امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد و دل های شما کنکوریها عزیز قبل از اعلام نتایج !!
با سلام خدمت همه دوستان گرامی

از دوستان عزیز کنکوری امسال خواهش میکنم که تو این تایپک حرف های ناگفته شون تا قبل از نتایج بگند و هر چی هم دوس دارند بنویسند ...!

ممنون .............!
من از زمانی که کنکور امتحان دادم تا هفته پیش اصن تو فکش نبوده ام اما یهو بعد از امتحان یونی آزاد دلم وا رفت ار اون شب تا حالا همین جوری برام استرس به وجود اومده دی بعضی وقتا اینقد پریشان خاطر میشم خودمو میزنم به کوچه علی چپ :))

ایشالا امسال بهترین نتیجه رو ببینم و همچنین شما دوستان عزیز.....!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، urbanplanner ، haydariyan ، shahryar ، alireza ، shokri ، sharmin ، kasrak
نوری جان اخه چی بگیم جز اینکه باید با این کارای سازمان سنجش ، که هر سال اعلام نتایج رو به تاخیر میندازه ، همه ی این استرس ها رو به جون بخریم،

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd ، elham90 ، sharmin ، kasrak ، ایلیا
هر کی استرس داره .............> همون قبول میشه با رتبه خیلی خوب 652665
این یه نظریه اثبات شده است 16
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd ، JAVAD4050 ، sharmin ، kasrak ، ایلیا
(۱۳۹۱-۲-۲۹، ۰۸:۱۶ عصر)urbanplanner نوشته است: نوری جان اخه چی بگیم جز اینکه باید با این کارای سازمان سنجش ، که هر سال اعلام نتایج رو به تاخیر میندازه ، همه ی این استرس ها رو به جون بخریم،

اره ولله اگه نتایج طبق روز معین خود میومدند ما که استرس نداشتیم ....!

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak ، ایلیا
به قول یکی از رفقا.بزنید به پاتون .تا وقتی که نتایج اومد حال داشته باشیم بزنیم تو سرمون.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، sharmin ، kasrak ، tina_g
(۱۳۹۱-۲-۲۹، ۰۸:۱۸ عصر)Mahbobe-G نوشته است: هر کی استرس داره .............> همون قبول میشه با رتبه خیلی خوب 652665
این یه نظریه اثبات شده است 16

دوست عزیز امیدوارم این نظریه که گفتی درست از آب درآد چون اینقده استرس دارم که رو هیچ کار دیگه ای تمرکز ندارم، واقعا چی میشه استرسی در کار نبود42
از صمیم قلبم دعا میکنم اونایی که زحمت کشیدن نتیجه ی معلومات و زحماتشونو ببینن63
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd ، .Utopia
che bad...........yani man estres nadaram ghabool nemisham

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak ، seywan_kurd
سلام
واقعا اینم شد زندگی همش استرس و نگرانی!!!
آرزو میکنم همه دوستان نتیجه زحماتشون رو به خوبی بگیرند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، seywan_kurd ، sharmin
خدا را شکر تو رشته ای هستیم که همه چیزو میتونیم به هم ربط بدیم ... از دوستان که پایان نامه هنوز کار نکردن تقاضا دارم رو موضوع جایگاه استرس در شهرسازی کار کنند تا به واسطش شاید از استرس بچه ها کم شه ... !!!!!!!!!!! (-:
آخه سوالاتی که مبناش بر شانس و اقبال بود ، استرس داره .... به نظر من هر کی خوش شانس تر از بقیه هس از همین لحظه بهش تبریک میگم ... (-:
بر این مبنا من دعا میکنم که " شانس عالیتون در این هفته متعالی باد"

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، seywan_kurd ، shahryar ، sharmin
ای بابا
ای باباااااااااااااااا
بابا چرا غصه
یه چی بگم دیگه غصه نخورید
طبق آماری که هفته پیش خوندم در یکی از خبرگزاری ها و یادم نیست از کجا اومده بود!(حافظه خوب نیست دیگه!!) تعداد بیکاران لیسانس حدود ده برابر بیکاران دیپلم و زیر دیپلمه!!!
حالا هی برید درس بخونید :D (البت فکر کنم این تبلیغاتو باید قبل از کنکور میکردم تا تعداد رقبا کم بشن :S)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، seywan_kurd ، sharmin

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,413 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,159 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,688 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,317 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 886 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,151 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan Brightness 30 7,142 ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: mojtaba1992
  مسابقه سایت ایرانشهرساز /مسابقه اول/شهر های جدید-برنده مهندس sas.mmt URBAN 98 114 16,699 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: armangostar
  یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 102 46,250 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: منصور91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان