امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بافت فرسوده
رویکرد مداخله در عودلاجان،یک محله ی قدیمی در تهران

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   baft farsode 38.pdf (اندازه: 1.07 MB / تعداد دفعات دریافت: 5,477)
آخرین ارسال های من :

فقط با سايه ي خودم خوب ميتوانم حرف بزنم ، اوست كه مرا وادار به حرف زدن مي كند ، فقط او ميتواند مرا بشناسد ، او حتماً مي فهمد ... مي خواهم عصاره ، نه ، شراب تلخ زندگي خودم را چكه چكه در گلوي خشك سايه ام چكانيده به او بگويم:

" ايــن زنـــــدگــــي ِ مـن اســت ! "

صادق هدایت
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، deldar ، FaTyJo0oN ، mah.architect ، archiman ، .Utopia ، urbanism ، farza ، khansa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information مقاله نما، سیمای بافت تاریخی و منظر فضای عمومی در قوانین ملی، ضوابط و مقررات محلی و وظایف م khansa 0 1,312 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۱۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: khansa
  چگونگی تأثیرگذاری بناهای پایدار اقلیمی در بافت معماری روستای ده نمک khansa 0 1,030 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۶:۳۹ صبح
  مقاله جدید فرایند ایمن سازی لرزه‌ای بافت‌های تاریخی* مطالعه موردی: روستای نایبند leila 0 1,190 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۴:۱۴ عصر
آخرین ارسال: leila
  ارزیابی آسیب‌پذیری فیزیکی بافت‌های شهری در برابر زلزله در روش RADIUS (نمونۀ موردی: من leila 0 1,161 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۱۲:۵۴ صبح
آخرین ارسال: leila
  راه کارهایی ازبرنامه ریزی تا طراحی بافت فرسوده درراستای اهداف توسعه پایدار khansa 0 1,142 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۶:۳۶ صبح
  چشم‌اندازسازیِ بافت‌های شهــریِ روستا بنیان khansa 0 1,094 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۶:۲۸ صبح
  "ایچری شهر"باکو نمونه موفق حفاظت و احیا بافت تاریخی Safoora_Tn 0 1,848 ۱۳۹۳-۴-۲۰، ۰۶:۰۰ صبح
آخرین ارسال: Safoora_Tn
  مقایسه تطبیقی تجارت احیا و بازسازی بافت های تاریخی در ایران و جهان Safoora_Tn 0 1,231 ۱۳۹۳-۴-۲۰، ۰۴:۴۸ صبح
  مشکلات تجدید حیات بافت های فرسوده شهری نمونه موردی بافت امامزاده یحیی ساری Safoora_Tn 0 1,562 ۱۳۹۳-۴-۲۰، ۰۴:۳۵ صبح
  زمین‌لرزه و آسیب‌پذیریِ بافت‌های فرسوده‌ی مرکز تهران khansa 0 1,211 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۰۸:۵۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان