امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان اعلام نتایج کنکور ارشد و دکتری
حسین توکلی گفت: نتایج اولیه آزمون دکترای سال 91 سه شنبه دوم خرداد و نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد شنبه ششم خرداد ماه اعلام می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از نتیجه خود مطلع شوند.

وی تصریح کرد: در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال 91 تعداد 178هزار و 427داوطلب ثبت نام کرده بودند که از این تعداد 70هزار و 498نفر معادل 39.51درصد داوطلبان زن و 107هزار و 926نفر معادل 60.49 داوطلبان مرد بودند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش افزود: آزمون دکتری سال 91 در 9 گروه آموزشی و 285 کد رشته امتحانی شامل گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی – مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، علوم پزشکی، دامپزشکی، زبان خارجی، تربیت بدنی و علوم پزشکی برگزار شد.

گفتنی است آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال 91 در روز جمعه 25 فروردین ماه سال 91 و کنکورکارشناسی ارشد 91 با رقابت 930 هزار و 172 داوطلب در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 26 تا 28 بهمن برگزار شد
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، URBAN 98 ، alireza ، haydariyan ، Maryam M ، seywan_kurd ، elham90 ، sharmin ، .Utopia
سلام مهندس
ببخشید منبع خبریتون رو میشه معرفی کنید آخه تو سایت سازمان سنجش نوشته تا آخر هفته نتایج اعلام میشه
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
سلام
به خدا من هم گیچ شدم!
این رو گذاشتم تا بقیه شفاف سازی کنن، این برای خبرگزاری مهره

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، .Utopia
مهندس معلومه حسابی کفری شدید هاااا
فکر نکنم اینطور باشه که نوشتید چون سازمان سنجش نوشته تاآخر هفته جواب میاد و اگه اشتباه نکرده باشم نوشته دفترچه سوم میاد رو سایت و از ششم انتخاب رشته شروع میشه

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
از اخبار شنیدم ک امسال نتیجه ازمون دکترا یک روز زودتر و کارشناسی ارشد یک روز دیرتر اعلام میشه...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan
Rainbow 
خدا کنه زودتر نتایج رو بدن..........18من که از استرس مردم.2
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan
یک روز دیرتر یعنی فردا دیگه؟اخر هفته هم یعنی پنجشنبه و جمعه...
چرا یه تاریخ مشخص نمیگن واقعا که!
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
35102 35 منم گیـــــج شدم دیــــگه 3510235
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
سلام دوستان اخبار الان اعلام کرد که جواب کارشناسی ارشد ششم خرداد یعنی شنبه میاد

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دیدنی های جهان/ پراگ ؛ قدم زدن در تونل زمان+ عکس aramo 0 1,389 ۱۳۹۱-۳-۶، ۰۵:۰۱ عصر
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان