امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مباحث عمومی برنامه ریزی شهری-فرزانه جانکی پور-رتبه 64 کنکور
با سلام و خسته نباشید.

فرزانه جانکی پور هستم رتبه 64 در مرحله اول برنامه ریزی شهری کنکور 94 .
با مشاوره در درس مباحث عمومی در خدمتتون هستم.
این درس منابع متعدد و گوناگونی داره ولی نیاز به مطالعه همه منابع نیست و با مطالعه مهمترین کتاب ها میتونید درصد خوبی کسب کنید.
 هرزمان که مایل باشید( زیر همین پست اعلام کنید) می تونم راهکارهای پیشنهادیم رو در اختیارتون قرار بدم.

از طریق ایمیل ، سایت ایران شهرساز و تلگرام هم میتونم به سوالات و اشکالات احتمالی شما پاسخ بدم.

به امید موفقیت شما  67

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
بنده به شدت مایلم که شروع کنیم مهندس ....من واقعا چند وقته که هی هر روز میام سایت و درخواست میدم...
اینم از تاپیکام
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=27481
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=27441
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۷، ۱۲:۲۱ عصر)Sh@bn@m نوشته است: بنده به شدت مایلم که شروع کنیم مهندس ....من واقعا چند وقته که هی هر روز میام سایت و درخواست میدم...
اینم از تاپیکام
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=27481
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=27441

خب برای شروع باید بگم که تو این درس یه سری الفبا هست که باید بلد باشی .. اینا پایه یادگیریای آیندتونو تشکیل میدن .. یه سری منبع هست که بهتون میگم از تابستون شروع کنید کم کم بخونید تا این الفبا رو ملکه ی ذهنتون کنید.
یکی از منابع مهمی که من توصیه میکنم از الان شروع کنید مطالعه کنید کتاب شهرهای جدید دکتر زیاری هست.
کتاب با شهر و منطقه در ایران اسماعیل شیعه و الفبای شهر برآبادی هم برای تابستون و آشنایی کلی خیلی مناسبه.

پاسخ
 سپاس شده توسط Sh@bn@m
با سلام
بنده هم واقعا منتظرم که شروع کنید
آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
پاسخ
ممنون .

تمام کتاب مهم هست دیگه؟؟؟یعنی باید ریز به ریزشو بلدی باشم یا نه بعضی سرفصلها خیلی مهم ترن؟

پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۷، ۱۲:۴۲ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: با سلام
بنده هم واقعا منتظرم که شروع کنید

سلام . یه سری توضیحات مقدماتی در پاسخ قبلی دادم.

پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۷، ۱۲:۴۹ عصر)Sh@bn@m نوشته است: ممنون .

تمام کتاب مهم هست دیگه؟؟؟یعنی باید ریز به ریزشو بلدی باشم یا نه بعضی سرفصلها خیلی مهم ترن؟

آره دیگه .. اینا به صورت کلی مهم هستن . باید یه دید جامعی نسبت بهشون داشته باشی .
مثن اگه اسم شهرهای جدید اومد بدونی از کجا شروع شد ؟ چرا شروع شد؟ انواع شهرهای جدید را بتونی نام ببری ؟ کدوم کشورها موفق بودن ؟ ...

پاسخ
 سپاس شده توسط Sh@bn@m
من دو تا کتاب طرح و برنامه های بهزاد فر و اصول و مبانی برنامه ریزی منطقه ای زیاری رو گرفته بودم...پس اینارو بگیرم بخونم؟؟؟؟

پاسخ
lممنون اما الفبای شهر دکتر برابادی خیلی ساله دیگه چاپ نمیشه و تو بازار حتی یک جلدشم موجود نیست منم خیلی زیاد تعریفشو شنیده بودم و کل اصفهانو مشهدو زیر و رو کردم اما نیود.کتابی هست تو بازار که میاحثی که در الفبای شهر گفته شده رو،دراون بتونیم مطالعه کنیم و بیاموزیم؟یعنی بتونیم جایگزین الفیای شهر کنیم اون کتایو؟

پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۱:۴۸ عصر)Sh@bn@m نوشته است: من دو تا کتاب طرح و برنامه های بهزاد فر و اصول و مبانی برنامه ریزی منطقه ای زیاری رو گرفته بودم...پس اینارو بگیرم بخونم؟؟؟؟

هر دو تا کتابی که خریداری کردی بسیار مفید و مهم هستند ... ایشالا در ادامه به اونها هم میرسیم ..

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,582 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,186 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,930 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,899 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,708 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,399 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان