امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام فایل دانلودی از ایران شهرساز را واقعا مطالعه کردی!!بیا و گزارش بده ==>>نظرسنجی
سلام دوستان

همه ما فایلهای زیادی را از سایتهای مختلف دانلود نموده ایم حال بیایید و صادقانه اعلام کنید که کدام فایلها خیلی بدردتان خورد و آیا این کلمه((دانلودر)) در مورد شما صدق میکنه و یا شما از این گروه نیستید.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، kasrak ، elham90 ، sharmin ، 0RKIDEH ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، asma
درود
شنیده ها حاکی است که تعدادی از فایلهای سایت و پرسش و پاسخ ها که توسط مهندس رضایی و نوری و ... در سایت انجام شد در آزمون دانشگاه آزاد موثر بوده
اگر کتاب یا جزوه و یا مقاله و ... که در سایت بوده مورد استفاده شما قرار گرفته لینکش یا نام اون را در همین تاپیک بزارید تا برای دانلود در لیستی جداگانه برای دوستان شما آماده شود.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، kasrak ، sharmin ، 0RKIDEH ، .Utopia ، FaTyJo0oN
چه سوال جالبی...5بذارین فک کنم7
فایل های جالب زیادی رو دانلود کردم..5قائدتا خیلی هاش رو هم مطالعه نکردم...2
جدیداش رو بخوام بگم که یادم مونده...همه فایل های آماده سازی زمین موجود در سایت...پروژه های گذاشته شده توسط مهندس shahryar مثل خیابان احمد آباد و میدان شهدا و...کتاب های فوق العاده ای که مهندس kasra گذاشتند مثل کتابای توسلی و ...همچنین راهنمایی ها و کتاب های مهندس @uror@(انگیزه اولیه حضور من در سایت)، دیگه کتابای سبز شهرداری، بعضی از خلاصه های گذاشته شده رو برا ارشد خوندم، همه فایل های اسکیس که مهندسjavad گذاشتند،خلاصه پایان نامه هایی رو که مهندس parastu گذاشتند و بعضی از پروژه های مهندس elham مثل پروژه حمل و نقل و...و پاورپوینت های مهندس saiiideالبته بعضیاشو... بعضی از پروژه های عالی مهندس nasiri،بعضی از مقالات مهندس aramo و البته کتاب های پیام نوری که قرار دادند بعضی از مطالبش رو خوندم...یه سری دیگه هم هس یادم نمیاد7 مثلا استخوان بندی شهر تهران مهندس anahita و خبرهایی که دوستان تو سایت قرار میدن ...
فعلا همینا یادم میاد...مطمئنما باتوجه به خوب بودن مطالب بقیه اش رو هم اگه وقت کنم مطالعه میکنم16ولی سایت واقعا یه مرجع اطلاعاتی برا من شده11
از همه ممنونم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak ، elham90 ، sharmin ، 0RKIDEH ، .Utopia ، shahryar ، FaTyJo0oN
شاید اینجا جایی برای تشکر باشه
من هم از فایلهای مهندس نصیری مثل فایل تری دی خانه و فونت کاتب و روش توضیحش و فایل مقررات ملی مبحث 19 و مبحث 4 و خبرهایی که مهندس آرامو و فاطمه میزارندو خیلی خبر های دیگه که بقیه دوستان میزارند و ... بازم یادم بیاد میگم

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، abcdefghijklm ، elham90 ، sharmin ، 0RKIDEH ، .Utopia ، FaTyJo0oN
rastesh manam file haye ziadi ro dl kardam va taghriban mitunam begam az har 3 2 file ke dl mikonam taghriban yekish ro hatman mikhunam az hame azizan mamnunam. age az kasi yad konam momkene esme kasi ja bemune.
yeki az behtarin file hayi ke dl kardam va khundam va vaghaan mofid ham bud,maghale asle ertebat dar tarahi shahri mohandes tavasoli bud.
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، elham90 ، sharmin ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
سلام به همه ی دوستان، به نظر من این سوال خیلی سختیه چون فایل های این سایت خیلی ارزشمنده و من شخصا جواب کاملی نمی تونم بدم چون اسم خیلی از فایل ها الان یادم نیست2
من قبل از کنکور جزوه های مهندس ارکیده رو خوندم و به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم , و دیگر جزوه های آموزشی ارسال شده توسط دوستان که به من شخصا کمک زیادی کرد، همچنین نقشه های کدی، فایل آیین نامه ها، جزوه های آموزش gis وcad، بسیاری از مقالات جدید که همیشه تو این سایت در دسترس هست.
بازم سپاس از مهندس دهقان و همه ی اعضای فعال سایت.
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، kasrak ، .Utopia ، FaTyJo0oN
من که شخصا هروقت فایلی را لازم دارم همون موقع دانلود میکنم
یعنی ذخیره نمیکنم برای بعدها
پس در نتیجه هر وقت دانلود کردم خوندم چون حتما لازم داشتم که دنبالش بودم

خیلی از مقاله های ایران شهرساز برای کارا و پروژه های دانشگاه استفاده کردم
یا خیلی از فایلهای آموزشی مثل روش تحقیق و ...
کتابای سبز و کتابهای دیگه ای که الان یادم نیست

واسه همین همیشه نگرانم اگه ایران شهرساز دیگه نخواد ادامه بده (خدای نکرده) و من به این فایلها نیاز داشته باشم و سیو هم نکردم باید چه کار کنم!
البته قبل از کنکور مرحله دوم تعدادی دانلود میکردم تا سر فرصت بخونم که خیلیهاش رو نرسیدم بخونم

و اخبار سایت معمولا جالب بوده

از مهندس دهقان و همه دوستان سپاسگزارم
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، kasrak ، .Utopia ، FaTyJo0oN
من قبلا دانلودر بودم 109 از اون بد بداش 109109
ولی خودمو اصلاح کردم . الان هم خیلی از فایلایی که از اینجا دانلود کردم رو خوندم . با خودم قرار گذاشتم تا یه فایل رو نحوندم ، فایل جدید دانلود نکنم . باید از خجالت فایلای دانلود شده دربیام .
از طرفی یه سری از فایلا رو که از اینجا آنلاین می خونم و جستجو می کنم .
ولی واقعا فایلایی که برای کنکور بودن خصوصا کتاب و منابع اصلی کنکور ، برای من بسیار موثر بود . برای موفق شدن یک باید همت داشته باشید و دو باید راهش و وسیله اش رو بدونید که این سایت و اعضای خوبش به من خیلی خیلی کمک کرد .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، abcdefghijklm
با سپاس فراوان از همه اعضای انجمن، من فایل مباحث عمومی شهرسازی که مهندس رضایی فرستاده بودند رو خوب خوندم جالب بود یادآوری اطلاعات گذشته ام بوده بسیار عالی بود همچنین تعدادی از مقالات که متأسفانه شب که میشه چراغ مغزم خاموش میشه یادم نیست اسم ببرم109 از تمام دوستان متشکرم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، alireza ، abcdefghijklm
چه سوال جالبیخوشمان آمد113
الان نصفه شبه منم مخم نمی کشه که بخوام همکاری کنم ولی حتما سعی می کنم چک کنم و بگم.........ولی جزوات مهندس ارکیده خیلی خوب بودن....چند تا از مقالات سایت....کتاب های سبز شهرداری
یه برنامه یادگیری زبان که فک کنم مهندسhamed66 قرار دادند..و65 دیگه مخم یاری نمی ده... از امروز هر فایلی رو که دانلود و استفاده کردم میام و این جا میگم113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,874 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,333 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,138 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,192 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان