امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 93
عالییییییییییییییییییی...... تبریک به همه دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
به همه دوستانی که قبول شدن صمیمانه تبریک میگم خصوصا به عزیزانی که دانشگاه تهران رو آوردن[img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img] [img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img] [img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]
یه تقاضا دارم از شما عزیزانی که با تلاش مفیدتون به نتایج ارزنده ای رسیدین
اگه امکانش هست شما دوستان که موفق شدین دانشگاه تهران قبول بشین یه تایپیک بزنید و هر کس کلید موفقیتشو رو بگه [img]/images/smilies/sheklak/26.gif[/img]
شاید کلید یکی از شما دوستان قفل ناگشودنی ما رو باز کرد[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]
ممنون میشم که تجربیات خودتون رو در قالب یه تایپیک هم شده در اختیار ما قرار بدین

آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
 به پای هرز باغ کال پرست.........!
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، udesigner
(۱۳۹۳-۶-۵، ۰۹:۵۷ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۶-۵، ۰۶:۲۵ صبح)'sabamaryam' نوشته است: طراحی شهری دانشگاه تهران روزانه

تبریک عالیه[img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]
رتبه مرحله اول تون چند بود؟

47

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness
    تبریک به همه ی دوستان، به امید موفقیت های روز افزون....
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
     سپاس شده توسط najme
    (۱۳۹۳-۶-۵، ۱۲:۵۹ عصر)'sabamaryam' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۵، ۰۹:۵۷ صبح)'AliReza' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۵، ۰۶:۲۵ صبح)'sabamaryam' نوشته است: طراحی شهری دانشگاه تهران روزانه

تبریک عالیه[img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]
    رتبه مرحله اول تون چند بود؟

47

شما هم همانند مهندس طاهری باید اسکیس بالایی زده باشید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
    عرض سلام و تبریک به همه دوستانی که امسال قبول شدند، منم برنامه ریزی شهری- ارومیه- روزانه قبول شدم.
    رتبه ام 233 بود و اسکیس رو هم در حد قابل قبولی زده بودم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    ای کسانی که دانشگاه ارومیه قبول شده اید بیچاره شده اید.....
    آخرین ارسال های من :

آذربایجان وار السون ایستمین کور السون
    پاسخ
     سپاس شده توسط hero
    سلام...من رتبه تئوریم 348 بود.به نظر خودم و استاد کلاس اسکیسم اسکیس رو عالی زدم...ولی هیچ جا قبول نشدم[img]images/smilies/sheklak2/sigh.gif[/img]...کسی نمیدونه چه تیپ اسکیس هایی درصد بالا گرفتن و مصحح ها از اساتید کدوم دانشگاه بودن؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۶، ۱۲:۵۶ عصر)'بابک خرم دین' نوشته است: ای کسانی که دانشگاه ارومیه قبول شده اید بیچاره شده اید.....

اتفاقا کسانی که میخوان اپلای بگیرن و برن اون ور ، دانشگاه ارومیه بهترین دانشگاه هستش.... شک نکنید .. ♥

آخرین ارسال های من :

باد وزيدن گـرفت ، قـــلب مــــرا هـــم ببرد   *  قـــلب مـــــرا دســـت آن دلـــــبر زيـبا ســپرد*
    قلب من از سنگ بود ، با نگـهش آب شـد *  بهــر وصال رخـش ، عاشـــق و بی تاب شـد*
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness
    100 درصد به راستی چنین است که می فرمایید. بالاخره اونجا اساتید تراز اولی داره که این همه دانشجوی ارشد از اونجا فله ای میاد بیرون. مخصوصا در زمینه حمل و نقل دانشجویان اونجا در سطح بالاتر از دانشجویان عمران قرار دارند

پاسخ
     سپاس شده توسط EBRAHIMMILAN2012 ، hero ، foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,905 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان