امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپار به عنوان یک سرویس‌دهنده رسمی ایمیل کشور معرفی شد!

چاپار به عنوان یک سرویس‌دهنده رسمی ایمیل کشور معرفی شد!

کاریکاتور/ چاپار رسید

[تصویر:  13910225183733139_PhotoL.jpg]
چاپار به عنوان یک سرویس‌دهنده رسمی پست ‌الکترونیک کشور معرفی شد!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، FaTyJo0oN ، sharmin ، arvik
خیلی جالبه ! من همینجوری حدس زده بودم اسم چاپار روش بذارن .1 مرسی .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
جالب بود!
ولی دوستان تجربه کنند ضرر نداره، میدونید که اولین سرویس میل ایران مربوط به iran.ir بود که با کیفیت بسیار پایین ارائه شده و برای ثبت نام فقط قباله ازدواج بابابزرگتونو نمیخواد!!!
حالا درسته که ما ایرانیا عادت داریم با همه چی شوخی کنیم، ولی انصافا این میل چاپار خیلی جالبه، از یاهو که خیلی بهتره، باز جی میل به علت کاراییهای مختلفش حرف روشه، ولی رو این میل خیلی کار شده، برای برنامه ریزی هم بسیار مناسبه و امکانات خیلی جالبی داره، ما که کلی کیف کردیم، نگید نگفتی، گفتیم که گفته باشیم :D
اینم آدرسش، فقط تا بقیه آیدی هاش پر نشه بجنبید
chmail.ir
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، sharmin ، 8700113
من ثبت نام کردم . چه جالبه . به به چه زیباست ! سرعتشم خوبه ها ! من چکش کردم 15
عالیست . 16

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
این یک وب سایت دولتیه؟
در شرایطی که ایمیلهای ملت با هزار کلک و تقلب کنترل میشند اونم در جیمیل و یاهو و ...کاملا مشخصه که تمام اطلاعات کسانی که از این سرویس استفاده کنند به صورت کامل در اختیار سازمانهای دولتی قرار میگیره.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
با جمیل و یاهو که توسط بیگانه ها کنترل میشن حالا بزاریم اینجا توسط خودی ها کنترل شن78

به نظر منم سرویس جالبیه حداقل ظاهرش که اینطوره113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,897 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,982 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,255 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,522 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
  حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 7,923 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 1,998 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: elham90
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,012 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,557 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,020 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان