امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضوابط پارکینگ
راهنمای کنترل ترافیکی پرونده های ساختمانی
موارد کنترل ترافیکی نقشه های ساختمانی
چک لیست کنترل پرونده های ساختمانی
کنترل ضوابط طرح تفصیلی
ضوابط پارکینگ و نکات اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر مشهد
ضوابط تعداد پارکینگ کاربری های مسکونی
ضوابط تعداد پارکینگ کاربری تجاری
ضوابط تعداد پاریکینگ سایر کاربری ها
چیدمان محل پارکینگ
پارکینگ
سایر ضوابط پارکینگ
برگه ی خلاصه ضوابط
برخی الزامات عمومی مبحث چهارم مقررات ملی ساختمان

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   parking.rar (اندازه: 2.02 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,316)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، dely_sh ، شهرساز86 ، ایلیا ، sattar ، hatefi ، JAVAD4050 ، mojtaba1992 ، MouhammadMILAD ، atelieahjam ، khansa ، farzaan
ممنون مهندس از مطلب مفیدت برات ارزو موفقیت دارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، atelieahjam
    سپاس اما در باره ی پارکینگ و نحوه ی طراحی در پارک ها اطلاعات خاصی ندارید ؟سپاسگزار میشم اگر اطلاعی دارید به اشتراک بگذارید.
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۵-۲۸، ۰۸:۴۳ صبح)'khansa' نوشته است: سپاس اما در باره ی پارکینگ و نحوه ی طراحی در پارک ها اطلاعات خاصی ندارید ؟سپاسگزار میشم اگر اطلاعی دارید به اشتراک بگذارید.

سلام . اطلاعاتی که با سرچ من بهش برخوردم این بود که نوشته شد بود :
    به منظور رفاه بازدید کنندگانی که وسایل نقایه دارند فضائی را در نزدیکی ساختمانها و یا قسمتهای معینی از پارک جهت پارکینگ در نظز می گیرند و این پارکینگها در پارکهای بزرگ می تواند متعدد و پراکنده باشند. بنابراین سطح پارکینگ بستگی کامل به اهمیت پارک و وسعت آن دارد.

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
     سپاس شده توسط khansa
    سپاس مهندس  این مطلب رو میدونم ؛ قطعاً هم در پارکهای همسایگی خیلی نیاز و حتی جایی برای این مهم وجود نداره حداقل در پارکهای ناحیه ای و عمومی معنا پیدا میکنه که علاوه بر مساحت مستلزم ِ درنظرگرفتن تعداد بازدیدکنندگان از پارک میشه ، اما من از لحاظ دستورالعمل اجرایی و طراحی عملی مدنظرم بود ، اینکه بهتره در چه زاویه و ابعادی باشه ،چرا که در این پاورپوینت استانداردِ کاربری ها مطرح شده اما درباره ی پارک ها با علم، به اینکه یک پارک نیازمندِ به اجرا هست ،مسئله ای مطرح نشده !!! با سپاس از توضیح شما دوست عزیزم.

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۳-۵-۲۸، ۱۲:۰۴ عصر)'khansa' نوشته است: سپاس مهندس  این مطلب رو میدونم ؛ قطعاً هم در پارکهای همسایگی خیلی نیاز و حتی جایی برای این مهم وجود نداره حداقل در پارکهای ناحیه ای و عمومی معنا پیدا میکنه که علاوه بر مساحت مستلزم ِ درنظرگرفتن تعداد بازدیدکنندگان از پارک میشه ، اما من از لحاظ دستورالعمل اجرایی و طراحی عملی مدنظرم بود ، اینکه بهتره در چه زاویه و ابعادی باشه ،چرا که در این پاورپوینت استانداردِ کاربری ها مطرح شده اما درباره ی پارک ها با علم، به اینکه یک پارک نیازمندِ به اجرا هست ،مسئله ای مطرح نشده !!! با سپاس از توضیح شما دوست عزیزم.

یه فایل ارسال میکنم در مورد پارکینگ،امیدوارم مفید واقع بشه برای شما و دوستان :
    منبع: باشگاه مهندسان

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   پارکینگ، مطالعات،ویژگی ها و تسهیلات.pdf (اندازه: 4.11 MB / تعداد دفعات دریافت: 91)

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، khansa
    سپاسگزار میشم اگر شخصی درمورد پرسشم بتونه راهنماییم کنه ! [img]images/smilies/sheklak2/sigh.gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ( پله ، آسانسور ، نورگیر ) atelieahjam 1 12,212 ۱۳۹۴-۸-۳۰، ۱۲:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: nzshirkhani
      مجموعه ضوابط ملاک عمل شهرسازی شهرداری کرج MHAKBARI 0 2,316 ۱۳۹۴-۸-۴، ۰۲:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      ضوابط شهرسازی cnstm 0 1,725 ۱۳۹۴-۴-۵، ۰۴:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: cnstm
      دانلود ضوابط صدور پروانه برای قطعات تفكیكی بیش از 1000 متر مربع atelieahjam 0 1,687 ۱۳۹۳-۱۲-۲۰، ۰۲:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      آیین نامه ضوابط و معیار های طراحی و بهسازی پباده رو های شهر مشهد khansa 0 1,372 ۱۳۹۳-۴-۱۱، ۱۱:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: khansa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان