امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افتتاح تالار تدریس دروس مهندسی شهرسازی توسط اساتید سایت و دانشجویان فعال
سلام دوستان

افتتاح تدریس دروس دانشگاهی مهندسی شهرسازی در ایران شهرساز برای اولین بار در دنیای نت انجام میشود و امیدواریم با کمک اساتید و فعالان دانشجویی بتوانیم هدفمان را محقق کنیم.

لطفا درخواست خود را بزارید تا دروس تحویل شما شود و کارتان را شروع کنید و در صورت پیش آمدن سوالات احتمالی شما جوابگو خواهید بود و اگر جوابی را هم ندانستید موردی ندارد.

اولین استاد در این تالار:

مهندس محبوبه دانشجوی مهندسی شهرسازی

تدریس : طرح شهرسازی 5 با پروژه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، elham90 ، haydariyan ، .Utopia ، ایلیا ، URBAN 98 ، arvik ، aramo ، saeed nasiri majd ، ayor ، Maryam M ، sharare ، mahsa.d ، dely_sh ، Shahrsazan Modern ، mahjoub86 ، Sadeghpour ، somita
بسیار ایده زیباییه
امیدوارم با جدیت پیگیری بشه
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، saeed nasiri majd ، haydariyan
خیلی عالیه ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan
ان شالله که دوستان همکاری کنند تا این طرح که برای نخستین بار اتفاق میافتد موفق شود

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، saeed nasiri majd ، haydariyan
بسیار خوبه میشه هم مطلبی آموخت و هم چیزی را یاد داد هر کمکی از دستم بر بیاد انجام می دم کتاب خاصی رو نمی تونم اسم ببرم اما اگر جایی کسی سئوالی داشت و بتونم با کمال میل

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، ایلیا
(۱۳۹۱-۲-۲۶، ۰۵:۱۹ عصر)aramo نوشته است:
بسیار خوبه میشه هم مطلبی آموخت و هم چیزی را یاد داد هر کمکی از دستم بر بیاد انجام می دم کتاب خاصی رو نمی تونم اسم ببرم اما اگر جایی کسی سئوالی داشت و بتونم با کمال میل

ممنون مهندس در صورت امکان یکی از دروس را انتخاب کنید تا بتونیم طرح را جلو ببریم ممنونم

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
سلام . سیر اندیشه های شهرسازی! و زبان در خدمتم!
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، ایلیا ، saeed nasiri majd ، haydariyan ، mohseni
برای تدریس همه دروس آمادگی خودمو اعلام میکنم ٰالبته گرایشم برنامه ریزی هست ٰ اما سابقه کار تدریس هم دارم به خصوص GIs

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، JAVAD4050 ، .Utopia ، saeed nasiri majd ، haydariyan
سلام منم زبان در خدمتونم
آخرین ارسال های من :

"نگاه".تنها نگاه من توست که تغییر و تحیر می بخشد
    نگاهمان صدایمان را میرساند.
    پاسخ
    منم آماده همکاری هستم.البته فکر می کتم یک درس، خیلی کلی میشه.می تونیم گرایشای مورد علاقمونو مطرح کنیم. مثلا من می تونم مبانی نظری برنامه ریزی شهریو کار کنم. و البته مووضوع های مورد علاقم برنامه ریزی استراتژیک، مشارکتی و تئوری آشوب هست.
    تصمیم گیری با مدیرای سایت :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      تدریس دروس مهندسی شهرسازی yaser seraj 1 1,945 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۰۷:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      نظرسنجی =>>>تدریس دروس مهندسی شهرسازی در سایت yaser seraj 13 5,015 ۱۳۹۱-۸-۲۰، ۱۰:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: hani designer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان