امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید
پیام رتبه 35 در گروه تلگرام ایران شهرساز
سلام، تبریک به همه عزیزانی که قبول شدند، بازهم مصیبت، بازهم فاجعه، باز هم بی عدالتی، ما حرفمون رو به کی بگیم به چی بگیم، بازی را باخته اند کسانی که به رتبه و دانشگاه نازیدند، انسان میماند و رتبه نابود میشود، بنازم بر کسی که ایستاد و تلاش کرد و نیاورد پایش را از یه کفش بیرون آورد و با لحنی گرفته با بغضی مه آلود گفت" به درک" و راه و مسیر دیگری برگزید، ای خالق و معبودم اینجا دیگر فقط " رحمان" نمیخوانمت بلکه سر بلند میکنم و میگویم" جبار" میگویم " ذوالنتقام"، خدا صدایم را داری یا نه؟ خدایا تقلب ها و آآقازاده ها میگذارند صدایم برسد یا نه؟ خدااااااااااااااااااا دمت گرم، همه چیز را نابود میکنی جز" حق" را، بگذارید بگویم و فاش کنم رتبه 52 روزانه تبریز را رد کرد" به درک" اما شبانه را چرااااااااااااااااا؟ گناهمان چه بود پول کلاس نداشتیم؟ آقازاده نبودیم؟ سوال نداشتیم؟ بگذار فاش کنم رتبه 12 هنر اصفهان را آورد و تهران و قزوین و.. را رد کرد!! " بای ذنب قتلت؟" به کدام گناه به کدام جرم، ای خدااااااااا داری منو اینجارو میگم خدا یک لحظه اجازه بده دعا کنم " ای خدا " عاقبتمان" را بخیر کن نه اولمان و اواسطمان را، ای قادر مطلق آرامش را عطایمان کن آرامش را آرامش را آرامش را آرامش را آرامش را آرامش را آرامش را آرامش را و بازهم آرامش را
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Melika1993 ، i gayem
هیچی نمیتونم بگم چون واقعن عصبانیم
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
این عین بی عدالتی که داره هرسال اتفاق میفته.من رتبه 22 مرحله اول باید برم علم و صنعت!!!!
جای تاسف داره برا اونایی که خودشون میدونن چه حقایی رو ناحق کردن.اونایی که دارن دانشگاه های مطرح رو با کسایی که درک پایینی از شهرسازی دارن پرمیکنن...
اون دانشگاه ها اگر امروز روز مطرح اند بخاطر این بوده ک سابقا دانشجوهایی با پشتکار و سواد علمی داشتن اما اگر بخواد به همین روال ادامه پیدا کنه چند سال بعد دیگه نمیتونیم بگیم دانشگاه تهران شاخ شهرسازیه یا هردانشگاه دیکه ای.
عدالت توی این رشته یعنی رتبه یک مرحله اول برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران رو نیازه....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها تورو خدا یکم انصاف داشته باشید. همه می دونن که ضرایب درسای مرحله اول 2و 3 هست و ضریب اسکیس 4! خب معلومه که حتی اگه با عدالت هم تصحیح بشه! ممکنه خیلی ها با رتبه های خیلی خوب به خاطر بد امتحان دادن مرحله دوم جاهایی که می خواستن قبول نشن! یا خیلی ها مرحله اول رتبه 300 400 بیارن و اسکیس و خوب بدن و تهران قبول بشن. این دلیل نمیشه که بگی اونا حتما یا آقا زاده بودن یا سوال داشتن که! من خودم 43 بودم که اینو می گم. فک نکنین که رتبه نجومی داشتم و قبول شدم، که حالا اینارو می گم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط marzieh gh ، i gayem
    100 درصد سوالا لو رفتع شک نکنید،من خودم تو ی موسسه بودم،کلاس اسکسی میرفتیم
    بعضیا توی 3 ساعت نمیتونستن 1 شیت هم ببندن شبنه تهران اوردن،رتبه 100 هم داشتیم ک اسکس و راه حلاش فوق العاده بود هیچ جا نیاورد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      واقعا برای این سیستم آموزشی باید تاسف خورد... انشالله جاهای بهتر نتیجه بگیرین دوستان

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۳:۱۲ عصر)mrpmemar نوشته است: 100 درصد سوالا لو رفتع شک نکنید،من خودم تو ی موسسه بودم،کلاس اسکسی میرفتیم
      بعضیا توی 3 ساعت نمیتونستن 1 شیت هم ببندن شبنه تهران اوردن،رتبه 100 هم داشتیم ک اسکس و راه حلاش فوق العاده بود هیچ جا نیاورد
      دیگه شکم به یقین تبدیل شد که برخی از داوطلبین از سوال خبر داشته یا روی اون کار کرده بودن، نگاهی به رتبه های سالهای قبل و میزان تاثیر آزمون عملی در بهبود رتبه ها نشون میده هر داوطلبی که آزمون عملی را بالای 25 درصد زده رتبه مرحله دومش بهبودی چشمگیری داشته است در حالیکه امسال با آزمون عملی 40-45 درصد تاثیری در رتبه مرحله اول بوجود نیوده است و این بخاطره میانگین بالای نمره آزمون عملی امسال در مقایسه با سالهای قبل می باشد
      بررسی سوابق افرادی که آزمون عملی امسال را موفق گذروندن نشون خواهد داد که اکثراً در کلاسهای کنکور شرکت کرده و با نحوه پاسخگویی به سوال آشنایی داشتن و این ادعای سازمان سنجش مبنی بر نوآوری در سوال امسال و رویکرد متفاوت با شیوه کلاسهای  کنکور و ... کذب محض و بخاطر آروم کردن جو عمومی ناشی از اعتراض به لو رفتن سوال می باشد.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,069 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,857 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,676 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,511 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,413 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,785 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,119 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
          اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,014 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
          شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان