امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه ی روشهای برنامه ریزی شهری خوب برای کنکور ارشد

بچه ها فقط به ترتیب دانلود کنید و منو از نظرات خودتون در مورد این مطلب مطلع کنید.یه خبر ئیگه که براتون دارم به زودی مطالب مهم کتاب شهرسازی معاصر ایران دکتر کامروا هم براتون میزارم که یکی از منابع مهم ارشد که هر ساله در کنکور ازش سوالاتی میاد.

قیمت: 900تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، darya 2010 ، ebirain ، ala sh ، 0RKIDEH ، k22 ، haydariyan ، elham90 ، m.mohammadzadeh ، Elham.A ، ahmad lotfi ، FaTyJo0oN ، parasto_gh ، .Utopia ، bahareh. ، MHAKBARI ، NeGaRiii ، atelieahjam
میثم جان مرسی بسیار زحمت کشیدید سپاس بسیار از شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط NeGaRiii ، atelieahjam
لطف کردید میثم جان.........سپاس فراوان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    [quote='meysam rezaei' pid='8499' dateline='1318168230']
    برادر عزيزم دنيا افراد با محبت و بخشنده را فراموش نميكنه. آقا ميثم ، شما هم مثل آقاعليرضا كه بهتر از شما نباشه مثل خودتون يك دشت گله واقعا براي اين سايت زحمت ميكشيد. واقعا عرض مي كنم:
    سپاسگزارم

هرآينه سبز و جوان و برنا باشيد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، NeGaRiii
    (۱۳۹۰-۷-۱۷، ۰۵:۲۰ عصر)meysam rezaei نوشته است: جزوه ی روشهای برنامه ریزی شهری خوب برای کنکور ارشد
    بچه ها فقط به ترتیب دانلود کنید و منو از نظرات خودتون در مورد این مطلب مطلع کنید.یه خبر ئیگه که براتون دارم به زودی مطالب مهم کتاب شهرسازی معاصر ایران دکتر کامروا هم براتون میزارم که یکی از منابع مهم ارشد که هر ساله در کنکور ازش سوالاتی میاد.
    میگم احتمالا حواستون نبوده و خوب سایر تایپیک های دیگر این انجمن رو نگاه ننداختید
    مهندسmaravia قبلا همین 3 فایل رو قرار داده بود!
    کاش با ایشون یه هماهنگی داشته باشید
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، NeGaRiii

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی محمد یگانه 4 2,727 ۱۳۹۶-۶-۱۵، ۱۰:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: mtalkhab
    Smile خلاصه نکات کتاب دیدگاه های نو در جغرافیای شهری (حسین شکوهی) FaTyJo0oN 6 33,147 ۱۳۹۵-۱۰-۳، ۰۳:۳۴ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان جزوه خلاصه کتاب نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان-احسان سروش نیا MHAKBARI 2 6,733 ۱۳۹۴-۷-۱۷، ۱۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 14 33,629 ۱۳۹۴-۷-۷، ۰۵:۱۳ صبح
      دانلود جزوه تراکم در شهرسازی ایلیا 24 23,942 ۱۳۹۴-۱-۲۴، ۰۴:۵۵ عصر
      رایگان! خلاصه مباحت و نکات مهم طرحهای توسعه شهری در ایران alireza 0 1,939 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۹:۴۲ عصر
      نقش علم سنجش از دور در مدیریت وبرنامه ریزی شهری محمد یگانه 0 1,570 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۱۲:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه
      سنت گرایی،بوم گرایی،شهر بدون طراح شهری،طراحی شهری مردمی،زمینه محمد یگانه 0 2,221 ۱۳۹۳-۵-۹، ۱۱:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: محمد یگانه
    Rainbow جزوه آموزشی مدل برنامه ریزی سوات(swot) urbanism 5 23,404 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۴:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      جزوه بوم شناسی دکتر لقایی maryam taban 6 4,314 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۱۰:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: maryam taban

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان