امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه بانك اطلاعات مكان مرجع مشهد1
دوستان عزیز در سلسله تاپیک های در پیش رو فایل بانك اطلاعات مكان مرجع  مشهد رو قرار میدم ک این فایل در کل نزدیک 5 گیگ هست ک جهت راحتر دانلود  کردن شما در 872 فایل زیپ با حجم1.38مگ اسپلیت شده است.لذا جهت استفاده  بایستی ابتدا تمامی فایلها را دانلود کرده(872فایل) بعد در یک پوشه بریزید و  استرکت کنید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، .Utopia ، saeed nasiri majd ، godonly. ، FaTyJo0oN ، ahmad lotfi ، forbiddenland ، BlueBoyZone ، atelieahjam
سلام و تشکر فراوان بابت این ارسال استثنایی شما مهندس الهام
ارسال 5 گیگ فایل کار آسانی نیست و این آپلود فقط در ایران شهرساز که سایتی محبوب در بین دانشجویان و اساتید می باشد امکان پذیر است و امیدوارم که همیشه موفق باشید و همه ما قدر افراد فعالی همچون شما را بدانیم.
سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، saeed nasiri majd ، elham90 ، godonly. ، atelieahjam
ببخشید میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید که چه جور اطلاعاتی می تونیم بدست بیاریم، با توجه به این حجم وحشتناک بالا خیلی ریسکه دانلودش، مگر اینکه واقعاً بدونیم چی می‏خوایم و دنبال چی می‏گردیم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۱-۴-۸، ۱۰:۲۴ صبح)parasto_gh نوشته است: ببخشید میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید که چه جور اطلاعاتی می تونیم بدست بیاریم، با توجه به این حجم وحشتناک بالا خیلی ریسکه دانلودش، مگر اینکه واقعاً بدونیم چی می‏خوایم و دنبال چی می‏گردیم.

ارتفاعات
زیرساختها(آب برق مخابرات..)
محیط شهری(قدمت کیفیت مصالح..)
مخاطرات
مدیریت فضا
پوشش گیاهی
جمعیت
بافت فرسوده
و...
البته ی مدت بعلت مشکلات نت قادر ب آپلود تمامیش نبودم اما اگر مبخواید باید کل فایلها بعد ارسال تو یک پوشه بریزید و اکسترکت کنید...
موفق باشید..

پاسخ
این ارسال فوق العاده اس 6413:angel: واقعا دستتون درد نکنه :heart:6363:heart:
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام با تشکر از سایت محترم بعد از دانلود کامل اطلاعات موجود در سایت مربوط به اطلاعات مکان مرجع به دلیل عدم وجود منطقه چهار فایلهای31 تا 40 قابل extract شدن نیست اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    از فایل 1تا 120 را دانلود نمودم همه را در یک فولدر ریختم ولی extract نمی شود لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ
    دوست عزیز از اینکه یه همچین فایل با ارزشی رو واسه دانلود قرار دادین سپاسگزارم!
    لطفا از عزیزی که داره زحمت آپلود و میکشه و مدیران سایت خواهش دارم شرایطی رو فراهم کنن تا تکه های فایل 10 مگابایتی و یا 20 مگابایتی باشه تا دوستان تعداد فایل های دانلودی شون پاییت تر بشه و توی سایت هم تاپیک خلوت تر بشه.
    با سپاس

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بدلیل عدم ارسال پارت های بعدی 10 پارت اولی رد تایید شدند در صورت آپلود بقیه پارت ها تایید خواهند شد.
    به احترام بازدیدکنندگان

پاسخ
    میشه بگین لینک های دانلود کجاست؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان بانك اطلاعات مكان مرجع مشهد12 elham90 2 2,351 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۱۱:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان