امتیاز موضوع:
  • 95 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز
سلام

امروز تصمیم گرفتم که 3 تا از منابع احتمالی آزمون تشریحی 1391+فایل آماده سازی زمین را برایتان ارسال کنم لطفا در خواست خود را در همین تاپیک +ایمیل بزارید و هر 5 درخواست همزمان ارسال میشود و یکی یکی ارسال نمیشود.

خبر خوب بعدی هم بزودی یکی از امیدهای رتبه برتر با شما کار میکند تا شما وضعیت بهتری داشته باشید.

تشکر ویژه از مهندسین لوفرا و شیما
سپاس
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط sharmin ، 0RKIDEH ، haydariyan ، mardin ، parastoo_el ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، sas.mmt ، Maryam M ، ala sh ، قاصدک ، H.Arzhang ، aeen ، ashiarchi ، nedashahrsaz ، sundra ، shahrsazi ، YouSef_YAS ، Brightness ، neg1nkalhor ، زهره حیدری
سلام ممنون میشم واسم بفرستین avindar1367@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط .Utopia
سلام مهندس دهقان
بینهایت سپاس از تمامی زحمات شما مدیر گرامی
منم خواستار منابع و فایل ها هستم
email: sara.sm65@yahoo.com
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
 سپاس شده توسط .Utopia
سلام مهندس منم ممنون میشم اگه لطف کنید و برام بفرستید
afah.heidarian@yahoo.com
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط .Utopia
سلام جناب مهندس
ممنون میشم واسه منم بفرستین.
yousef.seraj@yahoo.com
آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
سلام جناب مهندس
ممنونون ميشم براي من هم فايلش رو بفرستيد
parastoo_superswallow@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط .Utopia
    5 نفر اول مشخص شد تا فردا در ایمیلم آپلود میکنم و فایل کاربری را هم مهندس لوفرا ارسال کنند برایتان ارسال میکنم.

سپاس شده توسط .Utopia ، sharmin
    ممنون از شما مهندس دهقان .
    واقعا عالیه و ضروری . اگر ممکنه لطف بفرمائید برای بنده هم بفرستید . البته 5 نفر دوم میشه دیگه 1

mahbobe_g68@yahoo.com

خیلی ممنون .
    آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سلام.لطف کنید فایل آماده سازی رو برایم بفرستیدkolbadi_110@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
      مهندس تشکر بی نهایت از لطف بی دریغتون113

اگه لطف کنید و واسه منم بسندین ممنونتون میشم.

fatyjo0on@yahoo.com
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
       سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        آهای آهای، کیا مرحله اول قبول میشن . . . ایلیا 281 136,055 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۲:۳۱ عصر
      آخرین ارسال: SOMAYE SH
        اطلاعیه افتتاح انجمن VIP وب سایت ایران معمار در روز دانشجو atelieahjam 12 4,825 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۲:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,695 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,830 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
        اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,196 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
        خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,639 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: moalyi
        اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,262 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر
        اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,357 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
        موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,710 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
        hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,925 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان