امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ظلم در حق معماران
سلام به همه معماران
سوال :
چرا باید اینهمه خون دل بخوریم و لیسانس بگیریم اونوقت تا متراژ 600 متر عمرانی ها بتونند مهر بزنند مگه اونا چند واحد نقشه کشی و طراحی و .. پاس کردند؟

جواب بدهید لطفا..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام رضا جان
منم با شما موافقم ولی خودت هم میدونی که متاسفانه اصلا نظام مهندسی در کشور در هر شهری نرخ خاصی دارد تا چند وقت پیش من خودم بررسی کردم در اهواز طراحی متری حدود 3000 بود و در استان من(فارس) 2650 چرا؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط reza1366
manam harfe agha rezaro ghabool daram albate bebakhshid ghaste jesarat nist vali tooye naghshehaye mohandesine omran ham perti ziade ham irade tarahi daran ke in vaghean ye irade

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط reza1366
(۱۳۸۹-۱۲-۲۴، ۰۳:۱۸ عصر)mah.architect نوشته است: manam harfe agha rezaro ghabool daram albate bebakhshid ghaste jesarat nist vali tooye naghshehaye mohandesine omran ham perti ziade ham irade tarahi daran ke in vaghean ye irade

سلام من نقشه هایی که میزارم مربوط به شاگردهایم است که اتوکد تدریس می کنم ونقشه های خودم را روی

سایت هنوز نزاشتم وگرنه بعضی از عمرانیها کارشون بد نیست ولی در کل حق با معماران است و اگه کسی در

شیرازه ومیتونه نقشه مهر بزنه منو خبر کنه چون براش کار دارم
موفق باشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط reza1366
!!!man room be shoma nabood aghaye mohandes!!!(ghasde jesarat be sahate shomaam nadashtam) man dar kol goftam
memarn be dalile inke tarahi darse aslishoone va rooye in mozoo tekiye mikonan ine ke nabayad iradi dashte bashan ,,,man nazaram ine ke mohandesine memari bayad hade aghal 2 sal darshaee az omrano ke mohem dar tarahi asto begzaroonan va niz mohandesine omran ham be hamin tartib
:)in mishe ke shahri ziba va ostovar khahim dasht

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، reza1366

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی liyaoo 0 672 ۱۳۹۵-۵-۲۵، ۰۶:۲۸ عصر
آخرین ارسال: liyaoo
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,603 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,623 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سئوال در مورد درس برنامه ریزی کالبدی معماری shamim_en 0 1,972 ۱۳۹۳-۱۱-۱۴، ۰۶:۵۵ صبح
آخرین ارسال: shamim_en
  ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,397 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeedtkh
  راهنمایی در خصوص تراز کنکور 1393 کارشناسی ارشد معماری-معماری دانشگاه آزاد geo 0 5,925 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: geo
  طریقه وارد کردن هاشور(hatch)در اتوکد alireza 1 2,718 ۱۳۹۳-۶-۲، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  لطفا در مورد ارشد معماری راهنماییم کنید goli۶٢ 0 2,462 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: goli۶٢
  اسکیس 95 درصد فقط با خودکار مشکی در کنکور سراسری 91 alireza 7 14,600 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۱۱:۲۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال 1- معماران در کدام دوره تاریخی به طراحی منظر شهری اهمیت می دادند؟ MHAKBARI 0 2,535 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان