امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوزدهمین نشست از سلسله نشستهای گفتمان تهران با موضوع کلانشهر نشینی
این نشست با موضوع کلانشهر نشینی:سبک زندگی نوین،مسایل اجتماعی برنامه ریزی و مدیریت در تاریخ 18/2/1391 در ساعت 5 بعد از ظهر در خانه ی هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.سخنران:دکتر جواد مهدیزاده.......اگه کسی از بچه ها میاد که بگه هماهنگ بشیم.به نظر من این جور نشستها از همایش بهتره چون به صورت گفتمان برگزار میشه و بار علمی بیشتری داره و اطلاعاتمون هم بالا تر میره.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط esi1 ، diamond ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، .Utopia ، haydariyan
من نمیخوام زیاد از این نشست دیگه حرف بزنم ولی به نظر من حیف که این نشست به این خوبی رو از دست بدید چون از نظر علمی از همایشهای که تا الان رفتید دارای بار علمی بالاتری چون به صورت گفتمان هست و با نت برداری راحت میشه از این گفتمان برای پایان نامه و غیره هم استفاده کرد.تو همایش به ما یک cd دادن که بیام خونه بفهمیم یعنی چی ولی تو نشست در همون لحظه میشه همه چیزهایی رو که نمیدونیم رو در همون لحظه بفهمیم و در موردش بحث کنیم و سوال کنیم.خلاصه من گفتم که این جور نشستهایی رو الکی از دست ندید.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، haydariyan
شما صحیح می فرمائید مهندس ، بار علمی جلساتی که در اون بشه موضوعات رو به چالش کشید و بحث کرد خیلی بهتر از روخوانی کردن مباحث تئوری و واقـــــــــــــــــــــــــــــــــعاً تکراریه!2
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,864 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,270 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 640 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 957 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,247 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,361 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,639 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,089 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,875 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان