امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با هم تا کنکور
سلام بر دوستان گرامی
من یه مشکل داشتم واسه خوندن

هر کار می کنم تایم مطالعه ام بیشتر از 45 دقیقه نمیره65

دیروزم با کلی مشقت به 1:30 رسید78

چیکا کنم؟؟
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط arvik ، bahareh.
بابا تازه اولشه واسه شروع خیلیم خوبه اگر از الان بخواین تایم مطالعتون بالا باشه که 2ماه مونده به کنکور از هر چی درسو کتابه زده میشین :D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۴، ۱۱:۰۰ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: سلام بر دوستان گرامی
من یه مشکل داشتم واسه خوندن

هر کار می کنم تایم مطالعه ام بیشتر از 45 دقیقه نمیره65

دیروزم با کلی مشقت به 1:30 رسید78

چیکا کنم؟؟

اول تایمتو تقسیم کن به صبح و بعد از ظهر.هرچند ساعت مطالعه ملاک نیست و میزان یادگیری مهمه اما خب 1.5 کمه .فرضا بگو هفته اول صبح ها 2.5 ساعت و بعد از ظهر ها 3 ساعت میخونم و اگه صبح جا موندی یا کلاس داشتی تا شب فرصت داری جبران کنی.سعی کن تعداد صفحه مطالعه هفته هم مشخص کنی که بدونی هر روز حدودا چقدر بخونی و برنامه ات را دست پایین بگیر یعنی روزی 80 صفحه مثلا بذار و اگه تونستی به 100 برسونش.واسه هفته بعد به تایم صبح و بعد از ظهرت اضافه کن.یه نکته هم بگم که شاید مفید باشه وقتی خواستی ساعات مطالعه ببری بالا صبح ها از 6 یا 7 بیدار شو و شروع کن تا ظهر میشه 6 ساعت که میتونی 5 ساعت مفید بخونی و به جاش بعداز ظهرها 1 یا 2ساعت استراحت کن.امیدوارم کمکتون کنه.تا انرژیت زیاده خلاصه برداری کن و مطالب مهم رو بخون.موفق باشی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، Saeedm ، arvik ، bahareh. ، Brightness
[تصویر:  Laie_21.gif] دوستان از اول هته آینده برنامه رو شروع می کنیم.

پاسخ
دوستان کسی تصمیم نداره واسه کنکور آینده درس بخونه؟؟26

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
سلام با این امتحانی که دادم فکر کنم منم باید باشم. منم هستم
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
آپ شد1

دوستان برنامه ریزی شهری اینجا اعلام حضور کنند و بزودی قسمتی ویژه دوستان طراحی شهری ایجاد می شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
سلام. من ترم 4 ام. زوده اگه بخوام از الان خودمو واسه ارشد اماده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه به من کمک کنید؟؟؟
آخرین ارسال های من :

زندگی دقیقا به ما آنچه را میدهد , که ما میخواهیم.3
پاسخ
(۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۳:۳۱ عصر)saba h نوشته است: سلام. من ترم 4 ام. زوده اگه بخوام از الان خودمو واسه ارشد اماده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه به من کمک کنید؟؟؟

سلام دوست من.شما می تونید از الان با ما شروع کنید و درسایی رو که تا حالا گذروندین رو دوره کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، saba h
فاطي منم كه قبلا باهت هماهنگ كرده بودم منم هستم 113113113
از شنبه شروع ميكنيم78787878
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,899 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 793 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان