امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی
سلام
دوستانی که برای کنکور سال 1391 برنامه ریزی شهری آماده میشوید لطفا سوالاتتون را در این تاپیک بزارید تا مهندس امیری نژاد به شما جواب دهند.
لطفا هر سوالی دارید در همین تاپیک بزارید و از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید من با مهندس صحبت کردم و همه سوالات را جواب خواهند داد.

تذکر:

1-از ارسال سوالات تکراری بپرهیزید.

2-برای تشکر فقط دکمه تشکر و اگر بیش از تشکر به شما کمک شده اعتبار و اگر بیشتر{بعد از زدن سپاس و دادن اعتبار} نوشتاری تشکر کنید.
3- در صورتی که میتونید جواب دوستان را بدهید وارد بحث شوید و از ارسالهای منحرف کننده خودداری کنید.

با سپاس و تشکر از مهندس امیری نژاد که جواب مثبت دادند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، @uror@ ، Maryam M ، soheilarch ، shahryar ، شهريار ، omid.sohrabi ، کیانوش ، mo1983ma ، aramo
سلام و ممنونم از ایجاد این تاپیک
درصد زبان شما تو کنکور چند بوده؟
وبرای این درس مطالعه چه کتابها و تست هایی رو ارجح می دونند با تو جه به زمان باقی موند.
سپاس.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام. شما ازچه زمانی شروع به مطالعه برای شرکت در کنکور کردید؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام من رشتم معماریه الان که سوالات 90 برنامه ریزی را نگاه می کنم واقعا بعضی هاش را راحت جواب می دم با توجه به اینکه هیچی از شهرسازی نمیدونم ولی تا حدود 15 درصد هر درس را زدم به نظر شما من فقط جزوه های خانه شهرسازان را بخونم و با اطلاعات معماری بیام شانس قبولی دارم البته زبان را تا 35 درصد می زنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۶-۲۵، ۰۱:۵۴ عصر)@uror@ نوشته است: سلام و ممنونم از ایجاد این تاپیک
    درصد زبان شما تو کنکور چند بوده؟
    وبرای این درس مطالعه چه کتابها و تست هایی رو ارجح می دونند با تو جه به زمان باقی موند.
    سپاس.
    با سلام خدمت شما.درصد زبانم 73 بوده.برای زبان عمومی کتاب چارسه و کتاب 504 رو خوندم.برای زبان تخصصی کتاب حسین فرهادی .البته باید اینم بگم که خوندن ای چند تا کتاب نمیتونه کافی باشه.باید دایره لغتت خیلی خوب باشه.به نظر من برای موفقیت در درس زبان با بچه هایی که رشتشون زبان هستش مشورت بکنی بهتره.چون هر چی باشه اونا از من واردترند.
    (۱۳۹۰-۶-۲۵، ۰۲:۳۱ عصر)مهسا20 نوشته است: سلام. شما ازچه زمانی شروع به مطالعه برای شرکت در کنکور کردید؟
    با سلام خدمت شما.باتوجه به اینکه سال دومی بود که شرکت میکردم یه تجربه خوبی نسبت به نحوه خوندن داشتم و همچنین یه چیزهایی از سال قبل یادم بود من از ماه رمضان شروع کردم.
    (۱۳۹۰-۶-۲۵، ۰۳:۲۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام من رشتم معماریه الان که سوالات 90 برنامه ریزی را نگاه می کنم واقعا بعضی هاش را راحت جواب می دم با توجه به اینکه هیچی از شهرسازی نمیدونم ولی تا حدود 15 درصد هر درس را زدم به نظر شما من فقط جزوه های خانه شهرسازان را بخونم و با اطلاعات معماری بیام شانس قبولی دارم البته زبان را تا 35 درصد می زنم
    با سلام خدمت شما.آفرین به شما که این درصد ها رو بدون خوندن میزنید.ولی با این وجود خیلی سخته که با خوندن جزوه های خانه شهر سازان بتونید قبول شید.به نظر من باید کتاب های بیشتری بخونید.خصوصا کتاب هایی که جدید وارد بازار میشه.حالا تصمیم با خودتونه.ولی این یه ریسکه که فقط یه چیز بخونی.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط @uror@ ، alireza ، Maryam M ، afsanehh ، shahryar ، MERSHAD ، urbanplanner91
      به نظر شما من که رشتم معماریه برامه ریزی بخونم یا همون معماری بعدش من می گم این کتابها را بخونم قبول می شم یا نه : کتابهای یاسر منصوری و راضیه ثانی ( موسسات) - کتاب قرمز خانه شهرسازان - جزوه های کلاسی خانه شهرسازان -کتاب سبز رنگ تستی یالپانیان اگه سراسری نشه ازاد که می شه راهنمایی کنید

پاسخ
      Lightbulb 
      با سلام با توجه به این که کنکور 90 دو سوال ریاضی داشت و جند ماهی که به کنکور مونده می تونیم از خوندن ریاضی صرف نظر کنیم؟
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۶-۲۵، ۰۹:۰۷ عصر)s1s2s3 نوشته است: به نظر شما من که رشتم معماریه برامه ریزی بخونم یا همون معماری بعدش من می گم این کتابها را بخونم قبول می شم یا نه : کتابهای یاسر منصوری و راضیه ثانی ( موسسات) - کتاب قرمز خانه شهرسازان - جزوه های کلاسی خانه شهرسازان -کتاب سبز رنگ تستی یالپانیان اگه سراسری نشه ازاد که می شه راهنمایی کنید
      اون که چه رشته ای بخونید بستگی به خودتون داره.الان هر دو رشته یه جورایی امتحان عملی دارن.کتاب های یاسر منصوری و راضیه ثانی ( موسسات) تا حالا خودم ندیدم که بگم چه جور کتابیه.جزوه های خانه شهرسازان برای دانشگاه آزاد جزوه های خوبین ولی باز هم من توصیه نمی کنم که فقط همین جزوه خونده بشه برای دانشگاه آزاد چه برسه برای امتحان دانشگاه دولتی.چون خودتون اگه جزوه ها رو ببینید میتونید متوجه بشید که هیچ جزوه ای کامل نیست که فقط با خوندن اون قبول شی.
      (۱۳۹۰-۶-۲۵، ۰۹:۴۰ عصر)fatyjo0on نوشته است: با سلام با توجه به این که کنکور 90 دو سوال ریاضی داشت و جند ماهی که به کنکور مونده می تونیم از خوندن ریاضی صرف نظر کنیم؟
      با سلام خدمت شما.اگه شما سوالات سال 89 رو دیده باشی در اون سال 10 تا سوال ریاضی بود.سال 90 شد 2 تا.با این وجود نمیشه به اینا اطمینان کرد که سوالای ریاضی همین 2 تا باشه یا اصلا ندن یا بیشتر کنن.به نظر من اگه میخوای ریاضی رو بزاری کنار حداقل فصل ماتریس ها رو بخون.چون از اون هر سال سوال میدن.ولی در عوض درس آمار رو باید خیلی خوب بخونی. اگه درصد ریاضی و آمارت بالای 40 باشه رتبت خیلی پایین میاد.بالای 50 که دیگه عالیه.

پاسخ
       سپاس شده توسط Maryam M ، FaTyJo0oN ، mehdime007
      سلام ..
      خواهشا اگر امکانش هست مهمترین منابع برای ارشد طراحی شهری از بین اون 30منبع را معرفی کنید ....منابعی که بیشترین درصد تستهای ارشد را به خودشون اختصاص میدن..ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        ببخشید برای ریاضی و اماری یک کتاب جامع معرفی می کنید می گن طورانی و انصاری خوبن نظر شما چیه

پاسخ
         سپاس شده توسط قاصدک ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,582 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,188 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,930 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,899 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره زبان mojtaba.db 0 738 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: mojtaba.db
          برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,708 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: a.rahmani?
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,180 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,399 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان