امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور طراحی شهری وحشتناک سخت بود به غیر از زبانش
سلام من تازه از زنجان برگشتم کنور طراحی شهری بسیار سخت بود تازه وقتی تو زنجان امتحان اسکیس شروع شده تقریبا 35 درصد سالن بعد 5 دقیقه ورق سفید تحویل دادن دوستان میانی نظری نمی دونم سوالاتش را از کجا اورده بودن و اون تحلیل خدا رحم کنه اصلا سیستم سوالات با سالهای قبل بسیار متفاوت بود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، elham90 ، JAVAD4050 ، mehman
بخش زیان و مباحث ک خیلی راحت بودن اما سه درس دیگه نه ..
بخش اسکیس هم ک امسال دانشگاه آزاد بکل رویه شو تغییر دادو بیشتر سوال رو با رویکرد طراحی عنوان کرده بود تا برنامه ریزی..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، mehman
مسخره بود . متفاوت نبود. بجای تاریخ شهرسازی < تاریخ معماری معاصر داده بودن . سوالا فقط کدام یک نادرست است بود . بی معنی بود ...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، mehman
    اره دوست عزیز سیستم سوالات اینجوریه وقتی دو درس تا حدودی اسون بود چند درس سخت هم میدن باور کن من وقتی سوالات تحلیل فضای شهری را نگاه میکردم هیچ جا ندیده بودم بغیر از یکی دو تایی تازه اون میانی نظری معماری نمیدونم از کدوم کتاب این سوالات را دراورده بودند اخه من از کجا بدونم سفارت را کی ساخته

پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، shahryar ، mehman
    افتضاح سخت بود یعنی چی میشه؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط elham90
      خوب دوستان اینو در نظر بگیرن اگه سخت باشه واسه همه سخته و اسون هم باشه همینطور
      این رقابتی هست ک با سایر رقباتون ک در اون شهر سنجیده میشین..
      موفق باشین...

پاسخ
      وقتی نتونی چیزی بزنی چه رقابتی این فرهاد دانشجو تازه اومده زیادی جو گیر شده

پاسخ
       سپاس شده توسط shahryar
      نمیدونم من رشتم معماری بود نتونستم مبانی نظری معماری را خوب بزنم دیگه چه برسه به اونی که رشته اش شهرسازی است وقتی تو ایران هنوز نمیدونند فرق بین مبانی نظری با معماری معاصر چیه این میشه ولی به قول elham اگه سخت باشه برای همه سخته و رقابت ما هم تو دانشگاهی است که با هم امتحان میدیم پس باید امیدوار شد من کارنامه پارسال یکی از دوستان که در مرحله اول زنجان (طراحی شهری قبول شده بود را میزارم
      زبان صفر
      مباحث 57
      تاریخ 20
      مبانی 33
      تحلیل 6/6
      اسکیس 35
      رتبه 32
      اخرین رتبه قبولی 36
      حالا خدا میدونه تکمیل ظرفیت هم چقدر برداشته
      اینم درصدهای من برای امسال که زنجان را زدم
      زبان 50 درصد
      مباحث 40 درصد
      تاریخ 30 درصد
      مبانی 20 درصد
      تحلیل 10 درصد
      اسکیس هم که خدا میدونه
      من که امیدم به تکمیل ظرفیت هست حالا بچه ها به نظرتون تکمیل ظرفیت فقط برای علوم تحقیقاه یا دانشگاههای دیگه را هم شامل میشه

پاسخ
       سپاس شده توسط JAVAD4050 ، elham90
      مشهد هم برای ترم بهمن تکمیل ظرفیت داره..

پاسخ
      درصدهای احتمالی خود در کنکور ازاد طراحی ششهری را بزنید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,874 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
        تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
        اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
        درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,141 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه 1993
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
        ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 63 25,763 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: FaTyJo0oN
        تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,094 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان