امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون را در مورد فعالیت ام در سایت بنویسید
نظرتون را در مورد فعالیت ام در سایت بنویسید
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
[img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]

پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۲۱، ۰۴:۴۶ عصر)'leila' نوشته است: نظرتون را در مورد فعالیت ام در سایت بنویسید

با عرض سلام

در خصوص فعالیت شما در سایت کمال تشکر را دارم .

نظری که خودم در مورد فعالیت در فضای سایت دارم ، البته به نحوی که می بینم اینطوره :
من از خیلی از تایپک های سایت از گذشته تا به امروز بازدید داشتم و غالبا دیدم در گذشته فعالیت های اعضا بسیار پر رونق بود و همچنین طی ایجاد یک تایپک جدید در سایت سایر اعضا کلی کامنت میگذاشتند و ابراز نظر می کردند ، ولی الان اصلا اینطور نیست ، در حال حاضر فقط تایپک هایی که حاوی مطالبی از قبیل برگزاری مسابقه و اهداء جوایز و پیش بینی مسابقات ورزشی باشند ، تقریبا مقداری طرفدار داره و آمار بازدید و تعداد کامنت های ارسالی در این نوع تایپک ها بیشتر هستش .

یه مدتی هم میزگردهای علمی در سایت برگزار شده بود که واقعا فضای فعالیت های علمی خیلی خوبی ایجاد شده بود و همه مشارکت داشتند ، با برگزار نشدن این میزگردها دوباره فعالیت ها کمی پایین اومده .

یکی از دلایلی که می تونه در حال حاضر توجیه کننده فعالیت کم در سایت باشه ، فکر میکنم فصل تعطیلات باشه ، چون غالبا فصل تابستان فصل تعطیلی تحصیلی هستش و نیازهای تحصیلی در این فصل کمتر از سایر فصل هاست، بنابراین فعالیت ها در سایت کمتر میشه و عمده ترین دلیلی که برای فعالیت در سایت دیده میشه برمیگرده به همین احتیاجات و نیازهای تحصیلی.

با تشکر و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۵-۲۱، ۰۶:۳۵ عصر)'atelieahjam' نوشته است:
(۱۳۹۳-۵-۲۱، ۰۴:۴۶ عصر)'leila' نوشته است: نظرتون را در مورد فعالیت ام در سایت بنویسید

با عرض سلام

در خصوص فعالیت شما در سایت کمال تشکر را دارم .

نظری که خودم در مورد فعالیت در فضای سایت دارم ، البته به نحوی که می بینم اینطوره :
من از خیلی از تایپک های سایت از گذشته تا به امروز بازدید داشتم و غالبا دیدم در گذشته فعالیت های اعضا بسیار پر رونق بود و همچنین طی ایجاد یک تایپک جدید در سایت سایر اعضا کلی کامنت میگذاشتند و ابراز نظر می کردند ، ولی الان اصلا اینطور نیست ، در حال حاضر فقط تایپک هایی که حاوی مطالبی از قبیل برگزاری مسابقه و اهداء جوایز و پیش بینی مسابقات ورزشی باشند ، تقریبا مقداری طرفدار داره و آمار بازدید و تعداد کامنت های ارسالی در این نوع تایپک ها بیشتر هستش .

یه مدتی هم میزگردهای علمی در سایت برگزار شده بود که واقعا فضای فعالیت های علمی خیلی خوبی ایجاد شده بود و همه مشارکت داشتند ، با برگزار نشدن این میزگردها دوباره فعالیت ها کمی پایین اومده .

یکی از دلایلی که می تونه در حال حاضر توجیه کننده فعالیت کم در سایت باشه ، فکر میکنم فصل تعطیلات باشه ، چون غالبا فصل تابستان فصل تعطیلی تحصیلی هستش و نیازهای تحصیلی در این فصل کمتر از سایر فصل هاست، بنابراین فعالیت ها در سایت کمتر میشه و عمده ترین دلیلی که برای فعالیت در سایت دیده میشه برمیگرده به همین احتیاجات و نیازهای تحصیلی.

با تشکر و موفق باشید

منم با نظر شما کاملا موافقم ولی باید کاری کنیم تا فقط موقع نیاز به سایت مراجعه نکنند و فعالیت مستمر داشته باشند

پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۲۱، ۱۱:۰۶ عصر)'leila' نوشته است: منم با نظر شما کاملا موافقم ولی باید کاری کنیم تا فقط موقع نیاز به سایت مراجعه نکنند و فعالیت مستمر داشته باشند 

برای فعالیت مستمر ، اعضای گرامی خودشان باید انگیزه و اشتیاق لازم را داشته باشند. البته تعدادی از دوستان فعال در سایت هستند که همیشه اشتیاق و انگیزه برای فعالیت را دارند و سایت در واقع توسط همین چند نفر داره پیش میره ، اما سایر اعضای غیرفعال هم باید به جمع این عزیزان بپیوندند و در هر چه بهتر شدن فضای سایت گام های موثری بردارند.

با تشکر

پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۲۱، ۱۱:۲۳ عصر)'atelieahjam' نوشته است:
(۱۳۹۳-۵-۲۱، ۱۱:۰۶ عصر)'leila' نوشته است: منم با نظر شما کاملا موافقم ولی باید کاری کنیم تا فقط موقع نیاز به سایت مراجعه نکنند و فعالیت مستمر داشته باشند 

برای فعالیت مستمر ، اعضای گرامی خودشان باید انگیزه و اشتیاق لازم را داشته باشند. البته تعدادی از دوستان فعال در سایت هستند که همیشه اشتیاق و انگیزه برای فعالیت را دارند و سایت در واقع توسط همین چند نفر داره پیش میره ، اما سایر اعضای غیرفعال هم باید به جمع این عزیزان بپیوندند و در هر چه بهتر شدن فضای سایت گام های موثری بردارند.

با تشکر

انشالله

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار شهری Sahab 0 708 ۱۳۹۶-۵-۱۴، ۱۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: Sahab
Thumbs Up کارگاه تخصصی پروفسور سایمون بل در تهران ۱۳۹۶ sam15 0 685 ۱۳۹۵-۹-۵، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: sam15
  حضور پروفسور ايرج اعتصام در دومين كنفرانس بين المللي شهرسازي ،مديريت و توسعه شهري Sahab 0 873 ۱۳۹۵-۵-۲۱، ۰۶:۳۵ عصر
  سوء استفاده از نام دانشگاه علم و صنعت در برخی همایش‌ها Sahab 0 887 ۱۳۹۴-۱۰-۲۱، ۰۵:۲۵ صبح
  دومین کنگره بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی -دانشگاه تربیت مدرس-بهمن 94 Sahab 1 924 ۱۳۹۴-۱۰-۳، ۰۲:۳۱ صبح
  تمدید مهلت ثبت نام نهایی در سومین کنگره بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری Sahab 0 793 ۱۳۹۴-۹-۲۹، ۱۲:۵۳ صبح
  کنفرانس ملی چالشهای معاصر در معماری، منظر و شهرسازی-اسفند 94 Sahab 1 1,619 ۱۳۹۴-۸-۲۹، ۱۱:۴۰ عصر
  کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی‌ در عمران، معماری و شهرسازی-شهریور 94 Sahab 5 2,326 ۱۳۹۴-۷-۱۵، ۱۱:۲۰ صبح
  تمدید مهلت ثبت نام در کنفرانس بین المللی عمران ، معماری و زیرساخت های شهری Sahab 0 651 ۱۳۹۴-۴-۲۴، ۱۱:۰۸ عصر
  اولین همایش بین المللی ایده های نو در شهرسازی و معماری alireza 1 1,386 ۱۳۹۴-۴-۸، ۱۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان