[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 1391دانشگاه آزاد اسلامی
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 1391دانشگاه آزاد اسلامی

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، AliReza ، arvik ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، kasrak
2
RE: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 1391دانشگاه آزاد اسلامی
سلام ممنون از مهندس الهام

دوستان تاریخ آزمون برنامه ریزی و طراحی شهری را برای تعیین وقت گردهمایی در نمایشگاه اعلام کنند.
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: elham90
3
Rainbow  RE: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 1391دانشگاه آزاد اسلامی
سلام و خسته نباشید.
آزمون طراحی شهری و برنامه ریزی شهری صبح شنبه ست.
یعنی آزمون اسکیس هم همون صبحه دیگه؟!!

آخرین ارسال های من :
4
(1391-2-17، 12:23 عصر)arvik نوشته است: سلام و خسته نباشید.
آزمون طراحی شهری و برنامه ریزی شهری صبح شنبه ست.
یعنی آزمون اسکیس هم همون صبحه دیگه؟!!

سلام
معمولا پنج شنبه بود!

بله ظاهرا فقط در یک نوبت گرفته میشه

5
بله.
گویا امسال ساختارشکنی کرده دانشگاه آزاد!!!
من الان کارت ورود به جلسم پیشمه! صبح شنبه.
امیدوارم همه دوستان موفق باشند.

6
بله صبح شنبه امتحان تشکیل میشه یعنی آزمون عملی بعد امتحان تستی برگذار میشه؟

آخرین ارسال های من :
7
لطفا بگید امتحان اسکیس همون صبحه یا عصر ؟ ماشین حساب واسه سرانه ها لازمه یا نه؟

آخرین ارسال های من :
    8
    چرا هيچ توضيحي در مورد نحوه برگزاري آزمون ندادن.يعني اسكيس همون صبحه؟مث پارسال تشريحي هم داره؟

آخرین ارسال های من :
    9
    (1391-2-17، 02:11 عصر)asma نوشته است: چرا هيچ توضيحي در مورد نحوه برگزاري آزمون ندادن.يعني اسكيس همون صبحه؟مث پارسال تشريحي هم داره؟

پارسال که دانشگاه آزاد تشریحی نداشت ولی امسال به احتمال زیاد در همون نوبت صبح انجام میشه و متاسفانه مشخص نکرده که همراه خودتون چی بیارید و از اونجایی که چیزی نگفته احتمالا ترسیمی نیست و فقط تحلیل هست.

امیدوارم دوستانی که اطلاعات دارند در سایت بزارند.

سپاس شده توسط: 0RKIDEH
    10
    فكر كنم شما منظورتون برنامه ريزيه.پارسال تحليل طراحي شهري تشريحي بوده.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) AliReza 6,867 1393-11-22، 01:58 عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... AliReza 476 1393-8-28، 01:35 صبح
    آخرین ارسال: AliReza
      اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 AliReza 717 1393-8-24، 10:05 عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 AliReza 1,935 1393-8-5، 04:02 عصر
      آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز AliReza 591 1393-6-30، 10:31 عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 AliReza 14,106 1393-6-14، 03:26 عصر
    آخرین ارسال: romisa
      مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 763 1393-6-6، 01:12 صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 ONE 807 1393-5-13، 06:40 عصر
    آخرین ارسال: نجران
      برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز AliReza 4,333 1393-5-5، 12:40 عصر
    آخرین ارسال: maryam.s
      بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد AliReza 13,198 1393-4-3، 12:26 عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      کنکور امسال واقعا بی انصافی بود!! 1 دقیقه‌ی پیش rbaran AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 15 دقیقه‌ی پیش سمانه کاشی سمانه کاشی مشاوره کنکور
      بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی 1 ساعت پیش leila leila اخبار معماری
      کنفرانس توسعه پایدار در علوم جغرافیا و برنامه ریزی، معماری و شهرسازی 1 ساعت پیش leila leila اخبار معماری
      نمایشگاه تخصصی – بین المللی صنعت ساختمان و صنایع وابسته استان البرز 1 ساعت پیش leila leila اخبار معماری
      همایش ملی معماری فضاهای دانشگاهی 1 ساعت پیش leila leila اخبار معماری
      کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی‌ در عمران، معماری و شهرسازی-شهریو... 3 ساعت پیش Sahab haydariyan اخبار همایش ها
      درخواست دانلود مقاله دیروز moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
      درخواست دانلود مقاله دیروز moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت springer
      7 عدد خوش شانسی است؟با این اتفاق عجیب و تاریخی بیشتر آشنا شوید! دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور ب... دیروز AliReza سمانه کاشی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... دیروز AliReza E.Y.I تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت ن... دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه با رتبه 7 مرحله دوم کنکور 94 مهندس جمشیدی مشاور برتر ایران شهرساز دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      دانلود کارنامه مرحله دوم داوطلبین برنامه ریزی شهری و اسکیس طراحی شهری 94 دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو
    جستجوی گوگل