امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هزینه دانشگاه غیر انتفاعی
سلام به همگی .خسته نباشید . بچه ها کسی میدونه هزینه دانشگاه غیر انتفاعی چقدر هست؟
و یه سوال دیگه اینکه دانشگاه علامه دهخدا قزوین چه جور دانشگاهییه؟ به نظر شما برم یا صبر کنم واسه سال بعد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۶-۹، ۱۱:۳۴ عصر)shahrsazia نوشته است: سلام به همگی .خسته نباشید . بچه ها کسی میدونه هزینه دانشگاه غیر انتفاعی چقدر هست؟
و یه سوال دیگه اینکه دانشگاه علامه دهخدا قزوین چه جور دانشگاهییه؟ به نظر شما برم یا صبر کنم واسه سال بعد؟
کسی اطلاعی نداره؟:

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شیت ساماندهی سکونت گاه غیر رسمی با رویکرد نوزایی شهری تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری alireza 0 957 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 950 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,483 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 872 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,623 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,475 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,297 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  محل تشکیل کلاسای پردیس دانشگاه تهران همون ساختمون خوده دانشگاه تهرانه؟ alireza 2 1,204 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۷ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  دانشگاه پردیس کرج طراحی شهری قبول شدم با رتبه 420 بخوام توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم alireza 0 1,032 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۸:۴۰ عصر
  دانلود رایگان دفترچه سوالات کنکور دانشگاه آزاد 93 گرایش طراحی شهری alireza 5 2,626 ۱۳۹۴-۳-۴، ۰۹:۳۸ عصر
آخرین ارسال: شاسان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان