امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظر شما شهرسازی که بخواد ارشد ،معماری بخونه کار اشتباهی میکنه؟دلایلتان رابیان کنید
سلام دوستان
به نظر شما شهرسازی که بخواد ارشد ،معماری بخونه کار اشتباهی میکنه ؟؟؟(mall">لطفا دلایلتان را نیز بیان کنید).ممنونم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، JAVAD4050 ، .Utopia ، century21 ، arshadememari
درود برشما..
نه مشکلی نداره ی مقدار مشکل هست ک گرایش عوض میشه مباحثشو باید بخونین اما امکان پذیر هست
کما اینکه یکی از دوستان من هم این کارو انجام داد..
موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه زهرا ، JAVAD4050 ، .Utopia ، century21
(۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۹:۰۶ صبح)فاطمه زهرا نوشته است: سلام دوستان
به نظر شما شهرسازی که بخواد ارشد ،معماری بخونه کار اشتباهی میکنه ؟؟؟(<font style="font-size[تصویر:  confused.gif]mall">لطفا دلایلتان را نیز بیان کنید).ممنونم

[b]مهندس حال و روزت مثه منه دیگه فقط با این تفاوت که من از معماری میخام برم طراحی شهری 4[b]

[b]نظر من :
[b]شهر سازی کل هس ولی معماری جزء
[b]شما الان یه بلوک بزرگ طراحی میکنی مثه شهر یا ناحیه ای از شهر ولی معماری یه دانه ریز در شهر هس یه بلوک زمین کوچولو 1
[b]شما شهر سازا عادت به زمین بزرگ دارین 65
[b]معماری اساسا به طراحی فضا می پردازه ولی شهر سازا در صد کمتری به طراحی فضا فک میکنن البته در شهر سازی هم طراحی فضا داریم.
[b]اینم دلیل داره
[b]دلیلش اینه که موضوعات بیشتری در شهر سازی مطرح میشه مثه ترافیک معابر و ...
[b]اینم نظر من 4

آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، elham90 ، فاطمه زهرا ، dely_sh
به نظر منم مشکلی نداره....ولی باید تلاشتون رو بیشتر کنید113

به نظر من علایقتونو دنبال کنید.......همه چیز دست یافتنیه ولی خوب بهایی داره بها این تغییر رشته دادنم تلاش و کوششه113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، .Utopia ، فاطمه زهرا
علاقتون رو دنبال کنید قطعا موفق میشید
با این حال به طراحی شهری هم فکر کنید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه زهرا
سلام
دوست گرامی مهم علاقه و پشتکار فرد است. اگر دو این مورد را داشته باشه ، قطعاً در آن رشته موفق خواهد شد!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه زهرا
حتما میشه باید تلاش کنید فقط چون منم مث شما میخوام از شهرسازی ارشد معماری بدم تو اسکیسا نمیدونم میشه ازبس اسکیس معماری برامد یانه ؟منم مث دوستمون سردرگمم ممنون
آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه زهرا
سلام دوست عزیز
منم وضعیتم مثل شما بودو میخواستم برم معماری اما راستش چیزایی گفتن که منو پشیمون کردند البته من خیلی فکر کردم پارسالم معماری شرکت کردم اما امسال دارم واسه شهرسازی میخونم و معماری هم اندازه شهرسازی دوست دارم واسه همین تصمیم دارم که بعد ارشد حتما دنبال معماری هم برم
اما شما اگه تصمیمت جدیه باید روی اسکیس خیلی سرمایه گذاری کنی درضمن درساشون خیلی به شهرسازی نزدیک نیست من خوندم از کتاباشون ولی شیرین
موفق باشی
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه زهرا
کار سختیه. معماران میروند شهر سازی و شما بالعکس. ولی کار معمارا راحت تر از شماست. اگه توی شهرسازی موفق نیستی و میبینی آینده نداره نیا دنبال معماری چون اینجا بدتره. ارشد معماری هم غیر قابل تحمل و زجر آوره فکر نکنم تحملش رو داشته باشی من خود ارشد معماری تهران مرکز بودم. همه معماران و حرف برای زدن ندارن سر کلاس و تحقیر می شن وای به حال شما ها. ولی اگه بحث علاقه واقعیه که بچسب موفق می شی ولی به نظر من طراحی شهری بری خیلی موفق تری. هم معماری هم طراحی شهری مقیاس بزرگ. اسکیسش آسون تره . معماری تا نباشی سر کلاسای عناصر یا ساختمان یا... تنهایی سخته .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط فاطمه زهرا ، Ƒanos
    سلام به نظر من خواستن توانستنه اگه دوست داری وعلاقت بیشتر از ظراحی شهری هست میتونی موفق بشی چون طرفیت وگرایشای معماری بیشتره بس شانس بیشتری دارین مبتونید ازمسیولین سایت بخواهید کسانی که ازشهرسازی به معماری تغییر دادن رامعرفی کنن ببینیم ایا کسی اینگونه موفق بوده؟!113

پاسخ
     سپاس شده توسط فاطمه زهرا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      منابع جدید آزمون کارشناسی ارشد معماری موسسات و آموزشگاه ها MHAKBARI 0 1,200 ۱۳۹۴-۲-۱۰، ۰۵:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      شما اطلاع دارید برای قبولی تو علم و صنعت چه رنبه ای نیازه ؟ alireza 0 1,795 ۱۳۹۳-۲-۲، ۱۰:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      دزخواست راهنمایی مداوم برای ارشد برنامه ریزی شهری از یک مشاور dabagh 1 1,537 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      تغییر رشته معماری به شهرسازی nirvana 7 6,604 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: arch IV
      منابع نهایی آزمون کارشناسی ارشد مرمت و احیاءبناها و بافتهای تاریخی MHAKBARI 0 1,277 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۹:۲۶ صبح
      منابع كنكور ارشد طراحي شهري و برنامه ريزي شهري منطقه اي MHAKBARI 1 1,582 ۱۳۹۱-۱۱-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      معرفی دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری پردیس کیش ali50 1 1,905 ۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۶:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: ali50
      درخواست و راهنمای استفاده از چه منابعی برای آزمون کارشناسی ارشد معماری mohammad_sat 2 2,179 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۱۲:۱۶ عصر
      برنامه ریزی شهری و منطقه ای یا مطالعات معماری.کمککککککککک mozafari 1 2,039 ۱۳۹۱-۷-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: .Utopia
      درخواست منابع كنكور ارشد دانشگاه سراسري در رشته ي معماري+جزوات معماري دانشگاه تهران cheshandaz 1 2,758 ۱۳۹۱-۴-۳، ۰۳:۴۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان