[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
تاثیر سهمیه بسیج فعالی بر روی نتیجه ی کنکور ازاد
سلام دوستان،
می خواستم بدونم شما میدونید که سهمیه بسیج فعالی چقدر می تونه رو رتبه دانشگاه ازاد تاثیر بذاره؟
کسی از دوستان سالهای قبل از این سهمیه استفاده کرده و می دونه که چند رتبه میتونه داوطلب رو جلو بندازه؟
یعنی واقعا هیچکی هیچ اطلاعی نداره؟ هیچی؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: .Utopia ، elham90 ، JAVAD4050 ، URBAN 98
2
RE: تاثیر سهمیه بسیج فعالی بر روی نتیجه ی کنکور ازاد
سلام ، من فکر نمی کنم که تاثیر خاصی داشته باشه.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: .Utopia ، urbanplanner
3
تا اونجا که من اطلاع دارم سهمیه بسیجی ها جداست.فرضا هر دانشگاه 18 نفر عادی میگیره و 5 تا با سهمیه.حالا یه شرکت کننده توی عادی رتبه اش میشه 30 اما تو سهمیه اون دانشگاه نفر 4 ام میشه و قبوله.اما اگه عادی بود قبول نمیشد.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: .Utopia ، urbanplanner ، shahryar
4
(1391-2-30، 11:18 عصر)rnsh98 نوشته است: تا اونجا که من اطلاع دارم سهمیه بسیجی ها جداست.فرضا هر دانشگاه 18 نفر عادی میگیره و 5 تا با سهمیه.حالا یه شرکت کننده توی عادی رتبه اش میشه 30 اما تو سهمیه اون دانشگاه نفر 4 ام میشه و قبوله.اما اگه عادی بود قبول نمیشد.

مهندس منم استفاده کردم تاثیرش به این صورت است که شما باید 95درصدنمره تفر اخری که قبول میشه بیاری تو دفترچه ثبت نام نوشته چندتا از دوستام هم قبلا استفاده کردن

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: URBAN 98 ، urbanplanner ، .Utopia
5
(1391-2-31، 08:39 صبح)سجاد ولی پور نوشته است:
(1391-2-30، 11:18 عصر)rnsh98 نوشته است: تا اونجا که من اطلاع دارم سهمیه بسیجی ها جداست.فرضا هر دانشگاه 18 نفر عادی میگیره و 5 تا با سهمیه.حالا یه شرکت کننده توی عادی رتبه اش میشه 30 اما تو سهمیه اون دانشگاه نفر 4 ام میشه و قبوله.اما اگه عادی بود قبول نمیشد.

مهندس منم استفاده کردم تاثیرش به این صورت است که شما باید 95درصدنمره تفر اخری که قبول میشه بیاری تو دفترچه ثبت نام نوشته چندتا از دوستام هم قبلا استفاده کردن

راستش پارسال با سهمیه یکی از دوستان با رتبه نزدیک91 قبول شد و این توضیح رو به من داد اما رتبه 54 قبول نشد تا تکمیل ظرفیت

سپاس شده توسط: urbanplanner ، .Utopia
6
به به گل بود به سبزه آراسته شد...
چقدر تو ایران همه چی براساس توانایی ها سنجیده میشه مخصوصا واسه پذیرش علمی افراد،بسیج بودن چه ربطی به توانایی علمی و دانشگاه داره خدا میدونه...
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  دانشگاه ازاد urbanplanner 1,447 1391-2-25، 07:16 صبح
آخرین ارسال: elham90
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
آخرین ارسال های انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مشاوره  دانشجویان علامه طباطبایی لطفا بخوانید 2 ساعت پیش E.Y.I E.Y.I تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول ن... 4 ساعت پیش AliReza meisam1360 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درص... 7 ساعت پیش AliReza barana تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان 7 ساعت پیش AliReza moalyi مشاوره متفرقه
  جوابیه سازمان سنجش درباره ادعای لو رفتن سولات کنکور ارشد شهرسازی 8 ساعت پیش AliReza meisam1360 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید 9 ساعت پیش AliReza meisam1360 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مشاوره طراحی  تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 امروز Omid.Bz azadeh.arch مشاوره کنکور
  دانلود مقاله ی طراحی شهری دکتر گلکار امروز narsisa narsisa مقالات فارسی
  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 امروز سمانه کاشی سمانه کاشی مشاوره کنکور
  دانلود مقاله ی طرح جامع سه بعدی دکتر گلکار امروز narsisa narsisa طراحی فضای شهری
  مشخصات کلی-برنامه درسی-سرفصل دروس ارشد برنامه ریزی شهری امروز AliReza AliReza اخبار برنامه ریزی شهری و منطقه ای
  فروش ویژه  نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی امروز پورشاهی AliReza طرح،پروژه،نقشه(فروشگاه)
  نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... امروز AliReza کرمانشاه تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! دیروز AliReza baharr تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  خبر ویژه  جابجایی از دزفول با دانشگاههای یزد و شیراز و اصفهان با ارائه هزینه... دیروز moalyi کرمانشاه تالار گفتمان طراحی شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
[-]
تبلیغات
جستجو
جستجوی گوگل