امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف ریاضیات از کنکور ارشد 1391
حذف ریاضیات از کنکور ارشد 1391 .سلام.3 ساعت پیش دفترچه ارشد 1391 تو سایت سنجش اومد و من با دانلود کردن این دفترچه دیدم که ریاضیات از این دفترچه حذف شده و این هم یک خبر خوش به شما بچه های عزیز.راستی میتونید از همین امروز به صورت اینترنتی کارت اعتباری کنکور ارشد هم بخرید وگرنه برای خرید حضوری باید تا 17 آبان صبر کنید.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، shahryar ، FaTyJo0oN ، elham90 ، Sadeghpour ، mehdime007 ، haydariyan ، 0RKIDEH ، ایلیا ، MUD
به امید قبولی اعضای سایت در کنکور 1391

ممنون از اطلاع رسانی تون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، haydariyan
دوستان دفترچه راهنمای ارشد 1391-سراسری برای دانلود در سایت قرار گرفت:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...85#pid9285

پاسخ
 سپاس شده توسط Gizmo ، elham90 ، mahzad ، haydariyan
سال پیش تغییرات اعمال شد و بجای ریاضیات ،امار و فنون روش های برنامه ریزی زده بود !

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون از شما
ولی سال پیش هم به همین صورت بود!!!
و همه شک در بودن یا نبودن ریاضی داشتن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام واقعا از اطلاع رسانی بسیار عالیتون ممنونم
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
برای اجتناب از سوء تفاهم پست من در بالا، لازمه منظورموبهتر بگم: سال گذشته هم همین کلمات و عناوین در دفترچه ذکر شده بود ولی کسی نگفت ریاضی حذف شده و سوال هم از ماتریس اومد
امسال هم همون کلمات رو بکار بردن
یعنی منبع موثقی هست که به شما گفته ریاضیات کاملا حذفه؟ یا با توجه به دفترچه گفتید؟ اگه واقعا اطمینان حاصل شده که واقعا عالیه
بسیار تشکر از شما

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007
(۱۳۹۰-۸-۱۱، ۰۹:۵۱ عصر)orkideh_04 نوشته است: برای اجتناب از سوء تفاهم پست من در بالا، لازمه منظورموبهتر بگم: سال گذشته هم همین کلمات و عناوین در دفترچه ذکر شده بود ولی کسی نگفت ریاضی حذف شده و سوال هم از ماتریس اومد
امسال هم همون کلمات رو بکار بردن
یعنی منبع موثقی هست که به شما گفته ریاضیات کاملا حذفه؟ یا با توجه به دفترچه گفتید؟ اگه واقعا اطمینان حاصل شده که واقعا عالیه
بسیار تشکر از شما
سلام
اگه اشتباه نکنم تو دفترچه 1388 نوشته بود آمار و ریاضیات در حالی که الان چنین نیست. از طرفی با توجه به نوع تغییرات سوالت کنکور و حتی واضح تر از اون، دو مرحله ای شدن کنکور نشون از عزم وزارت علوم برای تخصصی کردن این رشته داره. چون برنامه ریزی شهری یک رشته شناور تقریبا انتخاب دوم اکثر رشته هایی مثل جغرافیا، تاریخ، جامعه شناسی، عمران، معماری، مرمت، مدیریته ( نمی دونم بازم باشه یا نه!) خب چون بچه های شهرسازی تهش 8 واحد همه ریاضیاشون بوده معلومه که ضعیف ترن. به همین خاطر هم حذفش کردن
اینکه خیلی هم بهتره چون برای بچه های شهرسازی بهتر و برای سایر رقبا سخت تره، مخصوصا واسته آدمای تنبلی مثل من:angel:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
این که واقعا:Dمحشره هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:D:D:D:D
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,362 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,018 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,609 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,690 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 972 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,139 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 748 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 978 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,071 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان