امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین میتینگ گروهی اعضای ایران شهرساز در تهران
اولین میتینگ گروهی اعضای ایران شهرساز در تهران
با سلام.از بچه ها میخوام هر کسی که تو تهران هست بیاد تو همین جا خودش رو معرفی کنه که تا یه روز رو بزاریم برای گفتگو و هم اشناییت بیشتر بچه ها با هم برای کمک به هم و هم خیلی چیزای دیگه.اولین قرار جمع شدنمون هم خانه هنرمندان میباشد.ساعت و روزش هم میزارم واسه موقعی که تعدادمون مشخص بشه.ممنون.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
درود
عالیه و امیدوارم که انجام بشه و دوستان بیشتر با همدیگه آشنا بشند در محیطی واقعی
عکس و گزارش یادتون نره
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
فقط هر چه زودتر بچه ها خودشون رو معرفی کنن تا من بتونم دقیقتر برنامه ریزی کنم من در دوران دانشجویی اینجور اکیپی داشتم که خیلی کمک حالمون بود.تعداد مشخص بشه اون وقت میشه برنامه رفتن 1 روزه به جاهای تاریخی رو به صورت اکیپی ترتیب داد و یا رفتن به نمایشگاه و یا رفتن به جاهای تفریحی مثل کوه چون همش که درس نمیشه بایید این وسط یه استراحت هم کرد.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
خیلی فکر خوبیه ممنون از پیشنهادتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تو شیراز این همه تعداد جمع شده یعنی تو این سایت فقط مهندس ارکیده از تهران.واقعا واسه تهرانیهایی که هستن و نمیان خودشون رو معرفی کنن متاسفم.این کار فقط برای بهترشدن سایت بود و جز دردسر واسه من چیزی نداشت ای کاش یه خورده هنری فکر میکردیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۷-۲۸، ۱۲:۱۷ عصر)meysam rezaei نوشته است: تو شیراز این همه تعداد جمع شده یعنی تو این سایت فقط مهندس ارکیده از تهران.واقعا واسه تهرانیهایی که هستن و نمیان خودشون رو معرفی کنن متاسفم.این کار فقط برای بهترشدن سایت بود و جز دردسر واسه من چیزی نداشت ای کاش یه خورده هنری فکر میکردیم.

اتفاقا تعداد تهرانیها بسیار زیاده و امیدوارم اعلام آمادگی کنند

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام

منم تهرانم ...اگه دوستان خودشون رو معرفی کنن خیلی خوب میشه ..............................منتظریم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
منم تهرانم اگه زمان و مکانش معلوم باشه حتما میام فقط دوشنبه نباشه ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من هم هستم!
    آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
    پاسخ
    ممنون از کسایی که خودشون رو معرفی کردن ولی بزارید بازم آمار بچه ها بره بالاتر بعد من یه روز رو برای جمع شدن بچه ها بهتون میگم.هر چی بیشتر باشیم تو کنکور هم از هر نظر میتونیم به هم کمک کنیم.

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,867 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
      عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,799 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,825 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,263 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
      جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
      قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,130 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
      در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,144 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان