امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهرسازا بیان وقت درس پس دادنcities XL2012
این بازی یک شبیه ساز مدرن از شهرداری و شهرسازی را ارائه می دهد و شما در آن شهردار تازه کار هستید که باید همانند یک شهردار واقعی یک شهر بزرگ را مدیریت کنید، کسب و کار اقتصادی را رونق ببخشید، سرویس های رفاهی برای شهروندان قرار دهید، ساختمان های مدرن و مناسب با نیاز روز بسازید و... کارهایی است که به عنوان یک شهردار باید انجام دهید، نقشه های سه بعدی، ساختمان های فوق مدرن و آسمان خراش ها، آب و هوای فصلی و متنوع و... از ویژگی های بارز این بازی است که آن را از دیگر بازی های مشابه متمایز می سازد، علاوه بر این سرویس آنلاین بازی هم امکانات مختلفی مانند ارتباط بین شهر شما و شهرهای کاربران دیگری که در سیاره شما هستند را ممکن می سازد. گرافیک بازی بسیار عالی و نیز حرکت دوربین ها مخصوصا از نمای بالا بر چشم اندازها و ساختمان ها فوق العاده حرفه ای و بی نظیر است.
http://www.aparat.com/v/da87363fb99625e2...40a3115065
این بازی برای تمامی گروهین سنی بخوصوص کسانی که میخواهند توانایی خود در مدیریت یک شهر محک بزنن را به طور کاملا طبیعی طراحی شده است1133

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، dely_sh
خودتون هستید تو بازی حالا؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN
بسیار عالی ! این بازی فوق العاده است ، البته من خودم دانلودش نکردم حمش خیلی خیلی بالاست ولی یکی از استادامون حسابی ازش تعریف میکرد!1 در واقع یه شبیه ساز بامزه است15
شنیدم که بازی سیم سیتی هم خیلی جالبه و در راستای شهرسازی و مدیریت اونه . با تشکر از شما 1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان