ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
حال شما قبل از کنکور
سلام

امیدوارم حالتون خیلی عالی باشه و آماده یک کنکور خوب

میتونید حالتون را در حال حاضر بنویسید.

هر چی دوست داری بنویس!
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: .Utopia ، shahryar ، elham90 ، JAVAD4050
2
RE: حال شما قبل از کنکور
به به چه تاپیک خوبی . ممنون از مهندس دهقان گرامی که به فکر در حال کنکور و پشت کنکوری ها هستید 1
و حال و روز بنده :42
من خلاصه هایی که برای ارشد سراسری خونده بودم رو برای این امتحان هم خوندم الان هم میخوام یه مقداری روی امتحان عملی و سرانه ها و طراحی کار کنم تا از بروز سکته ناقص سر جلسه جلوگیری کنه 21
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: AliReza ، JAVAD4050
3
من برعکس دوستان هنوز استرس به سراغم نیومده65
فقط دوست دارم هرچه زودتر از شر این امتحان خلاص شم چون به نظرم خیلی طولانی شده. هرمطلبی رو که تا به حال خوانده بودم تقریبا مرور کردم. و اماده ام
فقط ازخدا می خواهم و امیدوارم که امسال سوالات خیلی عجیب غریب و سخت نباشه. از طرفی اینجور که به نظر می یاد امتحان اسکیس با فاصله کم و تقریبا پشت سر امتحان تستی خواهد بود که این کارو یکم سخت می کنه چون مدت زمانی اسکیس طولانیه و ادم هم بعد تستی یکم خسته است امیدوارم فقط دوستان کم نیارند.
و برای همه دوستانی که واقعا تلاش کردند و قبولی در این ازمون به صلاحشون هست ارزوی موفقیت دارم5

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: URBAN 98 ، shokri
4
امیدوارم نتیجه زحماتتونو ببینید.برای همگیتون ارزوی موفقیت را دارم .
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
 سپاس شده توسط: shahryar ، URBAN 98
5
یعنی عاشق کنکورای این مملکتم.فقط همین.امیدوارم ساندیس آلبالو بدن.کولرها روشن باشه.ترافیک نباشه.بین خودمون بمونه میگن که سواله برنامه ریزی احتمال قوی سوال دکترای امسال.سوال طراحی که مثل روز روشنه.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
 سپاس شده توسط: elham90 ، shahryar
6
78قید امتحانو زدم.....به همین راحتی....به همین خوشمزگی78
البته این راه رو به دوستان توصیه نمی کنیم ولی ما به علت نداشتن سواد کافی و اطلاعات لازم26 ...صحنه را ترک کرده و فرار را بر قرار ترجیح دادیم65
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
7
اصلا کنکور جندمه بابا ؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
8
ما که کنکوری نیستیم...
ولی برای کنکوری های عزیز دعا میکنیم:
انشالله به هر چی که استحقاقشو دارید برسید...
آخرین ارسال های من :

فقط با سايه ي خودم خوب ميتوانم حرف بزنم ، اوست كه مرا وادار به حرف زدن مي كند ، فقط او ميتواند مرا بشناسد ، او حتماً مي فهمد ... مي خواهم عصاره ، نه ، شراب تلخ زندگي خودم را چكه چكه در گلوي خشك سايه ام چكانيده به او بگويم:

" ايــن زنـــــدگــــي ِ مـن اســت ! "

صادق هدایت
 سپاس شده توسط: shahryar ، AliReza ، URBAN 98
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 AliReza 3,711 1392-11-26، 12:24 عصر
آخرین ارسال: mona323
  ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 628 1392-10-30، 12:05 صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 AliReza 5,366 1392-4-13، 10:04 عصر
آخرین ارسال: mehdime007
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1,308 1391-9-3، 05:44 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  یک هفته تا کنکور مرحله دوم=>بهبود رتبه یا تثبیت همان رتبه یا بدترین حالت=>شرح دهید! AliReza 4,718 1391-4-19، 03:01 عصر
آخرین ارسال: baradaran
  ببینید=>>پیگیری ایران شهرساز به تغییر زمان نتایج کنکور کارشناسی ارشد AliReza 7,583 1391-3-9، 02:05 عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67
  امسال کدام دانشگاه را برای کنکور آزاد 91 انتخاب کرده اید-چقدر آماده اید؟ AliReza 2,578 1391-3-2، 02:11 عصر
آخرین ارسال: urbanplanner
  نظرتون درباره کنکور آزاد برنامه ریز شهری 91 .....!!! seywan_kurd 3,254 1391-2-25، 11:50 صبح
  آیا کنکور امسال برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسکیس داره؟ AliReza 1,112 1391-2-11، 08:41 عصر
  3 نفر*درصدهای احتمالی بعد از کنکور و قبل از نتایج=>برنامه ریزی و طراحی شهری و معماری AliReza 2,780 1391-1-12، 12:41 عصر
آخرین ارسال: 8700113
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل