امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با هم تا کنکور
با هم تا رسیدن به هدف و موفقیت در کنکور
26هدف از ایجاد این تایپیک==> درخواست از دوستان کنکوری عزیز واسه یه برنامه ریزی گروهی......
بعد از تنظیم برنامه ریزی ...آخر شبا تو همین تایپیک نکاتی که احساس می کنید مهمه و همچنین ایراداتی رو که داریم این جا مطرح کنیم تا عزیزانی که جوابشون رو می دونن کمکمون کنند... در صورتی که برنامه مون با هم هماهنگ باشه از پراکندگی موضوعات و نکات و ایرادات جلوگیری کرده و مشوقی می شیم واسه هم....
دوستانی که می تونند تو برنامه ریزی کمکمون کنند خواهشا لطفشونو دریغ نکنند...26

همچنین دوستانی که دوست دارند تو این برنامه ریزی شریک باشند اعلام آمادگی کنند. با تشکر113

کنکوری های عزیز اگه سوالی واستون پیش اومد [تصویر:  Laie_21.gif]یا اینکه به مشکلی برخوردین می تونید سوالتون رو اینجا بپرسید تا دوستان گرامی پاسخ گو باشن.
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، alireza ، Sadeghpour ، elham90 ، .Utopia ، arvik ، bahareh. ، baradaran ، قاصدک ، saba h ، YouSef_YAS ، Brightness
منم هستم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، .Utopia ، bahareh.
    عالیه
    من هم اگه بتونم بهتون تا جایی که سوادم بکشه کمکتون میکنم
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
    منم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با تشکر از لطفتون113 مهندسین گرامی.... میخواستم ببینم با چه کتابی شروع کنیم بهتر هست؟
    واسه روش خوندن از چه روشی استفاده کنیم؟ مبحثی پیش بریم یا اینکه یه کتابو تموم کنیم بعد بریم کتاب بعدی؟
    اگه سر فصل خاصی هم مد نظرتون هست ما مشتاقانه می پذیریم...

پاسخ
     سپاس شده توسط Sadeghpour ، .Utopia ، arvik ، bahareh.
    هنوزم مثل اینکه تاپیکای کنکوری بازدید و استقبال بیشتری داره 1
    طرح و ایده خیلی خوبیه مهندس .....
    برا همه دوستان ارزوی موفقیت می کنم . امیدوارم سال بعد با این طرح شاهد رتبه های خیلی خوب و درخشانی باشیم
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، .Utopia ، arvik ، bahareh. ، Brightness
    با سلام خدمت دوستان کنکوری و مهندسین گرامی که قول همکاری داده اند.
    برنامه زیر 25% اول دروس و برنامه یکی از موسسات می باشد. می خواستم ببینم با برنامه زیر شروع کنیم ایرادی داره؟

مبانی برنامه ریزی شهری و منطقه ای
    تعاريف برنامه و برنامه ريزي
    انواع برنامه ريزي ( راهبردي ، استراتژيك و ...)
    جايگاه و نقش برنامه ريزي فيزيكي و فضائي
    برنامه ريزي شهري شامل:
    نظام تقسيمات شهري (محله، ناحيه و ...)
    كاربري زمين
    تراكم و سرانه ها
    محدوده هاي شهري (حريم شهري محدوده خدماتي و ...)
    بازسازي، نوسازي شهري
    فضا و ساختار فضائي
    تئوري هاي سيستمي شهرسازي

مباحث عمومی و شهرسازی ایران
    طرحهاي توسعه شهري
    قوانين و مقررات شهري

تاریخ شهر و شهرسازی
    تمدن هاي اوليه: اين قسمت شامل نحوه شكل گيري تمدن ها و پيدايش شهرها مي باشد. در اين ميان موارد مختلفي از جمله
    تمدن هاي اوليه شامل: تمدن بين النهرين، هند، مصر و ... مورد سوال مي باشد.
    تمدن يونان و روم: تمدن يونان و روم جزو اولين تمدن هاي اروپائي مي باشند و تاريخ شكل شهر در اين تمدن ها از
    سؤالات اساسي كنكور شهرسازي محسوب مي شوند. جهت مطالعه بيشتر به كتاب هاي ذيل مراجعه فرمائيد.
    ۱ تاريخ شكل شهر جيمز موريس
    ۲ تاريخ هرودوت ترجمه هادي هدايتي انتشارات دانشگاه تهران
    ۳ تاريخ شهر بنه ولو
    ۴ تاريخ تمدن از كهن ترين روزگار تا سده ها ترجمه عبدالحسين آذرنگ انتشارات كيهان
    ۵ مشرق زمين گاهواره تمدن نوشته ويل دورانت ترجمه احمد آرام انتشارات اقبال
    ۶ تاريخ تمدن ويل دورانت انتشارات فرانكلين ۱۳۴۱ جلد مربوط به تمدن هاي اوليه و يونان و روم
    ۷ تاريخ هرودوت نوشته جرج راويسنن ترجمه حميد مازندراني انتشارات علمي و فرهنگي ۱۳۸۴
    توجه: لازم به ذكر است كه منبع اصلي اين قسمت كتاب تاريخ شكل شهر است و كتاب هاي ديگر جهت مطالعه تكميلي
    معرفي شده اند.

آمار
    آمار توصيفي

زبان
    زمان ها Tenses
    مجهول Passive
    الگوهای فعل Verbals
    جملات سببی Causatives
    واژگان- فعل Verbs – voc
    درک متن Reading Comprehension

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، lofra ، .Utopia ، bahareh.
    با توجه به این که بسیاری از کنکوری های عزیز دانشجو هستند و در حال سپری کردن ایام امتحانات می باشند، این برنامه گروهی تا اول تیرماه به تاخیر میافته..... ولی تا اون موقع تو این تایپیک نکات زبان و چند کتاب دیگه ذکر میشه. سعی می کنم تا فردا کتاب 504 رو تو همین تایپیک واسه دانلود قرار بدم. فعلا 504 رو شروع کنیم به خوندن تا بعد26

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، JAVAD4050 ، bahareh. ، Brightness
    الوعده وفا113

دانلود کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی

فایل‌(های) پیوست شده
    .rar   504 Vajeh Latin Last.rar (اندازه: 9.14 MB / تعداد دفعات دریافت: 64)

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، deldar ، .Utopia ، JAVAD4050 ، bahareh. ، Monir90 ، mohseni ، Brightness
    سلام. موفق باشید. کاش از این تاپیکها واسه طراحی شهری هم ایجاد بشه! :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، bahareh.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,934 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,639 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,478 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,382 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 793 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان