امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده هایی برای سایتی پویا و منحصربه فرد---ایده ها اجرایی میشود
سلام دوستان

برای سایتی پویاتر و در خور شهرسازان برجسته از ایده های شما استقبال میشود.

شما میتوانید ایده های خود را در این تاپیک بزارید و یا به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com بفرستید.

سپاس از همه شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، JAVAD4050 ، elham90 ، 0RKIDEH
به نظر من اگه بتونیم در زمینه کاربردی بودن موضوعات در سایت قدمی برداریم فوق العاده میشه...
مثال میزنم.
مثلا در زمینه معماری بیایم مصالحی که در معماری روز دنیا استفاده میشه رو معرفی کنیم و نحوه استفاده اون در کشور و موضو عاتی از این قبیل
هم به درد منه معمار میخوره هم به درد شرکت ها مهندسی و هم به درد کسی که میخاد با توجه به بوجه ای که داره بهترین استفاده رو ببره
خودم وقت ندارم واگرنه زحمت این کار رو به خاطر شما عزیزان متقبل میشدم
البته با بناهایی که در سایت قرار میدم نیمی از کار انجام شده هس باقیش با شما مهندسین...15
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، alireza ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۲:۲۰ عصر)javad4050 نوشته است: به نظر من اگه بتونیم در زمینه کاربردی بودن موضوعات در سایت قدمی برداریم فوق العاده میشه...
مثال میزنم.
مثلا در زمینه معماری بیایم مصالحی که در معماری روز دنیا استفاده میشه رو معرفی کنیم و نحوه استفاده اون در کشور و موضو عاتی از این قبیل
هم به درد منه معمار میخوره هم به درد شرکت ها مهندسی و هم به درد کسی که میخاد با توجه به بوجه ای که داره بهترین استفاده رو ببره
خودم وقت ندارم واگرنه زحمت این کار رو به خاطر شما عزیزان متقبل میشدم
البته با بناهایی که در سایت قرار میدم نیمی از کار انجام شده هس باقیش با شما مهندسین...15

خیلی عالیه و حتما این تاپیک به مرور اجرایی میشه و جهت اطلاع دوستانی که از زدن ایران معمار ناراحت بودند بگم که اون سایت اصلا موازی این سایت عمل نخواهد کرد و هر وقت لازم باشد بسته خواهد شد.

هیچ زمانی ایران شهرساز را فدای ایران معمار نخواهیم کرد و هدف ایجاد اون سایت محیطی برای معماران جدید هست و اصلا معماری ایران شهرساز جدا نخواهد شد و هیچکدام از مدیران و معماران فعال ایران شهرساز را به ایران معمار دعوت نمیکنیم و مطمئن باشید معماری ایران شهرساز را تقویت میکنیم.
سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، .Utopia ، 0RKIDEH
منم یکم پیشنهاد بدم26
حتما سایتاییی مثل magiranیا ایران کنفرانس یا مثلا mall">مرکز اطلاعات علمي و تخصصي مديريت شهري umicرو دیدین خبرنامه میدن یا میگن آخرین اخبار تو سایت شما...خوبه به نظرم یه جستجویی بکنید ببینین اگه اخبار خوبی میدن بیاد تو سایت
دیگه اینکه برا یه سایت فوق العاده باید یه چیزی ارائه بدین که جاهای دیگه نیییس...و همه دنبالش هستن مثلا مجله آبادی یا یه سری مجله و پروژه ها که میشه از سازمان ها رایگان گرفت فایلشو...درسته اعضای سایت فعالیت می کنن در حد توانشون...ولی خوبه که خودتون هم اگه می تونین...این مجله های کم یاب یا پروژه ها رو بگیرین و بذارین تو سایت
امیدوارم موفق باشین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، alireza ، JAVAD4050 ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۹:۴۵ عصر)abcdefghijklm نوشته است: منم یکم پیشنهاد بدم26
حتما سایتاییی مثل magiranیا ایران کنفرانس یا مثلا mall">مرکز اطلاعات علمي و تخصصي مديريت شهري umicرو دیدین خبرنامه میدن یا میگن آخرین اخبار تو سایت شما...خوبه به نظرم یه جستجویی بکنید ببینین اگه اخبار خوبی میدن بیاد تو سایت
دیگه اینکه برا یه سایت فوق العاده باید یه چیزی ارائه بدین که جاهای دیگه نیییس...و همه دنبالش هستن مثلا مجله آبادی یا یه سری مجله و پروژه ها که میشه از سازمان ها رایگان گرفت فایلشو...درسته اعضای سایت فعالیت می کنن در حد توانشون...ولی خوبه که خودتون هم اگه می تونین...این مجله های کم یاب یا پروژه ها رو بگیرین و بذارین تو سایت
امیدوارم موفق باشین

ممنون سایت ها عالی بودند و از دوستان فعال همچون مهندس آرامو و فاطمه میخوایم که اطلاعات بروز و لازم را با ذکر منبع اصلی در سایت بزارند تا بقیه استفاده کنند.

در مورد مجله آبادی هم متاسفانه نمیشه برای دانلود در سایت گذاشت(کپی رایت این جور مجله های با ارزش)

و پروژه هم درسته هر کس درخواست میده میزاریم و اینکه همه با هم باید این کار را انجام بدیم که انصافا حرکت های خیلی خوبی انجام شده (تشکر از خود شما و مهندس شهریار و الهام و ...)

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، .Utopia
(۱۳۹۱-۲-۲۴، ۱۱:۰۶ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۹:۴۵ عصر)abcdefghijklm نوشته است: منم یکم پیشنهاد بدم26
امیدوارم موفق باشین

ممنون سایت ها عالی بودند و از دوستان فعال همچون مهندس آرامو و فاطمه میخوایم که اطلاعات بروز و لازم را با ذکر منبع اصلی در سایت بزارند تا بقیه استفاده کنند.

در مورد مجله آبادی هم متاسفانه نمیشه برای دانلود در سایت گذاشت(کپی رایت این جور مجله های با ارزش)

و پروژه هم درسته هر کس درخواست میده میزاریم و اینکه همه با هم باید این کار را انجام بدیم که انصافا حرکت های خیلی خوبی انجام شده (تشکر از خود شما و مهندس شهریار و الهام و ...)

سپاس

با تشکر از مهندس abcdefghijklm که همیشه دنبال جدیدترین ها و بهترین ها هستند
و سپاس فراوان از مهندس دهقان که پیگیر هستند.
خبرنامه umic گاهی اوقات واسه من سند میشه و من در این سایت عضو هستم و سعی کردم از اطلاعات و اخبارها در ایران شهرساز استفاده کنم. واسه دو سایت دیگه هم حتما اقدام می کنم.113

بازم تشکر1
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، abcdefghijklm ، .Utopia
پیرو پیشنهاد قبلی و باتوجه به استقبال شما...
دوستان گفتن یه راهی باشه که یه کسی که یه دور به سایت سر میزه بازم بیاد...به نظرم یه روشش خبرنامه سایت میتونه باشه...من خودم خیلی از سایت ها رو یه دفعه میبینم و دیگه اونا خبرنامه میدن که تو هفته شون چیکارا کردن...بعد از یه موضوعی خوشم میاد و دنبال میکنم...
انجمن هم که فعالیت زییییییاد داره چرا خبرنامه هفتگی نمیدین؟
یه چیزه شیک درست کنین با آرم و لینک هایی که تو هفته مورد توجه بوده...من که خیلی دیدم حتی دوستام هم با همین روش و از طریق چک میل میرن تو سایتا و دنبال میکنن...
یادمه فک کنم اولا انجمن یه خبرنامه ای داشت...من که اینو موثر میدونم
یه چیزه دیگه هم اینکه مثلا مجلات تازه منتشر شده رو بیایم فهرستشو بذاریم اینجا که بعد کسی که میخواد رو میدان کار کنه یا مثلا خیابان و...اینا بدونه به این مجله رجوع کنه همه چیز توش هس که اینم تو سایته magiran هس یه کپی پیست اینجا میخواد...کلی مجله هس..میشه یه تالار بذاریم تازه های نشر بعد مجله های شهرسازی و معماریو توش قرار بدیم...
ببخشید دیگه زیاد نظر دادم...حالا امیدوارم به درد بخور باشه...

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، alireza ، elham90 ، 0RKIDEH ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,826 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,552 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بروزرسانی پروفایل و اطلاعات صحیح برای آمارگیری دقیق alireza 2 1,736 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۱:۳۶ صبح
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,466 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  خبر ویژه تخفیف ویژه برای آرشیو ویژه تخصصی مهندسی atelieahjam 0 1,127 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۶:۳۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,351 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: maryam.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان