امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همیشه گله داشتم اما امروز تشکر و تشکر از یکایک شما ایران شهرسازی ها
سلام

از همه شما تشکر میکنم(نظر خودم در مورد افراد فعال ایران شهرساز)(به ترتیب اسم ها توجه نکنید همه شماره 1 هستند)

1- مهندس ارکیده

مهندسی با ارزش و فداکار که میشه بعنوان یک استاد معرفت ازش نام برد هر چه از ایشان بگوییم کم است تشکر

2- مهندس نصیری مجد

درسته به دلیل مشکلاتی که عید برایش پیش اومد مدتی نمیتونه مثل قبل فعالیت کنه ولی به جرات میتونم بگم که خیلی از موفقیت های سایت از زحمات ایشون و دیدارهایی که با جامعه مهندسان شهرساز داشتند.

3-مهندس جواد چلچلایی

فردی صادق و فوق العاده هر کمکی ازش بربیاد دریغ نمیکنه همیشه دوست داره ظاهر انجمن با کلاس باشه و در شان همه مهندسان

4-مهندس صادق پور
انسانی والا و با ایمان و همیشه دوست داره همه چی آروم و در صمیمیت باشه و شخصی باسواد

5-مهندس سعیده

فردی پر انرژی و فعال در عرصه معماری که متاسفانه با کمی کم لطفی مواجه شد و با افتتاح ایران معمار دوباره به غعالیتش مثل قبل برمیگردد

6-مهندس آرامو

به نظرم ایشان استادی نمونه هستند و با حوصله جواب همه دوستان را میدهند خوش به حال دانشجویانی که با ایشون کلاس دارند امیدوارم یک روز بتونیم همه با هم در کنار هم باشیم.
7- مهندس پرستو
نیازی به گفتن نیست ایشان از اون افرادی بود که هر چی اطلاعات در سیستم داشت و همه داشته های خود را که در طول سالیان سال جمع کرده بود در اختیار همه شهرسازان گذاشت و نمیشه برای اطلاعات ایشان عددی را بیان کرد

8-مهندس محمد

فردی دلسوز و با ارزش ایشان همیشه پر انرژی بوده و هست و هر وقت در سایت نباشه سایت کمی از حالت فعال خارج میشه و امیدوارم همیشه در کنارمون باشه

9-مهندس فاطمه
خیلی پرتلاش و فداکار مطمئنم همیشه پیشمون میمونه چون خیلی به سایت وفاداره و از اینکه خیلی از ساعات روز در سایت هست و خبرهای روز را در سایت میزاره تشکر کنم.

10-مهندس آناهیتا

دانشجویی فعال و امروزی -حسود نیست و از اینکه دوستش رتبه برتر را میگیره خوشحال میشه و خبرش را به همه اعلام میکنه
هر چی اطلاعات داشت در سایت گذاشت و به این میشه فقط گفت فداکاری
11-مهندس لوفرا

مهربون و فعال با اینکه رشته ایشون در اوایل غیر مرتبط بود ولی خیلی کمک کرد و فایل آماده سازی که برای صدها نفر فرستاد را هیچوقت فراموش نمیکنیم
12-مهندس کسری

ایشون را کمی دیر شناختیم ولی خیلی فعاله و مهندسی امروزی است ازشون تشکر میکنم

13-مهندس محبوبه

ایشون همیشه در سایت هستند و به همه کمک میکنند و به قول خودشون مهربون و از نظر ما هم مهربون و فعال و صادق
14-مهندس الی
خیلی دیر شناختم ولی خدا را شاکرم که ایشون به جمعون پیوستند خیلی پیگیر مسائل و وظیفه شناسی قهار

15-مهندس رضایی

با اینکه کمی غرور داره ولی خیلی دوست داره جدیدترین ها را به همه معرفی کنه و دوست داره همه با هم یک خانواده باشند

16-مهندس شهرساز67
ایده پرداز و فردی فوق االعاده باهوش (از وقتی اومد دیگه نتونستم ایده بدم)

17-مهندس ماه آرشیتکت
در اوایل خیلی کمکمون کرد و باعث پیشرفت سایت شد و الان هم در کنارشون هستیم.

18-مهندس شیما

فردی که هر چی اطلاعات داشت برای آزمون پارسال داشت و به نظرم یکی از دلایل موفقیت سایت بود امیدوارم امسال قبول شوند و مزد زحماتشون را بگیرند

19-مهندس الهام

فوق العاده متفکر و باهوش ارسال کم داره ولی هر ارسالش 10 تا ارزش داره و از ایده هاش همیشه استفاده میکنیم.

20- مهندس رمضانی
از ایشون هم صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم به آرزویش برسد و در خارج از کشور درس بخونه

21- kiana7822
به تازگی بهمون پیوسته و خیلی خوشحالیم

19-20-21-22-23-24-25
ازمهندسین abcdefghijklm ,shokri, shahryar,afagh heidarian,somita,elena,mehdim007,sanaz fatahi,@uror@,alash, و بقیه فعالان سایت تشکر میکنم و اگر اسمتان جا مانده عذر میخوام.

و از مشاورین سایت مهندس امیری نژاد و خانم s.urbanism تشکر میکنم.

دوست دارم نظرتون را به صورت واقعی در مورد خودم بدونم تا نقاط ضعفم را برطرف کنم.

کوچکترین عضو سایت علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، abcdefghijklm ، .Utopia ، 0RKIDEH ، lofra ، shahryar ، kasrak ، JAVAD4050 ، shokri ، sanaz.f ، saeed nasiri majd ، FaTyJo0oN ، arvik ، elham90 ، sharmin ، haydariyan ، Sadeghpour ، aramo
سلام آقای مهندس واقعا سورپرایز شدم و اصلا انتظار نداشتم اسمم تو لیست باشه
به دلیل اتفاق غیرمنتظره ای که برای لپ تاپ و فایل هام افتاد علیرغم میل باطنی و علاقم نتونستم اونطور که مایل بودم وظیفم رو ادامه بدم از طرفی فکر می کردم شما باور نکردید و به من اعتقاد ندارید یه جورایی واقعا دلگرمیمو هم از دست داده بودم
شاید باور نکنید ولی از زمانی که این مشکل بوجود اومد قسمتی از هر روز از اینکه نمی دونم بچه ها چه فایلایی می فرستند و شما چه فکری می کنید ذهنم مشغول میشه و هنوز هم عمیقا ناراحتم
پیش خودم فکر می کردم شاید قسمت نیست گذشته رو جبران کنم و خاطرات قبلی جبران نشدنی اند . من همیشه مدیریت شما رو تحسین کردم و از اینکه کسی مثل شما به من بی اعتماد باشه متاسفم می کنه.
حالا واقعا شرمنده شدم و به خاطر همه ی این تفکرات منفی و همینجا جلوی همه(!) ازتون عذرخواهی می کنم .
و این بار جدی تر از همیشه سعی مو برای پیشرفت ایران شهرساز بکار می برم...
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak ، 0RKIDEH ، alireza ، ساناز رحیمی ، abcdefghijklm ، JAVAD4050 ، sanaz.f ، FaTyJo0oN ، elham90 ، haydariyan ، arvik ، Sadeghpour ، aramo
واقعا ممنونم. منم شوکه شدم اصلا انتظار نداشتم اسمم توی لیست باشه ولی واقعا خوشحال شدم.
این خودش یک دلگرمی و انرژی دوباره بود برام که فعالیتم (البته فعالیت مفید) رو در سایت بیشتر کنم و بتونیم با هم موجب رشد هر چه بیشتر و بهتر سایت بشیم.
راستش ،اوایل که عضو سایت شدم اصلا مهندس دهقان رو نمیشناختم( بهار سال گذشته). بعد از مدتی که عضو بودم به مرور ایشون رو شناختم و همیشه این تلاششون رو تحسین کردم راه اندازی سایت تخصصی و مدیریت و هدایت اون کار ساده ای نیست و اینکه همچین سایتی در طول 1 سال و 2 ماه این قدر پیشرفت داشته باشه واقعا جای تقدیر داره. امیدوارم همیشه موفق باشید و این آغازی باشه برای کارهای بزرگتر....
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، alireza ، ساناز رحیمی ، abcdefghijklm ، JAVAD4050 ، sanaz.f ، FaTyJo0oN ، elham90 ، haydariyan ، arvik ، Sadeghpour ، Elham.A ، aramo
علیرضا خان شما به همه ما خیلی کمک کردین و این خیلی با ارزشه واسه ما
امیدوارم با تلاش اندکی که داریم کمی از زحمات شما استاد عزیز رو جبران کنیم وحق شاگردی رو ادا کنیم.
چون دیه ترم آخره و آخرای ترم هس خیلی وقت نمیکنم به سایت سر بزنم
به بزرگی خودتون ببخشین 4
امیدوارم همه دوستان و مهندسین به آرزوهاشون برسن و ما رو هم دعا کنن... 1
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، sanaz.f ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، elham90 ، abcdefghijklm ، haydariyan ، arvik ، Sadeghpour
منم ممنونم از آقای علیرضا راستش انتظار نداشتم اسمم حتی آخر لیست هم باشه بازم به عنوان کوچکترین عضو سایت ازتون تشکر میکنم ومیتونم به جرات بگم اگه شما و مدیریت خوبتون نبود هیچ وقت جذب سایتتون نمیشدم و شرمنده بابت کم کاری امیدوارم بتونم حضورم و بعد از کنکور بیشترو بیشتر کنم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، elham90 ، abcdefghijklm ، haydariyan ، arvik ، kasrak ، Sadeghpour ، aramo
این صمیمیتی که تو سایت هست حتما باید یک مدیر خوب داشته باشه که بتونه این صمیمیتها و این فکرهای مختلف رو کنترل و مدیریت کنه و کسی به غیر شما نمیتونه این کار رو انجام بده و بچه ها رو انقدر خوب دور هم جمع کنه.من که افتخاری که در خدمتتون هستم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، alireza ، 0RKIDEH ، elham90 ، abcdefghijklm ، haydariyan ، arvik ، sanaz.f ، Sadeghpour ، Elham.A ، aramo
سلام مهندس

شما لطفتون همیشه شامل ما شده.مهندس من هیچ وقت از این جا بودن پشیمون68 نمیشم. من با این که علاقه زیادی به شهرسازی داشتم و تقریبا هیچی از شهرسازی نمی دونستم (البته الانم اطلاعاتم کمه65) ولی این جا با کمک دوستان خیلی چیزا یادت گرفتم و یاد می گیرم. من بارها گفتم اینجا دنیای شهرسازی منه113.
این جا دوستای خیلی خیلی خوبی پیدا کردم. این جا خوب بودن رو آموختم. مهندس من تمام این دوستی های خوب و تمام این خوب بودن ها رو (البته من خوب نیستم65 ) رو مدیون شما هستم.
و اما در مورد خودتون15 شما فردی بسیارررر (این تعدد حروف نشان دهنده تاکید موکد بسیار می باشد78) فداکار، مهربان، پرتلاش، استاد، مدیر و... (هرچی بگم باز کمه26) آقا اصلا اند خوبی هستین مهندس3

من واسه شما و تمام عزیزانی که باعث این بودن ها کنار هم میشن ممنونم آرزوی موفقیت می کنم.1
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، alireza ، 0RKIDEH ، elham90 ، shokri ، abcdefghijklm ، haydariyan ، arvik ، sanaz.f ، .Utopia ، kasrak ، Sadeghpour ، aramo
از قدیم گفته اند؛

هرآنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند

چی شد که ایران شهرساز اینطور بر دل نشست و اینهمه نامی که در بالا شمردید و بسیاری کاربران دیگر که نامشون در لیست نیست اما حضور دارند، حاضرند با جان و دل همکاری کنند؟!!

واقعا چه دلیلی داره؟

به نظر من همه دلیلش فقط شما هستید آقای مهندس دهقان

شما با تمام وجود برای ما همه کار کردید و همه این رو درک کردیم و باعث شد بتونیم دور هم با این صمیمیت جمع بشیم..

خود من، با وجود مشغله ای که داشتم و دارم دوست دارم مرتب به اینجا سر بزنم و هرکاری میتونم انجام بدم چون واقعا محیط اینجا رو دوست دارم آرامش داره

منم مثل مهندس فاطمه از رشته غیر شهرسازی وارد این حیطه شدم و وقتی با ایران شهرساز آشنا شدم برام یه دنیای دیگه ای بود و خیلی چیزها رو از مطالب خیلی خوب دوستان در این سایت یاد گرفتم و استفاده کردم و علاقمندتر از قبل شدم

فقط هم جو صمیمانه میتونه چنین تاثیری داشته باشه

به قول دوستان شما مدیر بسیار لایق و استاد توانایی هستید که تونستید اینجا رو با این همه نظرات و عقاید و افراد مختلف به این خوبی هدایت و کنترل کنید

کار بسیار دشواریه راضی کردن همه افراد در یک گروه اما شما تونستید و این لیاقت شما رو میرسونه

روحیه فداکارانه و مهربان و منعطف شما و تلاش و کوشش پیگیرانه تون همه ما رو دور هم جمع کرد

شک نکنید...

از نظر لطفی که نسبت به من دارین بسیار ممنونم. امیدوارم همینطوری باشه که فرمودید

من شاگرد شما هستم...

واقعا از بودنم در ایران شهرساز و آشنایی با اینهمه افراد شایسته و مهربان و دوست داشتنی خوشحالم

و خدارو شکر میکنم که در تاریخ اول خرداد سال 90 سایت دیگه ای که بهش سر میزدم باز نشد و من برای یافتن مطلب مورد نظرم که از طریق جستجو دنبالش بودم به اینجا هدایت شدم!

[خدمت دوستان جدید عرض کنم بنده از ابتدا در این سایت نبودم و هیچ کمکی برای راه اندازی و پا گرفتنش نداشتم و ندارم؛ من هم مثل همه فقط عضو ایران شهرساز هستم و بخاطر زحماتی که اینجا برای من کشیده شده الان حمایتش میکنم... و هیچ دلیل دیگه ای نداره! ]
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، abcdefghijklm ، haydariyan ، diamond ، arvik ، sanaz.f ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، kasrak ، Sadeghpour ، Elham.A ، aramo ، JAVAD4050
سلام دوستان منم به نوبه ی خودم از مهندس دهقان بابت تمامی زحمات بی دریغشون تشکر میکنم و به قول ساناز جون حتی انتظار نداشتم که آخر لیست هم اسم من باشه و این نظر لطف مهندس دهقان که از کوچکترین عضو سایت هم یادکردن. جدای از تمامی زحمتای مهندس دهقان که میشه گفت قابل وصف نیست دوستان زیادی هستند که برای سایت خیلی زحمت کشیدند و موفقیت سایت مدیون این عزیزان و البته مدیریت شایسته مهندس دهقان است،از خدا طلب توفیق برای تک تک این عزیزان دارم و امیدوارم که همیشه موفق و سربلند باشند.
از همین جا از همه ی این عزیزان تشکر میکنم به خصوص استاد عزیزمون مهندس دهقان که به قول مهندس رضایی این جمع شدن رو مدیون ایشون هستیم امیدوارم که خداوند این توانایی رو به من بده که گوشه ای از زحمات این عزیزان رو جبران کنم.بازم ممنون
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، alireza ، Sadeghpour ، abcdefghijklm ، .Utopia ، 0RKIDEH ، sanaz.f ، aramo ، JAVAD4050
سلام به همه
مام گذاشتیم اول بزرگ ترا صحبت کنن بعد ما بیایم11
منم از مهندس دهقان عزیز خودمون به خاطر این ایده فوق العاده شون برای تاسیس سایت ایران شهرساز تشکر می کنم و می خوام بگم که انسان های کمی هستن که دست به اینطور ایده های فوق العاده میزنن ...پس ازین بابت که با ایشون هستم خیییلی خوشحالم و افتخار می کنم ...اگه بخوام در مورد ایشون بگم ...باید حرف معلم و نویسنده مورد علاقه خودم دکتر شریعتی رو بزنم که می گن من انسان ها رو به چهار دسته تقسیم می کنم و من در تقسیم بندی دکتر شریعتی ....مهندس دهقان رو در دسته سوم جای میدم
[font=tahoma]١ـ آناني که وقتی هستند، هستند و وقتی که نيستند هم نيستند.
عمده آدم‌ها حضورشان مبتنی به فيزيک است. تنها با لمس ابعاد جسمانی آنهاست که قابل فهم مي‌شوند. بنابراين اينان تنها هويت جسمی دارند.
٢ـ آنانی که وقتی هستند، نيستند و وقتی که نيستند هم نيستند.
مردگانی متحرک در جهان. خود فروختگانی که هويت‌شان را به ازای چيزی فانی واگذاشته‌اند. بی‌شخصيت‌اند و بی‌اعتبار. هرگز به چشم نمی‌آيند. مرده و زنده‌‌شان يکی است.
٣ـ آنانی که وقتی هستند، هستند و وقتی که نيستند هم هستند.آدم‌های معتبر و با شخصيت. کسانی که در بودنشان سرشار از حضورند و در نبودنشان هم تاثيرشان را می‌گذارند. کسانی که همواره به خاطر ما می‌مانند. دوستشان داريم و برايشان ارزش و احترام قائليم.
٤ـ آنانی که وقتی هستند، نيستند و وقتی که نيستند هستند.
با ارزوی شادی و سلامتی و موفقیت برای مهندس دهقان و خانواده محترمشون
[/font]
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، .Utopia ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، shokri ، elham90 ، sanaz.f ، aramo ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,285 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,800 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 960 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,265 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,130 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان