امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آمد=>>آخرین خبر =>نتایج 6 خرداد دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) 1391
(۱۳۹۱-۳-۵، ۰۹:۲۱ عصر)farza نوشته است: همین چند دقیقه پیش اخبار شبانگاهی گفت جوابا فردا میاد:(

فردا چه ساعتی؟
یا اینکه ساعت 12 امشب؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
فكر كنم از ساعت 12 به بعد بزارن

به نظرتون امشب جواب مياد؟
مثل اينكه خبري نيست

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سازمان سنجش هدفش چیه واقعا؟؟؟؟؟ این همه آدم رو پا در هوا نگه داشته همش امروز فردا میکنن.... وقت واسه دست کاری کردن سوال ها و جوابا کم بوده!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    فک کنم امشب هم سر کاریم....
    آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
    پاسخ
    خوب الان شيشمه ديگه
    چرا وقتي كارت دادن از ساعت12 شب كارتا رو سايت بود؟
    عجب هااااااااااااا

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    خیلی دوس دارم یکیشون بیان و توضیح بدن دقیقا هدفشون از این کارا چیه ؟
    دیگه واقعا شورشو بالا آوردن ! 2
    آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۱-۳-۵، ۱۰:۱۱ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۱-۳-۵، ۰۹:۲۱ عصر)farza نوشته است: همین چند دقیقه پیش اخبار شبانگاهی گفت جوابا فردا میاد:(

فردا چه ساعتی؟
    یا اینکه ساعت 12 امشب؟

هیچ ساعتی رو اعلام نکرد فقط کوتاه ترین جمله ممکن رو گفت فردا روز اعلام نتایج ارشد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۱۶ عصر)Maryam M نوشته است: خیلی دوس دارم یکیشون بیان و توضیح بدن دقیقا هدفشون از این کارا چیه ؟
    دیگه واقعا شورشو بالا آوردن ! 2

هدفشون:بازی با اعصاب یه عده جوون بی نوا16

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    طبق اشاره یکی از دوستان احتمالا هدف اصلی اشتغال زایی برای جوانان خصوصا مهندسین عزیز بوده و طبق گزارشات واصله! به هدف خودشونم رسیدند :D
    به هرحال وقتی تعداد بیکاران لیسانس بیش از ده برابر بیکاران زیر دیپلم باشه!(دوهفته پیش، خبرگزاری مشرق) خب چنین طرح های جدید و ابتکاری برای اشتغال زایی بسیار به جا و منطقی به شمار میره و پیشنهاد میشه به جای درددل کردن، بیاید طرح های جدید تری رو معرفی کنیم، باشد که دیگر هیچ جوان ایرانی بیکار نماند!!! :D
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط nazanin.gh ، farza
    من كه ساعت يك ميرم ميخوابم
    خودشون رو مسخره كردن

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,336 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,376 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
      آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,441 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,471 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
      نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,294 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
      خبر مهم << برگزاري كنكور سراسري مختص واحدهای پردیس برای اولین بار godonly. 4 2,079 ۱۳۹۳-۴-۲، ۰۱:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,378 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
      hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,375 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,094 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      نتایج آزمون دکتری 93 یکشنبه اعلام می‌شود Sahab 7 2,808 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان