امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم!
ایمیل یک عضو:
سلام من با رتبه اولیه 162 و با انتخاب رشته ای که شامل تمام روزانه ها و شبانه ها بود درحالیکه امتحان عملیمو به نظر خودم عالی دادم هیچ جا قبول نشدم و هنوز تو شوکم!

نمره عملیم اومده 28 در صورتیکه خودم فکر میکردم جزو بالاترین درصدها باشم چون سوال رو کاملا درست پاسخ داده بودم.اگه فهمیدین چه اتفاقی افتاده به منم بگین چون من پارسال شرکت کردم و اصلا همچین اتفاقایی نیفتاده بود.اگه لازم میدونین یا ممکنه کارنامم به دردتون بخوره اونو هم براتون ایمیل کنم.ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام دوست عزیز
متاسفانه تا زمانی که کلاسهای کنکور به صورتی که به هر طریقی بخوان یکی را وارد دانشگاه کنن فعالیت میکنن این مشکلات خواهد بود. بدتر از آن اینکه طراحان و تصحیح کنندگان نیز به رغم اینکه دستشون رو شده ولی باز اصرار بر تداوم روال خود دارند. با این روش، شهرسازی که سهله کل نظام آموزشی کشورمون بیش از پیش به سمت مدرک گرایی خواهد رفت تا ارتقا سواد علمی  

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۵:۱۴ عصر)meisam1360 نوشته است: سلام دوست عزیز
    متاسفانه تا زمانی که کلاسهای کنکور به صورتی که به هر طریقی بخوان یکی را وارد دانشگاه کنن فعالیت میکنن این مشکلات خواهد بود. بدتر از آن اینکه طراحان و تصحیح کنندگان نیز به رغم اینکه دستشون رو شده ولی باز اصرار بر تداوم روال خود دارند. با این روش، شهرسازی که سهله کل نظام آموزشی کشورمون بیش از پیش به سمت مدرک گرایی خواهد رفت تا ارتقا سواد علمی  

آره واقعا همینطوره من واقعا واسه خودم و همه ی کسانی که امسال این نامردی در حقشون شد متاسفم ازینکه تو شرایطی قرار گرفتم که مثل همیشه نه راه پس دارم نه راه پیش و فقط میتونم تماشاگر این ناحقی که اولین بار نیست و مطمئنا آخرین بار هم نخواهد بود-فقط امسال خیلی واضحتر و عیان تر اتفاق افتاد-باشم.اگه از امتحان تشریحی خودم مطمئن نبودم و به اشراف خودم بر موضوع سوال واقف نبودم اصلا و ابدا به خودم اجازه نمیدادم با این اطمینان حرف از ظلم و حق خوری نسبت به خودم بزنم ولی من بعنوان کسی که سالهاست دارم روی بافت فرسوده کار میکنم و اتفاقا تمرکزم روی راهبرد مطرح شده تو سوال بوده و سه شیت خوب ارائه دادم و حالا نمره تشریحیم در نهایت تعجب اومده 28 !!!!!!! و هیچ دانشگاهی حتی شبانه شهرستانها قبول نشدم تنها احتمالی که میتونم بدم اینه که اساتید محترم بصورت رندوم!!!و بدون نگاه کردن به شیت ها نمره ها رو اعمال کرده باشن.به هرحال من اعتراضم رو خواهم کرد ولی نه برای گرفتن نتیجه چون میدونم شدنی نیست بلکه  فقط برای اینکه اون کسانی که .سال دیگه تو شرایط من قرار میگیرن لاقل به استاد مصححشون یه تلنگری خورده باشه شااااید یه نیم نگاهی هم به برگه ها کردن قبل نمره دادن.فقط همین.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با تمام اساتیدی که به نوعی طراح یا مصحح سوال تشریحی تحلیلی امسال بودن آمادگی دارم در حضور بقیه داوطلبانی که آزمون را گذروندن مباحثه داشته باشم.
      ای کاش می شد این مناظره و مباحثه از صدا و سیما هم پخش می شد تا اهل فن قضاوت میکردن  و به فکر چاره ای برای جلوگیری از این ناحقی می افتادن.

پاسخ
      من با رتبه 196 و عملیه 44 هم هیچ جا قبول نشدم! متاسفانه در کشور ما جایی برای کسایی ک خودشون تلاش می کنن و پول به کلاس های مختلف نمیدن وجود نداره....!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,340 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,017 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,870 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,689 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 971 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,521 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,424 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,955 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,124 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
          جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,166 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
        آخرین ارسال: mahbub1993

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان