امتیاز موضوع:
  • 188 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ)
درود بر شما
به علت پايين بودن سرعت اينترنت، هنوز نتونستم فايل رو دانلود كنم، اما همين كه شما دوست عزيز، زحمت كشيديد و اين فايل رو در اينجا قرار داديد، كار بسيار ارزشمندي هستش و جاي تقدير داره، خواهر من دوستي داره كه ايشون روشندل هستند و متأسفانه به همين دليل از بسياري از كتابها و مطالب با ارزش بي نصيب هستن و كتابهاي درسي شون رو خواهر من براي ايشون ضبط ميكنن و حالا اين كار شما شايد به خيلي از هموطنان روشندل ما بتونه كمك كنه، اونهم در مورد كتاب بسيار شيرين سيماي شهر
سپاس
در پناه حق
پيروز و پايدار

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    خیلی ممنون.من خیلی دنبال فایل صوتی منابع بودم .از منابع دیگه هم فایل صوتیش موجود هست مهندس دهقان؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۵-۱۷، ۰۲:۳۱ صبح)'نجران' نوشته است: خیلی ممنون.من خیلی دنبال فایل صوتی منابع بودم .از منابع دیگه هم فایل صوتیش موجود هست مهندس دهقان؟؟؟؟

سلام بله هست
      سرچ کنید فایل mp3

آخرین ارسال های من :

پاسخ
      Thumbs Up 
      با تشکر از مطالب خوبتون :)) 

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza
        ممنون این فایل صوتی کتاب ها خیلی عالیه مخصوصا بعضی وقت ها که آدم حوصله خوندن خود کتاب نداره

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط alireza
          به نظرم این یه اتفاق عالیه.خییلییی ممنون.البته ترجیخ میدادم متن هم به پیوست در کنارش باشه. در هر صورت خیلی ممنون.

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
             سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,251 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
            آخرین ارسال: ba_habibian
              تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 4,953 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
            آخرین ارسال: sepid487
              دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,913 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              عکس هایی از زیبایی های شهر اهواز U.D.SG 0 1,250 ۱۳۹۴-۵-۱، ۰۱:۲۴ صبح
            آخرین ارسال: U.D.SG
              درخواست رایگان طرح توسعه راهبردی شهر ورشو shahab_fallahpour 4 3,059 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۱۲:۵۹ صبح
            آخرین ارسال: haydariyan
              فیلم روستای تاریخی میمند-شهر بابک-کرمان alireza 1 1,977 ۱۳۹۳-۹-۵، ۱۲:۴۷ صبح
            آخرین ارسال: sajjad21
              فایل صوتی oyster 2 2,128 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۳:۰۴ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              آشنایی با کوچکترین شهر دنیا atelieahjam 0 1,237 ۱۳۹۳-۸-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
            آخرین ارسال: atelieahjam
              رایگان تصاویری از نقشه هوایی شهر اصفهان - گوگل ارت atelieahjam 0 1,671 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۳:۰۷ عصر
              رایگان تصاویری از نقشه هوایی شهر تبریز - گوگل ارت atelieahjam 0 2,622 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۳:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان