امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حتما کلیک کنید:حمایت واقعی از سایت توسط یکی از اعضای ایران شهرساز
سلام به همه اعضای سایت ایران شهرساز

بعد از حدود 7 ماه از تاسیس سایت ایران شهرساز و فعالیت بی چشمداشت مهندسینی که خود را در برابر آنها خیلی کوچک میبینم.

یکی از مدیران انجمن معماری مبلغ پانصد هزار تومان به سایت کمک نمودند و از آنجایی که هدف اصلی سایت خدمت به مهندسین و دانشجویان و بالا بردن سطح علمی شهرسازی و معماری می باشد.تصمیم بر این گرفته شده که قسمتی از این مبلغ به اعضای خیلی فعال سایت پرداخت شود.

بزودی مبالغی که بعنوان هدیه به دوستان زیر تعلق میگیرد را در سایت درج میکنم.

1- مهندس orkide_04 بابت تایپ جزوات با ارزش شهرسازی و طراحی سوالات آزمون های انلاین

2- مهندس lofra بابت کمک به دوستان در خرداد و تیرماه امسال برای ارسال فایلهای آماده سازی زمین و انجام پروژههای شهرسازی برای درخواست کنندگان بصورت رایگان

3- مهندس shamim بابت طراحی سوالات ازمون طراحی شهری

4- مهندس mud بابت طراحی سوالات آزمون آنلاین

5-مهندس @uror@ بابت ارسال جزوه های با ارزش

6-فعالیت مهندس جواد چلچلایی بابت ارسال نقشه و urban disign

-دوستان زیادی هستند که فعالیت بالایی دارند همانند مهندس elham90 و مهندس sibel و .... که ازشون تشکر میکنم.

کوچکترین عضو سایت علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، lofra ، JAVAD4050 ، city111 ، saeed nasiri majd ، haydariyan ، پریسیما ، elham90 ، asma ، Afsaneh Keshavarz Emami ، ایلیا ، mahzad ، kasrak ، arvik
ضمن تشکر فراوان از مدیر محترم، گفتنی است زحمات و تلاش بی نهایت و پیگیری مستمر ایشان و برقراری رابطه خوب و صمیمی و محترمانه شان با اعضا باعث ایجاد حس همکاری و تبادل اطلاعات بیشتر در اعضا می شود از جمله من...
این اتفاقی است که در سایت های مشابه کمتر دیده شده
از ایشان بخاطر ایجاد چنین جو علمی و دوستانه ای صمیمانه قدردانی میکنم و برایشان آرزوی بهترینها را دارم
و همچنین از آقای نصیری مجد تشکر ویژه میکنم بخاطر این حمایت دوستانه به سایت و براشون از خداوند موفقیت خواستارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، lofra ، JAVAD4050 ، elham90 ، kasrak
(۱۳۹۰-۷-۱۶، ۰۳:۱۹ عصر)orkideh_04 نوشته است: ضمن تشکر فراوان از مدیر محترم، گفتنی است زحمات و تلاش بی نهایت و پیگیری مستمر ایشان و برقراری رابطه خوب و صمیمی و محترمانه شان با اعضا باعث ایجاد حس همکاری و تبادل اطلاعات بیشتر در اعضا می شود از جمله من...
این اتفاقی است که در سایت های مشابه کمتر دیده شده
از ایشان بخاطر ایجاد چنین جو علمی و دوستانه ای صمیمانه قدردانی میکنم و برایشان آرزوی بهترینها را دارم

من هم به عنوان عضو کوچکی از سایت از شما تشکر میکنم و امیدوارم همواره در راه موفقیت گام بردارید و این هدیه ای است ناقابل از طرف سایت به شما و بقیه دوستان که برای موفقیت شهرسازان و معماران زحمات زیادی میکشیدو ساعتها برای دوستان وقت میزارید.
از مهندس نصیری مجد تشکر میکنم و امیدوارم ایشان هم همواره موفق باشند.
بزودی سرعت سایت با کمکی که مهندس کردند بالاتر رفته و دسترسی راحتتر و سریعتر برای اعضا امکان پذیر خواهد شد.
لازمه یه نکته ای را باز بگم و اون اینکه :
به خدا اگر میدونستم که سایت در حدود 7 ماه بیش از 4275 مهندس عضو و بیش از 4000 بازدید روزانه دارد الان وضعیت طراحی و ... این نبود.
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، ایلیا
امیدوارم با شرایط موجود پیشرفت سایت سرعت پیدا کنه و انگیزه بیشتری به اعضای سایت القا بشه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، saeed nasiri majd
ضمن تشکر از شما "مهندس دهقان "، باید این نکته رو متذکر بشم که موفقیت این سایت قطعا به خاطر شخص بی مانند شما است که صادقانه و خالصانه بدون هیچ چشمداشتی مشغول کمک به مهندسین بودید و هستید که من شخصا نظیرشو جایی ندیدم امیدوارم دوستانی که عضو این سایت هستند قدر این زحمات شما رو بدونند چرا که باید در برابر این همه زحمت و پشتکار شما قدر شناس بود.
همچنین از جناب اقای نصیری تشکر میکنم بابت کمکشون به سایت امیدوارم موفق باشند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
سلام منم به عنوان کوچکترین عضو این سایت از شما مهند س دهقان و دوستان نامبرده کمال تشکر را دارم واقعا توی این مدت کوتاه این سایت اطلاعات من را خیلی بالا برد به امید موفقیت همه در کنکور 91

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، alireza ، saeed nasiri majd
ایشاا...که بتونیم تلاش های مدیر عزیزمون و مهندس و عضو عزیزسایت ،مهندس سعیدرو قدر بدونیم
کوچیک همه شماااا...
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، alireza ، saeed nasiri majd
من نیز به نوبه خود از مدیر سایت و اعضای فعال تشکر می کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
با تشکر فراوان از شما. امیدوارم اعضای سایت با درخشیدن تو کنکور 91 مقداری ناچیز از زحماتتون رو جبران کنن
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
با سلام.منم به نوبه خود از همه بچه های سایت کمال تشکر رو دارم مخصوصا از فعالان سایت.مهندس دهقان که دیگه انقدر گل که هر چقدر ازشون تشکر کنیم کمه.با قبولی تو کنکور امسال شاید بتونیم قسمتی از زحماتشون رو جبران کنیم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,872 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,328 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,135 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان