دریافت فایل از بخش فروشگاهی اینجانب را دارید بفرمائید تا لینکش رو در اختیارتان بگذارم و یا خیر بفرمائید تا مبلغش را پرداخت کنم.

با تشکر و موفق باشید.

مشکلی نیست، مرسی از شما

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، iUrbanism
(۱۳۹۳-۴-۱۲، ۰۸:۵۸ عصر)AliReza نوشته است: سلام تشکر مهندس لطفا توضیح مختصری در مورد فایل دهید

توضیح افزوده شد

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، alireza ، Brightness ، iUrbanism
(۱۳۹۳-۴-۱۲، ۰۹:۳۶ عصر)Urbanist نوشته است:
(۱۳۹۳-۴-۱۲، ۰۸:۵۸ عصر)AliReza نوشته است: سلام تشکر مهندس لطفا توضیح مختصری در مورد فایل دهید

توضیح افزوده شد

ارزش این جزوه چندین برابر بیش از قیمتی است که گذاشته شده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
(۱۳۹۳-۴-۱۲، ۰۹:۳۰ عصر)Urbanist نوشته است:
(۱۳۹۳-۴-۱۲، ۰۹:۰۹ عصر)atelieahjam نوشته است: با عرض سلام خدمت مهندس Urbanist گرامی

با تشکر و موفق باشید.

مشکلی نیست، مرسی از شما

ممنون و تشکر از شما دوست گرامی ، مبلغشو پرداخت کردم.

پاسخ
(۱۳۹۳-۴-۱۴، ۱۲:۴۳ صبح)atelieahjam نوشته است:
(۱۳۹۳-۴-۱۲، ۰۹:۳۰ عصر)Urbanist نوشته است:

با تشکر و موفق باشید.

مشکلی نیست، مرسی از شما

ممنون و تشکر از شما دوست گرامی ، مبلغشو پرداخت کردم.

لطف کردین نیاز نبود در حال آماده کردن بخش مقطع زدن ، نما ، پلان معکوس، سایت پلان ؛ تغییرات مقیاس و پرسپکتیو های ایزو متریک، دیمتریک و یک نقطه ای دو نقطه ای و سه نقطه ای هستم که به زودی فایلش رو میزارم یعنی دو فایل دیگه به این فایل اضافه میشه

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، iUrbanism ، atelieahjam ، dementor

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رایگان دانلود کتاب رسم فنى و نقشه كشى عمومى ساختمان atelieahjam 0 1,285 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۷:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  آموزش و روش رسم دایره در پرسپکتیو یک نقطه ای atelieahjam 0 898 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۷:۳۷ عصر
  حل نمرینات رسم فنی 3 نما Urbanist 31 16,706 ۱۳۹۳-۶-۳، ۰۴:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان