امتیاز موضوع:
  • 73 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار اولین تصاویر میتینگ گروهی اعضا ::سه شنبه 24 آبان و مکان باغ ارم شیراز ساعت 14
نهایی شد زمان اولین میتینگ گروهی اعضا ::سه شنبه 24 آبان و مکان درب ورودی باغ ارم شیراز ساعت 14 بعداز ظهر:: همراه با هدایا

درود،
با توجه به درخواست تعداد زیادی از کاربر هابه نظرم رسید که از تعطیلات ماه آبان 1390 استفاده کنیم و روزی را برای میتینگ اعضای ایران شهرساز بگذاریم.

البته این میتینگ برای شیرازه و تهرانیها و بقیه شهرهای ایران عزیزمون خودشون همدیگه رو پیدا کنندو قرار ملاقات بزارند.

خب حالا نظر دوستان چیه؟
هم در مورد زمان و هم در مورد مکان.
نظر من: سه شنبه 24/8/90 در باغ ارم

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، asma ، MUD ، lofra
ميشه بيشتر درموردش توضيح بديد؟
بيشتر جنبه آشنايي اعضا با هم داره يا مشاوره و برنامه ريزي و غيره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام من هم حتما شرکت میکنم و امیدوارم بقیه هم اعلام آمادگی کنند.
لطفا ساعت را هم ذکر کنید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۷-۲۳، ۱۱:۲۵ عصر)asma نوشته است: ميشه بيشتر درموردش توضيح بديد؟

سلام
    تقريبا موارد بالا را سعي ميكنيم در ميتينگ گروهي انجام بديم اميدواريم جناب آقاي مهندس ايزدي رتبه 7 مرحله اول هم شركت كنند تا به سوالات دوستان جواب داده بشه و ان شالله عكس هم از افرادي كه حضور دارند {البته اونهايي كه دوست داشته باشند}گرفته ميشه و در پايان هم گزارش در سايت درج خواهد شد.
    از دوستاني كه در شهرهاي ديگه هستند هم ميخوام كه اعلام آمادگي كنند تا در شهرهاي ديگه هم اين كار انجام بشه
    با سپاس

پاسخ
     سپاس شده توسط asma
    سلام
    اگه میشه اعضای شهر خرم آباد رو هم معرفی کنید کع اگه شد ما هم این میتینگ رو برگزار کنیم یا حداقل بگین چطور میشه خودم باهاشون صحبت کنم
    مرسی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۹:۳۳ صبح)AliReza نوشته است:

سلام
    تقريبا موارد بالا را سعي ميكنيم در ميتينگ گروهي انجام بديم اميدواريم جناب آقاي مهندس ايزدي رتبه 7 مرحله اول هم شركت كنند تا به سوالات دوستان جواب داده بشه و ان شالله عكس هم از افرادي كه حضور دارند {البته اونهايي كه دوست داشته باشند}گرفته ميشه و در پايان هم گزارش در سايت درج خواهد شد.
    از دوستاني كه در شهرهاي ديگه هستند هم ميخوام كه اعلام آمادگي كنند تا در شهرهاي ديگه هم اين كار انجام بشه
    با سپاس

سلام
    خيلي عاليه.ممنون
    من شيراز نيستم نميتونم قطعي بگم ولي شايد بتونم خودم رو برسونم.

پاسخ
    (۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۷:۲۶ عصر)asma نوشته است:
    (۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۹:۳۳ صبح)AliReza نوشته است:

سلام
    با سپاس

سلام
    خيلي عاليه.ممنون
    من شيراز نيستم نميتونم قطعي بگم ولي شايد بتونم خودم رو برسونم.

امیدواریم دوستان همکاری کنند و تعداد بیشتری شرکت کنند
    در استان فارس هستید؟{اگه دوست داشتید جواب بدید}

پاسخ
    نه متاسفانه
    در واقع همسايه فارس:).بوشهر
    برا همينه كه نميتونم قطعي بگم
    دوستان خواهش ميكنم همكاري كنيد.يعني شيرازيا انقدر تعدادشون كمه؟

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    سلام بچه ها ای کاش منم میتونستم بیام خیلی دوست داشتم باشم.:(ولی امیدوارم بهتون خوش بگذره.:)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۷-۲۶، ۰۹:۱۷ صبح)elnazz نوشته است: سلام بچه ها ای کاش منم میتونستم بیام خیلی دوست داشتم باشم.:(ولی امیدوارم بهتون خوش بگذره.:)

سلام
      امیدوارم دوستان استان فارس و از جمله شیرازیها همت کنند و تشریف بیارند.
      حتما تصاویر همراه با گزارش را براتون در سایت میزارم
      با سپاس

پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، somita

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 960 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
        اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,554 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
        اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,010 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
        اطلاعیه انتشار فایلهای vip در شبکه های اجتماعی و تذکر ایران شهرساز alireza 2 1,933 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۱۱:۳۶ عصر
        انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,008 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
      آخرین ارسال: urbanDesign.h
        عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا alireza 9 3,977 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۱:۳۱ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,352 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: maryam.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان