امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چـــگونـــه در ایــن ســایت جـــستجو کنیم !!!!

[font=tahoma]توجه کنید که این آموزش و راهنما در بهتر جستجو کردن شما اثر داره . چرا که خیلی از فایلهای انجمن به دلیل روش های نادرست و ناقص در جستجو افراد دیده نشدن ! [/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]نکته مهم :گزینه های معرفی شده به نوعی میانبرهایی برای خلاصه کردن و راحتر کردن دسترسی به فایل مورد نظر هستند ولی در صورت تنظیمات اشتباه ممکنه حتی شما رو از اون مسیر و فایل مورد نظرتون دور کنه ، پس اگر گزینه ای رو نمیدونید بذارید به حالت اولیه خودش بمونه . با تشکر . [/font]
[font=tahoma]
[/font]
ابتدا در منوی بالای انجمن روی کلمه جستجو که در کنار لیست اعضا و تقویم و... قرار داره کلیک کنید .
[font=tahoma]توضیحات با توجه به عکس های پایین صفحه . [/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]1 - نوشتن کلمه یا کلمات مورد نظر برای جستجو ، البته اگر این کلمات کلیدی و اصلی تر باشند شما رو بهتر به موضوع مورد نطرتون میرساند . [/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]2 - این قسمت دو بخش داره : جستجو در ارسال ها ، که در متن ارسال ها کلمات مشابه رو پیدا میکنه .[/font]
[font=tahoma]جستجو در عناوین ارسال ها که فقط در نام ارسال ها جستجو میشه . [/font]
[font=tahoma]پیشنهاد میکنم که اگر از نام دقیق مطلبتون و اون کلمه اصلی مطمئن نیستید ، روی گزینه جستجوی در ارسال ها کلیک کنید تا در متن اونها هم جستجو بشه .[/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]3- جستجو در انجمن ها : این هم یکی از راه هایی که شما رو سریعتر به مطلبتون میرسونه ! چونکه هر فایل و مطلبی در سایت در یک تالار و بخش مخصوص به خودش قرار داره که اگر کلیلک کنید روی اون بخش که احتمال میدید فایل در اونجاست ، و به رنگ آبی در بیاد ، مسیر جستجو راحتر میشه . البته اگر مطمئنید که اون فایل در چه حیطه و تالار هستش .[/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]4 - نام کاربری فردی که اون ارسال رو آپلود کرده و ایجاد کرده رو در کادر بنویسید تا خیلی راحت پیدا بشه ![/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]5 - موضوعاتی که پاسخ زیاد داشته یا کم داشته ! معمولا یه سری از بحثای خیلی داغ صورت میگیره که پاسخشون زیاده ، و شاید این به جستوی شما کمک کنه .در کادر پاسخ هم میتونید عددی رو برای تعداد پاسخ تعیین کنید .[/font]

[font=tahoma]6 - اگر فکر میکنید از زمان ارسال و اون فایل خبردارید از گزینه های موجود در کادر استفاده کنید . از طرفی می تونید به جدیدتر و قدیمی تر هم اکتفا کنید ![/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]7 - گزینه های چیدمان هم بستگی به سلیقه و نظم دهی خودتون داره و بر اساس آخرین ارسال و نام نویسنده است .[/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]8 - و نمایش نتایج به صورت موضوع اونها و یا ارسال ها که در واقع هر چی که یافت شده به شما نشون میده و نوعی نظم دهی براش تعیین میکنید .[/font]
[font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]و در اخر کلیک روی گزینه جستجو! [/font][font=tahoma]
[/font]
[font=tahoma]با تشکر از شما . موفق باشید . [/font]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، alireza ، sharmin ، MHAKBARI ، arvik
متشکر از توضیحات بسیار خوب و کامل

اما من شخصا خودم خیلی وقتها با کلمات کلیدی در سایت سرچ کردم و پیدا نکردم در صورتیکه میدونستم اون فایل وجود داره
حتی گاهی دقیقا عنوان تاپیک رو وارد میکنم اما هیچ نتیجه ای نداره!
اینها رو باید چه کار کرد؟!
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
ممنون عالی بود

این را هم من اضافه کنم که اگر دوستان تولبار اختصاصی ایران شهرساز را از اینجا دانلود و نصب کنند(کمتر از 1 دقیقه نصب میشود) جستجوی آنها خیلی ساده تر خواهد بود و با موتور جستجوی گوگل اختصاصی در سایت سرچ انجام میشود.

اینم تصویر:
1-

2-

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sharmin ، .Utopia ، MHAKBARI ، arvik
(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۷:۳۲ صبح)orkideh_04 نوشته است: متشکر از توضیحات بسیار خوب و کامل

اما من شخصا خودم خیلی وقتها با کلمات کلیدی در سایت سرچ کردم و پیدا نکردم در صورتیکه میدونستم اون فایل وجود داره
حتی گاهی دقیقا عنوان تاپیک رو وارد میکنم اما هیچ نتیجه ای نداره!
اینها رو باید چه کار کرد؟!

عجیبه ! ولی تنظیمات نام کاربر و تالار و انجمن مربوطه هم خیلی کمک میکنه ها 3

پاسخ
سلام

جستجوگر گوگل در سایت در صفحه ای مجزا

http://www.iranshahrsaz.com/search/index.html

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1 2,969 ۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mohseni
  قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند FA.ARDAKANI 8 5,140 ۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  پیشنهاد در مورد طرح سئوال aramo 5 3,334 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: lofra
  سلام مهندسین گرامی ببخشید که دیرشد ختم جزء سوم قرآن کریم در بهمن ماه90 FA.ARDAKANI 6 4,091 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  پیشنهادی در مورد ارسال مقالات و کتابها و ... 0RKIDEH 0 1,416 ۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۱۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  .:*(پخش شدن آهنگ ملایم در سایت)*:. ALI XxX 8 10,457 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 3 2,481 ۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۸:۴۸ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 10 7,251 ۱۳۹۰-۹-۲، ۰۳:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  سلام با توجه به نظر دوستان ختم هر ماه یک جزء قرآن را شروع می کنیم FA.ARDAKANI 12 7,081 ۱۳۹۰-۹-۱، ۰۸:۳۱ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دوستانی که تمایل دارند در ختم قرآن هفتگی سایت شرکت کننداعلام آمادگی کنند FA.ARDAKANI 2 2,589 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Elham.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان