ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
تاثیر سهمیه بسیج فعالی بر روی نتیجه ی کنکور ازاد
سلام دوستان،
می خواستم بدونم شما میدونید که سهمیه بسیج فعالی چقدر می تونه رو رتبه دانشگاه ازاد تاثیر بذاره؟
کسی از دوستان سالهای قبل از این سهمیه استفاده کرده و می دونه که چند رتبه میتونه داوطلب رو جلو بندازه؟
یعنی واقعا هیچکی هیچ اطلاعی نداره؟ هیچی؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: .Utopia ، elham90 ، JAVAD4050 ، URBAN 98
2
RE: تاثیر سهمیه بسیج فعالی بر روی نتیجه ی کنکور ازاد
سلام ، من فکر نمی کنم که تاثیر خاصی داشته باشه.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: .Utopia ، urbanplanner
3
تا اونجا که من اطلاع دارم سهمیه بسیجی ها جداست.فرضا هر دانشگاه 18 نفر عادی میگیره و 5 تا با سهمیه.حالا یه شرکت کننده توی عادی رتبه اش میشه 30 اما تو سهمیه اون دانشگاه نفر 4 ام میشه و قبوله.اما اگه عادی بود قبول نمیشد.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: .Utopia ، urbanplanner ، shahryar
4
(1391-2-30، 11:18 عصر)rnsh98 نوشته است:  تا اونجا که من اطلاع دارم سهمیه بسیجی ها جداست.فرضا هر دانشگاه 18 نفر عادی میگیره و 5 تا با سهمیه.حالا یه شرکت کننده توی عادی رتبه اش میشه 30 اما تو سهمیه اون دانشگاه نفر 4 ام میشه و قبوله.اما اگه عادی بود قبول نمیشد.

مهندس منم استفاده کردم تاثیرش به این صورت است که شما باید 95درصدنمره تفر اخری که قبول میشه بیاری تو دفترچه ثبت نام نوشته چندتا از دوستام هم قبلا استفاده کردن

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: URBAN 98 ، urbanplanner ، .Utopia
5
(1391-2-31، 08:39 صبح)سجاد ولی پور نوشته است:  
(1391-2-30، 11:18 عصر)rnsh98 نوشته است:  تا اونجا که من اطلاع دارم سهمیه بسیجی ها جداست.فرضا هر دانشگاه 18 نفر عادی میگیره و 5 تا با سهمیه.حالا یه شرکت کننده توی عادی رتبه اش میشه 30 اما تو سهمیه اون دانشگاه نفر 4 ام میشه و قبوله.اما اگه عادی بود قبول نمیشد.

مهندس منم استفاده کردم تاثیرش به این صورت است که شما باید 95درصدنمره تفر اخری که قبول میشه بیاری تو دفترچه ثبت نام نوشته چندتا از دوستام هم قبلا استفاده کردن

راستش پارسال با سهمیه یکی از دوستان با رتبه نزدیک91 قبول شد و این توضیح رو به من داد اما رتبه 54 قبول نشد تا تکمیل ظرفیت

سپاس شده توسط: urbanplanner ، .Utopia
6
به به گل بود به سبزه آراسته شد...
چقدر تو ایران همه چی براساس توانایی ها سنجیده میشه مخصوصا واسه پذیرش علمی افراد،بسیج بودن چه ربطی به توانایی علمی و دانشگاه داره خدا میدونه...
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
Follow your dreams  and  never  never never give up

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  دانشگاه ازاد urbanplanner 2,299 1391-2-25، 07:16 صبح
آخرین ارسال: elham90
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  طراحی دکوراسیون داخلی یا بازسازی منزل و محل کار دیروز bhrprn bhrprn میز گرد
  مقاله  ویژگی های منحصر شرکت سهامی عام 7-26 comreg comreg گفتگوی آزاد
  مقاله  مهمترین تفاوت هایی که بین شرکتهای سرمایه گذاری و هلدینگ وجود دارد 7-26 sabti sabti گفتگوی آزاد
  (دانلود پژوهش شهر دوستدار کودک )مناسب سازی فضای شهری برای حضور کودکان 7-25 E.Y.I E.Y.I فروشگاه فایل اربان شاپ
  کتاب درسی شناخت مواد و مصالح 7-24 alireza alireza تحقیقات و جزوات
  جزوه شناخت مواد و مصالح ساختمانی 7-24 alireza alireza تحقیقات و جزوات
  دانلود مستند و کتاب برنامه توسعه راهبردی شهر ورشو تا سال 2020 7-22 haydariyan haydariyan cds
  کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام 7-10 samari.arman samari.arman اخبار همایش ها
  مقاله ارائه مدلی جهت شناسایی بهره وران کلید 7-8 zxc zxc مدل ها و تکنیک های شهرسازی
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 7-5 s1s2s3 anis.almasian تالار گفتمان طراحی شهری
  غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 6-29 0RKIDEH مصطفی 1992 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
  پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
  منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
  مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
  دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل