امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر چه میخواهد دل تنگت بگوی / (شما متولد کدوم دهه هستین :) )
Wink 
درود خدمت دوستان Laie_23
مخصوصا ً مهندسان و اعضای تازه وارد ایران شهرساز امیدوارم همیشه به انجمن سر بزنین2cf37ep Welcome1
امیدوارم وقتی این تاپیک و میخونین دلتون شاد و خودتونم خوب باشید 67 
الان که اینجایین فکرتون چیه به چی فک میکنین حستون چیه (امیدوارم حستون خوب باشه اما هرچی هست توی یه فضای دوستانه دوست دارم بنویسین واسمون تا با یه درک مشترک هموندیمون اگر به کمال نمیرسه حداقل این سکوت شکسته شه !!)
میخواستم گزینه ای کنم W58 اما هرچی گشتم پیدا نکردم گفتم خودمونی و پرسشی باشه 17 شاید بهترباشه 29 اینکه اکثرن دغدغه هاBc7 شاید مشخص باشه اما فکر میکنم شاید بتونیم با صحبت کردن سبک تر بشیمThereHanghead
بگین چرا کم پیدایین71TAEL_SmileyCenter_Misc (305)W874Banel_smiley_4Icon_pf (34)

خلاصه دوستای خوب هرچه میخواهد ،دل تنگت  بگوی Ws17 (دلنوشته ،شعر ؛کلمه پذیرفته میشود  Ws3 )
متولد کدوم دهه هستین هم بگین 265262KapHippie4
هرکی و هم دوست داشتین به این چالش دعوت کنین، من برایتنس جون و دعوت میکنم ؛ Bd9
سپاااااس  از توجهتون 247264Onion001
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، haydariyan ، alireza ، somayeh72
(۱۳۹۴-۲-۱۵، ۱۱:۲۵ صبح)khansa نوشته است: درود خدمت دوستان Laie_23
مخصوصا ً مهندسان و اعضای تازه وارد ایران شهرساز امیدوارم همیشه به انجمن سر بزنین2cf37ep Welcome1
الان که اینجایین فکرتون چیه به چی فک میکنین حستون چیه (امیدوارم حستون خوب باشه اما هرچی هست توی یه فضای دوستانه دوست دارم بنویسین واسمون تا با یه درک مشترک هموندیمون اگر به کمال نمیرسه حداقل این سکوت شکسته شه !!)
میخواستم گزینه ای کنم W58 اما هرچی گشتم پیدا نکردم گفتم خودمونی و پرسشی باشه 17 شاید بهترباشه 29 اینکه اکثرن دغدغه هاBc7 شاید مشخص باشه اما فکر میکنم شاید بتونیم با صحبت کردن سبک تر بشیمThereHanghead

خلاصه دوستای خوب هرچه میخواهد ،دل تنگت  بگوی Ws17 (دلنوشته ،شعر ؛کلمه پذیرفته میشود  Ws3 )
واوووو سلام خنسای عزیزم،سورپرایز شدم. منو دعوت ب این چالش کردی Ws3

متولد دهه  60 ام .
 فعلاً دغدغه درسیم نوشتن پایان نامه ست،تا 3 ماه دیگه فرصت دارم تموم کنم،همش حس میکنم نمیرسم Sigh Sigh Sigh

از تو هم مرسی عزیزم برا این تاپیک خوبت 999
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، atelieahjam
(۱۳۹۴-۲-۱۵، ۱۲:۰۱ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۴-۲-۱۵، ۱۱:۲۵ صبح)khansa نوشته است: درود خدمت دوستان Laie_23

واوووو سلام خنسای عزیزم،سورپرایز شدم. منو دعوت ب این چالش کردی Ws3

متولد دهه  60 ام .
 فعلاً دغدغه درسیم نوشتن پایان نامه ست،تا 3 ماه دیگه فرصت دارم تموم کنم،همش حس میکنم نمیرسم Sigh Sigh Sigh

از تو هم مرسی عزیزم برا این تاپیک خوبت 999

ای جونم برایتنس عزیزم
67
ممنون که سر زدی 41 ، مطمئنم میرسی واست آرزوی موفقیت میکنم عزیز دلم تویی که همیشه و همه وقت بقیه رو کمک کنی امیدوارم کارات خیلی زود تر از چیزی که فکر میکنی و به بهترین شکل پیش برن6377
ممنوووووووووون از حمایت همیشگیت منتظر بقیه بچه ها مدیرا ارشدا و... هم هستیم Ws3

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، haydariyan
لطف داری به من عزیزم، من مهندس ابراهیمی رو به چالش دعوت میکنم 420

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، alireza ، atelieahjam ، khansa
(۱۳۹۴-۲-۱۵، ۰۴:۴۰ عصر)Brightness نوشته است: لطف داری به من عزیزم، من مهندس ابراهیمی رو به چالش دعوت میکنم 420

با عرض سلام و تشکر از دوستان محترم

از اینکه همیشه به ما لطف دارید تشکر می کنم.

دغدغه فکری که تا به امروز همراه من بوده اینه که هرچه زودتر فعالیت حرفه ایم رو شروع کنم و بتونم به روشی که در ذهنم تصویرسازی کردم اجرائیش کنم. و در کنارش هم بتونم ادامه تحصیلاتم رو داشته باشم . از توقف در یک مقطع خاص احساس خوشایندی ندارم .

نام و نام خانوادگی: حسن ابراهیمی
دیپلم و کاردانی و کارشناسی : معماری
متولد دهه 50 هستم ، در تایپک دیگری قبلا بطور کامل خودم رو معرفی کردم.

سایر مسائل که مقداری جزییاتی تر میشه لازم هست که اینجا گفته بشه ، مثل بحث های صندلی داغ؟ مثلا به چه رنگ و غذایی علاقمندیم ، سالی چندتا کتاب میخونیم ، دوست داریم به کجا مسافرت کنیم و ....

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، hero ، barana ، khansa ، haydariyan
(۱۳۹۴-۲-۱۵، ۰۶:۲۹ عصر)atelieahjam نوشته است:
(۱۳۹۴-۲-۱۵، ۰۴:۴۰ عصر)Brightness نوشته است: لطف داری به من عزیزم، من مهندس ابراهیمی رو به چالش دعوت میکنم 420

دغدغه فکری که تا به امروز همراه من بوده اینه که هرچه زودتر فعالیت حرفه ایم رو شروع کنم و بتونم به روشی که در ذهنم تصویرسازی کردم اجرائیش کنم. و در کنارش هم بتونم ادامه تحصیلاتم رو داشته باشم . از توقف در یک مقطع خاص احساس خوشایندی ندارم .

سایر مسائل که مقداری جزییاتی تر میشه لازم هست که اینجا گفته بشه ، مثل بحث های صندلی داغ؟ مثلا به چه رنگ و غذایی علاقمندیم ، سالی چندتا کتاب میخونیم ، دوست داریم به کجا مسافرت کنیم و ....

با تشکر
درود جناب آقای ابراهیمی 
لطف کردین بزرگوار 
برای شماهم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم همه چی عالی پیش بره 
متاسفانه تاپیکای اینچنینی ندیدم که اینجارو ایجاد کردم  البته اگر بگین و دوست داشته باشین بگین که خوبه مخصوصن کتاب که خودم خیلی دوست دارم :) 
حتمن هم یکی و به چالش دعوت کنین  /با عرض ارادت

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، barana ، alireza ، atelieahjam
(۱۳۹۴-۲-۱۵، ۱۰:۲۰ عصر)khansa نوشته است:
(۱۳۹۴-۲-۱۵، ۰۶:۲۹ عصر)atelieahjam نوشته است:

با تشکر
درود جناب آقای ابراهیمی 
لطف کردین بزرگوار 
برای شماهم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم همه چی عالی پیش بره 
متاسفانه تاپیکای اینچنینی ندیدم که اینجارو ایجاد کردم  البته اگر بگین و دوست داشته باشین بگین که خوبه مخصوصن کتاب که خودم خیلی دوست دارم :) 
حتمن هم یکی و به چالش دعوت کنین  /با عرض ارادت

با عرض سلام مجدد

با رنگ آبی آسمانی بیشتر از رنگ های دیگه کنار اومدم و البته فرقی بین رنگها نمیگذارم و از همه شون احساس خوبی دارم.

سطح مطالعاتیم در حدی است که ذهنم گنجایش دریافت مطالب را داشته باشه ، از قدیم کتابهای عکس دار را دوست داشتم . بنظرم مهمتر از تعداد مطالعه کتاب در طول سال ، دریافت و بخاطرسپارسی مطالب و محتوای کتاب هاست. به خواندن کتاب های تخصصیم علاقمندم .

دوست دارم بجایی مسافرت کنم که طبیعت بکرش بیشتر از طبیعت مصنوعیش باشه ، جایی که طروات های طبیعیش حفظ شده باشه و بشه در سفری کوتاه مدت احساسی عمیق از طبیعت را دریافت کرد.

احساس می کنم سایر گزینه های صندلی داغ بیشتر جزییاتی تر می شوند.

من هم از دوست عزیزمان جناب آقای مهندس دهقان دعوت می کنم در این نشست دوستانه شرکت نمایند.

با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، Brightness ، khansa
درود
علیرضا دهقان
متولد 1357
7 آبان ماه
فارغ التحصیل مهندسی عمران در سال 80
رنگ مورد علاقه نارنجی
طرفدار تیم خاصی الان نیستم(قبلا از برق شیراز بدلیل رنگ پیراهن و هم شهری بودن خوشم می آمد که الان رفته دسته 2) و آبی و قرمز هم نیستم
بعد از گرفتن لیسانس
برای اینکه سربازی نروم!8 سال در فیروزآباد فارس کار کردم.
3 سال شیراز
1 سال تبریز
الان هم 2 ساله کرج هستم
خوب دغدغه فکری ام بعد از زندگی کمک به اعضا می باشد که احساس میکنم شبکه های اجتماعی ما را از هدفمان کمی منحرف کرد و امیدوارم بهتر شود.
شعرهای مهدی سهیلی را دوست دارم
رشته ورزشی تخصصی ام بدمیتنون بود البته در شطرنج و کشتی هم و دو 200 و پرش هم سوابقی دارم فوتسال را هم البته
با تشکر از همه دوستان علی الخصوص مهندس خانسا گرامی

همه دوستان عزیزند ولی بدلیل همراه بودن همیشگی مهندس اسفندی ایشون را دعوت میکنم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan ، Brightness ، khansa
حتما باید دعوت شدگان شرکت کنند ، دعوت نشده ها منتظر دعوتند؟

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
سلام به همه دوستان. ممنون كه به ياد ما بودين مهندس.
راستش متولد ٦٩/٢/٩ هستم.
دغدغه كه تا دلتون بخواد هست از پايان نامه بگم، از پروژه سربازي، يا ادام تحصيل يا بيخيال زياده :)
شديدا عاشق فوتبال، پرسپوليسي ٦ آتيشه، طرفدار هر تيمي كه زلاتان اونجاس
كارشناسي شهرسازي و ارشد برنامه ريزي شهري خوندم
اوايل زياد سخت گرفتم زندگي و ديدم تا چند سال ديگه اون به اندازه كافي سخت ميگيره بهمون. اين شد كه ديگه روال و گذاشتم بر اين كه هـر چه پيش آيد خوش آيد :)
در آخر هم مهندس sahab رو به اين چالش دعوت ميكنم :)
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، khansa ، atelieahjam ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار حقوق و دستمزد خوب و مناسب چه کارهایی انجام میدهد؟ melisa8 0 367 ۱۳۹۵-۱۲-۱۷، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: melisa8
  دلیل بازدید شما ازسایت چی میتونه باشه؟ Brightness 7 1,923 ۱۳۹۴-۲-۳، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چرا استخدامی های شهرداری ها هر رشته ای لازم دارن بجز شهرسازی و برنامه ریزی و طراحی شه alireza 1 2,212 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  نقاشی‌های دیواری می‌تواند شناسنامه فرهنگی هر محله باشد melika.fallahdoust 0 1,698 ۱۳۹۱-۲-۱۷، ۱۲:۳۶ صبح
آخرین ارسال: melika.fallahdoust

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان