امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93
درود
با تلاش رتبه های برتر و استقبال بی سابقه مشاورین مشخص شدند و احتمال تغییر نیز وجود دارد که در صورت تغییر اعلام خواهیم کرد.
مشاور سایت در درس تاریخ شهر و شهرسازی 
جناب آقای پویا خانمحمدی رتبه 48 کنکور سراسری 1393
روش مشاوره و مباحث را مهندسین توضیح خواهند داد و از روز یک شنبه 7 تیر ماه 1394 شروع خواهد شد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام دوستان عزیز
به نظر من در زمینه کنکور مهم ترین موضوع، عزم و اراده جدی برای مطالعه ست. مطالعه باید به صورت منظم و مدون باشه. همیشه این بیت رو بخاطر داشته باشین "ره رو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود، ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود" بنابراین بهتره یک برنامه مشخص برای تمام روزهاتون (یعنی از همین امروز تا زمان کنکور) داشته باشید
من امسال در درس تاریخ در خدمتتون هستم، برای شروع کار هم منابع مهم تر و با اهمیت تر رو خدمتتون معرفی میکنم
تاریخ به دو بخش کلی تقسیم میشه یعنی 1- تاریخ ایران و 2- تاریخ جهان
هر دوی این مباحث منابع متنوع و بسیار زیادی دارن که معمولا باعث سردر گمی داوطلبان میشه
بنابراین من ترجیح میدم که برای شروع کار منابع به تفکیک مشخص بشه و بر اساس برنامه کتاب ها مطالعه بشن
منابع "با اهمیت تر" تاریخ جهان
الف)تاریخ شکل شهر/جیمز موریس/ترجمه راضیه رضا زاده
ب) تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا/جهانشاه پاکزاد
ج) کتاب تاریخ شهر/ لئوناردو بنه ولو
منابع " بااهمیت تر" تاریخ ایران
الف) از شار تا شهر /سید محسن حبیبی
ب) تاریخ شهر و شهرسازی در ایران/جهانشاه پاکزاد
البته این کتاب ها کل منابع نیست و در کنارش مباحث دیگه ای هم هست که مرحله به مرحله مطرح میشن
دوستانی که علاقه دارن توی این برنامه شرکت کنن لطفا هرچه سریع تر اعلام آمادگی کنن تا با یک برنامه ریزی مناسب پیش بریم
با آرزوی موفقیت برای همه شما
پویا خانمحمدی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG ، Brightness ، mehman ، niki_4 ، zohreziaraty ، sanaz nm
    سلام مهندس ممنون از همراهی تون...
    بنده هستم...
    از خیلی وقت پیشم منتظر بودم...من واقعا به برنامه درست احتیاج دارم...زودتر شروع کنید تا وقتمون هدر نشده
    آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
    پاسخ
     سپاس شده توسط zohreziaraty
    (۱۳۹۴-۴-۷، ۱۲:۴۴ عصر)Sh@bn@m نوشته است: سلام مهندس ممنون از همراهی تون...
    بنده هستم...
    از خیلی وقت پیشم منتظر بودم...من واقعا به برنامه درست احتیاج دارم...زودتر شروع کنید تا وقتمون هدر نشده

سلام مهندس، اگه دوستان جمع بشن کار رو شروع میکنیم

پاسخ
    دوستانی که علاقه دارن توی این برنامه شرکت کنن لطفا هرچه سریع تر اعلام آمادگی کنن تا با یک برنامه ریزی مناسب پیش بریم
    پویا خانمحمدی
    وقتتون بخیر جناب مهندس
    ممنون که در کنار بچه های کنکوری هستید.
    من امسال اگر خدا بخواد قرار کنکور طراحی شهری شرکت کنم. طبق برنامه ریزی خودم تا الان کتاب تاریخ شهر جیمز موریس و از شار تا شهر رو خوندم ولی با توجه به زیاد بودن منابع فکر نمیکنم برسم برای تاریخ منبع دیگه ای رو بخونم. لطف میکنید بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    با این دو تا کتاب تا چه حد میتونم در بخش تاریخ موفق باشم؟
    آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
    پاسخ
    سلام مهندس جان،خسته نباشید
    یک سوال،این کتاب تاریخ جهان بنه ولو رو بنده هرچه گشتم نتونستم پیدا کنم البته ازابشون کتابهایی بود مثل تاریخ معماری در چند جلد و کتابهای دیگر اما کتابی به اسم "تاریخ جهان" از ایشون نیست تو بازار،با توجه به منابعی هم که هکیشه اعلام میشه پایه ثابت منابع تاریخ جهان هستش این کتاب. میشه راهنمایی بفرمایید.ممنون
    آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
    پاسخ
    سلام دوست من، من فایل پی دی اف کتاب رو دارم، اگه پیداش کنم براتون آپلود میکنم
    اگه بچه ها جمع بشن و گروه شکل بگیره، با یک برنامه منسجم میتونیم درس تاریخ رو به راحتی جمع و جور کنیم.

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۷، ۰۱:۲۵ عصر)پریسیما نوشته است: دوستانی که علاقه دارن توی این برنامه شرکت کنن لطفا هرچه سریع تر اعلام آمادگی کنن تا با یک برنامه ریزی مناسب پیش بریم
    پویا خانمحمدی
    وقتتون بخیر جناب مهندس
    ممنون که در کنار بچه های کنکوری هستید.
    من امسال اگر خدا بخواد قرار کنکور طراحی شهری شرکت کنم. طبق برنامه ریزی خودم تا الان کتاب تاریخ شهر جیمز موریس و از شار تا شهر رو خوندم ولی با توجه به زیاد بودن منابع فکر نمیکنم برسم برای تاریخ منبع دیگه ای رو بخونم. لطف میکنید بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    با این دو تا کتاب تا چه حد میتونم در بخش تاریخ موفق باشم؟
    سلام، خسته نباشید.تا چند سال پیش اگه این دوتا کتاب رو میخوندید در مباحث تاریخ مشکلی نداشتید. اما 3-4 ساله که کتاب های دکتر پاکزاد هم وارد فرآیند طرح سوال شدن.
    به نظر من اگه با برنامه پیش برین میتونید تمام منابع مهم رو مطالعه کنین. 
    با ما در ارتباط باشید  و برنامه ریزی برای کنکور رو به هیچ وجه فراموش نکنین
    براتون آرزوی موفقیت دارم

پاسخ
     سپاس شده توسط پریسیما ، fatemehfathi ، zohreziaraty
    (۱۳۹۴-۴-۷، ۰۲:۱۱ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: سلام مهندس جان،خسته نباشید
    یک سوال،این کتاب تاریخ جهان بنه ولو رو بنده هرچه گشتم نتونستم پیدا کنم البته ازابشون کتابهایی بود مثل تاریخ معماری در چند جلد و کتابهای دیگر اما کتابی به اسم "تاریخ جهان" از ایشون نیست تو بازار،با توجه به منابعی هم که هکیشه اعلام میشه پایه ثابت منابع تاریخ جهان هستش این کتاب. میشه راهنمایی بفرمایید.ممنون

دوستان این فایل کتاب تاریخ شهر لئوناردو بنه ولو است. اگه کسی نتونست کتاب رو پیدا کنه میتونه از اینجا دانلود کنه (حجمش هم حدود 24 مگ) امیدوارم که به کارتون بیاد. البته فایلهای دیگه ای هم هست که به مرور خدمتتون ارائه میدم
    .pdf   tarikhe shahr.pdf (اندازه: 23.34 MB / تعداد دفعات دریافت: 863)

پاسخ
     سپاس شده توسط Sh@bn@m ، parsa1373 ، پریسیما ، U.D.SG ، vahidm93@gmail.com ، niki_4 ، Karimi 89 ، zohreziaraty ، nilooad ، CIVH
    با سلام، خسته نباشید مهندس. از زحماتش ما ممنونم (به خصوص کتاب تاریخ شهر) اما اگر امکان داره هرچه سریع تر گروه رو تشکیل بدین تا ما هم از بلا تکلیفی دربیایم. مجددا ازتون تشکر میکنم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط پریسیما ، azam ha

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,580 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,897 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,179 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,520 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: kelarestagh
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,297 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: hossink

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان